JANÉ SLALOM PRO

Anonymni
9.3.08 10:41

JANÉ SLALOM PRO

JANÉ SLALOM PRO

• Nahlásit
  • Citovat

Máte zkušenost s Jané Slalom Pro?

Přidejte zkušenost s Jané Slalom Pro
Napsat příspěvek

Reakce:

663
24.8.14 15:26

nové madlo

Ahoj, prosím, kdo víte, poraďte - kde sehnat náhradní madlo na Jané Slalom Pro? Díky, Kač

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
902
7.9.14 15:35

Zkusila bych prohledat na mimibazaru nebo se koukni na Handy.cz,me tamodtud poslali náhradní vršek na boudicku.Maji tam servis.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1482
5.4.15 11:17

Stříška na sporťák vs hlubokou korbu

Ahoj, prosím o pomoc a radu - včera jsme si půjčili od příbuzných kočárek Jané Slalom Pro 2012 a nemůžu přijít na to, jak předělat stříšku ze sporťáku na hlubokou korbu :zed: :zed:. Oni si to už nepamatují. Ale říkají, že se jenom ta plachta prostě natáhne na tu hlubokou korbu ale ono to tam vůbec nepasuje. Je na hlubokou korbu ta samá plachta jako na sporťák a jenom se to přendá a nebo je na hlubokou korbu jiná střecha? Moc díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2579
5.4.15 11:30

Hluboká korba ma svoji boudicku a sportak taky svoji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1482
5.4.15 12:00

@zuzan tak tím se vše vysvětluje, díky :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
348
8.6.19 17:17

Ahoj obnovuji diskuzi. Predelali jsme jane z hlubokeho na sportak a nejak nemuzeme prijit na to, k cemu prichytit boudicku. Koukala jsem na net a ty tyce do kterych se vsouva bouda tam proste nejsou. Jsem z toho jelen :mrgreen: muze prosim nekdo poradit? Dekuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Caboverde
8.6.19 18:42
@luskabay píše:
Ahoj obnovuji diskuzi. Predelali jsme jane z hlubokeho na sportak a nejak nemuzeme prijit na to, k cemu prichytit boudicku. Koukala jsem na net a ty tyce do kterych se vsouva bouda tam proste nejsou. Jsem z toho jelen :mrgreen: muze prosim nekdo poradit? Dekuji

Pomůžou ti nějak tyhle fotky? Je to bouda šitá na zakázku, ale uchycení má totožné s originální. Kupovala jsem novou trojkombinaci, ale originální boudy mně přišly úplně k ničemu.

• Nahlásit
  • Citovat
348
8.6.19 21:00

@Caboverde moc dekuji za ozvani :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.8.19 10:12

Vyrábí se ještě Jane Slalom Pro?

Obnovuji diskusi. Hledáme kočár pro druhátko a protože jsem nedávno v terénu vezla kamarádce tenhle kočár a byla jsem z něj absolutně nadšená (skladnost, ovladatelnost, ruční brzda, nízké těžiště, prostorný, přitom složitelný do placky, hezký design, zkrátka pro nás kočár snů), pátrala jsem po něm a vypadá to, že ho už dávno stáhli z prodeje :? Je k dostání jen v bazarech, odkud ho v případě potřeby taky koupíme, ale byť zachovalé, jsou to kočárky už po více dětech a cca osm let staré, tak bych šla raději do nového. Nevíte někdo, jak to je? Přinesla značka Jané v pozdějších modelech aspoň srovnatelný kočár?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Caboverde
25.8.19 10:35

Vyráběl se ještě v roce 2013, kdy jsem kupovala novou trojkombinaci za 21 tisíc. Tehdy už prý pouze pro východní země, ve kterých byl v oblibě. Teď už se nevyrábí na 100%, mají jiné modely. Já prodávám dva roky používaný, po jednom dítěti, které v něm jezdilo opravdu minimálně. Dcera měla potravinovou alergii a jako kojenec byla převážně doma. Autosedačku jsem prodala hned v roce 2014 za 1800 Kč. Kočárek - sporťák, včetně veškerého příslušenství prodávám za 2500 Kč a nikdo to nechce. Je ve 100% stavu, nechávala jsem si šít na zakázku neoriginální potahy, které jsou vhodnější do naší zimy. Korbu s příslušenstvím jsem ochotná k tomu přidat za 1000 Kč. Dávám k tomu i pláštěnky. Chci se toho zbavit z důvodu úspory místa. Taky jsem si původně myslela, že se mi vrátí nějaké peníze zpátky, ale kašlu na to. Na bazarech jsou v podobné ceně naprosto zdevastované kočáry.

• Nahlásit
  • Citovat
Caboverde
25.8.19 10:36

Takže mě překvapuje, že ten kočár ještě vůbec někdo chce. Má spoustu kladů, ale i záporů.

• Nahlásit
  • Citovat
Caboverde
25.8.19 10:40

A v době, kdy jsem ho kupovala nový, se na bazarech prodávaly použité trojkombinace za 10 tisíc. Totéž autosedačka Britax, kupovaná nová za 5 tisíc a nezničená. Byla jsem ráda, že si ji paní odvezla za sedm stovek.

• Nahlásit
  • Citovat
25.8.19 12:03
@Caboverde píše:
A v době, kdy jsem ho kupovala nový, se na bazarech prodávaly použité trojkombinace za 10 tisíc. Totéž autosedačka Britax, kupovaná nová za 5 tisíc a nezničená. Byla jsem ráda, že si ji paní odvezla za sedm stovek.

Teď právě koukám na bazary a cena se pohybuje kolem čtyř tisíc nejvíc. To by bylo výhodou, stejně se první převážně nosil. Právě jak jsem ten kočár vezla (a byla to celodenní procházka lesem včetně skládání do auta, vzala jsem kamarádky dceru s naším malým na výlet), tak přestože už sloužil třetímu dítěti a měl kosmetické vady, jelo se s ním parádně. Je to přesně kočár, který by vyhovoval našim potřebám (lehký až středně těžký terén, ruční brzda, protože brusle, kloubové madlo, lehký a dobře skladný - občas ho budeme muset vzít do vlaku na delší trasu). Ty kočárky, co vyrábí Jané teď, mi naproti tomu esteticky vůbec nelahodí a ani nevypadají na to, že by zvládly tolik, co Jané Slalom. V ruce jsem je ale neměla. První kočár máme TFK a spokojenost největší, ale zůstává u jedné babičky do horského terénu a potřebujeme jiný, který by ale zvládl téměř tolik. Nevíš o nějakém jiné značky, který by se mu aspoň podobal? Ruční brzda je pro nás rozhodující, mám poruchu hybnosti a potřebuji si přibržďovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Caboverde
25.8.19 17:09

@SlečnaDahlia Mně se z těch novějších verzí Janéček líbí Crosswalk. Lepší, než Slalom, byl Jané Nomad, jediný jeho problém byla dvojitá přední kolečka, která se zasekávala ve sněhu. V době, kdy jsem ještě zvažovala druhé dítě, jsem došla k závěru, že by mi na druhé dítě stačil bohatě kočár Valco Snap 4. Víc bohužel neporadím.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama