Jané Nomad x Bébecar stylo

17
8.3.07 18:48

Jané Nomad x Bébecar stylo

Ahoj, nevím si rady, který z nich vybrat. Chci je v kombinaci (vana, sedačka, autosedačka). Nevím zda je dobré, aby se kočárek houpal, když bude dítě větší (aby ho pak nepřevrhl) nebo naopak když je Jané tvrdý (zas není odpružen na kostkách), abych dítko úplně nevyklepala. Jak jste s nimi spokojeni (jízda, šisování barvy, lehkost..)? Myslíte, že je nutné hlídat odpružení? Co byste jim vytkly? Nebo byste mi doporučily jiný? Budu ráda za každý názor..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

198
8.3.07 23:17

Ahoj, záleží na tom kde a jak často budeš kočár používat: Jestli jsi městský typ objíždějící obchodáky, nebo bude mimčo často spinkat jen na zahradě, tak bych radila lehký, skladný kočár-Jané.Jestli budeš více lítat venku a i po terénu doporučuju Bebecar Stylo, ale určitě AT(nafuk.kola), nebo Style AT-nenatáčecí kola, případně trojkolku s nafukovacími Icon. Já mám Stylo At, jezdím s ním 9 měsíců.

Klady:houpe, super jezdí-natáčecí kola jsou vážně bezvadný, ale dají se zaaretovat na pevno, prostorný, polohovací záda v korbičce-což ted využívám-malé je téměř 9 měsíců, ještě jsme v hlubokým, a když jí chci dát venku sváču, nemusím jí vyndavat, jen jí napolohuju a baští,odvětrávání boudy. Je měkce odpružený-pastové kola s dítětem hrozně drncají. Trochu mi vyšisoval, ale nemám jinou možnost, než ho mít v kočárkárně u okna, tak na něj celé léto pražilo-ale šisla mi jen trochu černá barva, ostatní ne.Kola jsme dofukovali jednou. Manžel je z něj nadšený, prý lepší jsme nemohli pořídit. :lol:

Zápory:hmotnost-jako každý bytelný kočár na nafukovačkách,
nepříliš prostorný koš na nákupy-nechápu z Bebecaru jen Stylo má takhle malý koš, horší skladnost do auta-dáváš zvlášt podvozek a korbu(ale ta se dá jednoduše složit na placku)
Někdo si stěžuje, že jako sporták je dítě příliš vysoko-ale já myslím, že na začátek, když ještě tolik nechodí je to fajn, že ho máš u ruky, a pak stejně pořídíš golfky.
Celkově- nemůžu hodnotit Jané(ale mě by vadilo, že jich jezdí hodně), ale s Bebecarem se mi jezdí super-máme nalítáno opravdu hodně.
Neříkám, že je ze všech nej a nejkrásnější, ale u nás je naprosto funkční.

Slyšela jsem také chválu na polský Volant, tak ještě pohledej.

Tak pak písni, co jste vybrali. Ahoj Lenquita

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2257
9.3.07 12:03

Ahoj, spíš než Nomada bych doporučila Slalom Pro, pokud budeš preferovat Jané, jinak je asi i hodně o tom, kdy se mimi narodí, protože Jané mají korbičky menší než Bebecar a to je docela podstatné hlavně pro podzimní děti.Krom toho houpání je příjemné jak pro mimi, tak pro Tebe, protože kočárek je prostě měkčí :lol: ..Potom jak bude přestavba na sporťák, tak to nevím, jestli se houpe, ale vím, že stejně většina maminek přesedá na golfky.Což bys asi u Nomada nemusela, ale oba kočárky jsou tak stylově rozdílní, že to chce fakt pečlivě uvážit pro a proti. :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
792
17.4.07 21:32

AHojky - máte tady někdo Jane Nomada? Váhám mezi jím a Carrerou - tak hledám infošku.-) díkyyy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama