Jané Nomad

7
25.6.07 08:37

Jané nomad ??

Chtěla jsem se zeptat majitelek kočárků Jané nomad pro (nebo těch které se o kočárky více zajímají), zda je nějaký rozdíl (kromě barvy a možnosti střídat ty dvě barvy) mezi kolekcí 2006 A 2007. Chtěla bych si dnes kočárek objednat, ale pořád váhám. ROzhodovala jsem se mezi Inglesinou Zippy allover a Jané nomad. Dospěli jsme s manželem k závěru, že nomád poskytuje synovi větší komfort. Je lehký a do auta ho v pohodě zvednu. Máme octavii, tak se tam krásně vejde a ještě zůstane dost místa. Nevím ale, jestli je vhodný na ježdění po lese a polňačkách. Vydrží to? Nemáte zkušenosti? Synovi je 8 měsíců a má 10 kg a 79 cm. Máme strach, že ty Inglesiny by mu byly brzo těsné. Ještě v kočárku spinká a doufám, že to ještě pár měsíců takhle zůstane. Já s malým hodně cestuji. Nejen po městě. Mám starší dceru, která potřebuje aktivity. Kromě toho jezdím s kočárkem na kolečkových bruslích, tak ta spojená rukojeť je lepší (ne že by to s golfkama nešlo) Golfky mám starší (maxi cossi birdi rok 2003 po 1 dítěti). Nic úžasnýho, ale na rychlé přejetí a do nákupního centra je to v pohodě. Tak jsem si říkala, že ty Inglessiny by byly asi moc podobné (ikdyž o třídu výš). Prostě jsem z té koupě kočárku ve stresu. Takže za každý názor předem děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Máte zkušenost s Jané Nomad?

Přidejte zkušenost s Jané Nomad
Napsat příspěvek

Reakce:

2257
25.6.07 08:57

Ahoj, projdi si starší diskuze, o Nomadu se tu určitě už psalo. Já ho osobně nemám, ale má ho kamarádka a moc oceňuje lehkost a velikost kočárku. Mě se Nomad taky moc líbí, ale podle mě je to spíš kočárek jen do města a nevím, jak se zimou a sněhem, ale to bys asi měla u Zippáků stejné. Až na tu cenu je to ideální sportovní kočárek a rozhodně pro něj hraje ta jeho velikost lůžka pro mimi. :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
116
25.6.07 09:11

Ahoj máme nomad asi půl roku a jsme velice spokojeni(dcera i já),ale kočárek rozhodně není do lesa nebo na polní cesty.Tenhle kočárek je opravdu velice lehký a to je jeho veliká přednost.Skládá se mi do auta Yaris velmi dobře zabere sice celý kufr,ale zase mi v něm dcera usníná i ve dvou letech a v pohodě se v něm vyspí.Proto jsem si nomád taký vybrala.Ložní plocha je 80 cm.V zimě taky dobrý.Máme orig. tašku i fusak.Pozor ale na padání brzdy.Jané kočárky mají s tím často problém.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1235
25.6.07 09:18

Ahoj,
jen jsem chtěla napsat, že právě Zippy je absolutně perfektně odpružený, oproti Nomadu, který mi teda v prodejně přišel dost vachrlatý a do terénu nevhodný. Měla jsem na první dítko Zippy a hravě zvládal dlažební kostky i lesní cesty. Pro druhé jsem chtěla Nomada, ale nakonec jsem po prohlídce v obchodě vybrala odpruženější Mutsy.
Tak si raději ještě jednou prohlédni oba a zkus, jak pruží.
M.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7
25.6.07 21:47

A jaký je teda tip na dobrý kočárek, aby byl lehký, skladný do auta, vhodný do terénu a malý se mi do něj dost dlouho vlezl (a nebyl v něm uskřípnutý)?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
786
26.6.07 09:18

Ahoj, ja mam Nomada a odjezdila sem s nim i dovolenou na Sumave v terenu - pres blato, koreny, sutry a jine terenni nerovnosti :). Mala pritom normalne spala, az sem se tomu divila. Zalezi na tom, v jakem terenu se chces pohybovat a jak casto… kazdopadne bys musela pocitat s tim, ze bs ho asi trochu rozvrzala :).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
19.9.07 21:12

nomad

mám kolekci 07 a je bezvadnej,lehkost a skladnost!!!délka lůžka 95 cm což má málo kterej kočárek,vřele doporučuji.

• Nahlásit
  • Citovat
460
21.9.07 21:43

Tu brzdu jsem šla normálně reklamovat a bylo to vyřízeno do 14 dnů. Dali mě tam místo nýtku šroubek a jak brzda začne padat, tak jen šroubek utahnem a no problem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.12.07 10:21

Kopili jsme JANE Nomad 07 musím říci,že je opravdu prostornej,délka lůžka je 95 cm u sportáku, je supr a v zimě s fusakem dost místa.Korba prostorná i pro 10 měs dítě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7927
3.1.08 12:59

ahoj já sama jsem vybírala dlouho kočárek a mám měsíc Jané Nomad a jsem maximálně spokojená :-) a malá také. Jezdila jsem i u rodičů kde bylo hodně sněhu a v pohodě. JInak se skvěle skládá, je lehký prostě zatím jsem na něj nenašla žádnou chybičku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
461
7.1.08 17:37

K tý padající brzdě, 14 dnů???? Mně to seřídili v Handy Praha za 20 minut… Kam s tím vlastně chodí mimopražské maminky?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.2.08 18:47

:D máme nomada celej set kolekci 07 marine,je bezvadnej,všem ho doporučujeme,dost cestujeme autem,,krásně se skládá je lehkej a má dlouhé lůžko 95 cm,takže pro mimi a větší dítko velmi prostornej a pohodlnej :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
460
9.2.08 20:45

Nat77 já musím kočárek poslat do obchodu kde jsem kupovala a ti posílají do Handy. Opět se vyskytl problem a posílala jsem do Handy rovnou, ovšem už jsou to 3 týdny a nikdo se neozývá, tak nevím jestli jsem neudělala blbost že jsem to neposlala tam kde jsme ho kupovali. Myslím tím aby to poslali do 30-ti dnů.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.2.08 07:55

:D :D :D nová kolekce Jane 2008,bude od 18.2. na stránkách Handy Praha,výhradního dovozce :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.3.08 18:10

:lol: Nomad je supr sporták a není to golfáč/nevím proč je tak zde zařazen/,je lehký a dobře se s ním manipuluje kolečka nenafukovací,ale terén zvládají fajn :) lůžko je dlouhé 95 cm,takže vhodný i pro větší dítě :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama