Jde to zachránit?

Anonymní
26.10.20 19:52

Jde to zachránit?

Ahoj. Jde zachránit vztah, který skončil kvůli vzdálenosti? Abych to nějak upřesnila..Byli jsme spolu rok a půl, byli jsme na stejné SŠ, on byl v mém měste na intru. Vídali jsme se skoro každý den tedy. Vztah byl krásný, velká a krásná láska, prostě vše super. Bohužel pak následovala VŠ (já Praha a on Brno). Což samozřejmě začalo být těžké. Tenhle rok v březnu jsme se rozešli. Bylo to sice po vzájemné dohodě, ale bolest veliká. Jde o to, že jsme stále v nějakém kontaktu, často si píšeme, on mi reaguje na fotky, občas se sejdeme atd atd. Když jsme spolu je to krásný, mazlíme se, sex je super, smějeme se spolu a povídame..Přesně jako bychom byli zase spolu. Hrozně mi chybí. Zkoušela jsem začít nějak od znova s novým klukem, ale vůbec. Když mi napíšou nějací kluci nemám vůbec zájem nic. Stále myslím na něj a chci být jen s ním. Vím, že to zní naivně ale city a láska k němu vůbec nezmizela. Nevím vůbec, co dělat..Od jeho sestry vím, že prý by se nebránil zase vztahu a ještě jí říkal, že nikdy nemá člověk ignorovat někoho, kdo ho miluje a záleží mu na něm, protože to je špatně. Přitom já ho miluju a záleží mi na něm..Kamarádi mi řekli ať si s ním promluvím, že možná netuší, že ho chci zpět. Tenkrát v červnu jsem se mu svěřila že mi chybí (3 měsíce po rozchodu) to řekl, to on nechtěl. Pak jsme 2 měsíce nebyli v kontaktu. A na podzim to začalo znovu. Vždycky když už si řeknu že to nemá cenu, že na to kašlu tak se ozve.. Přijde mi že už automaticky mě na vztah odepsal ale nechápu proč.. A pak na druhou stranu se zase chovat tak jak chová Chci ho zkusit získat zpátky, ale jak? Narovinu, už to vůbec nedávám.. Je mi skoro furt do pláče.. Děkuju moc za vyslechnutí..

Příspěvek upraven 26.10.20 v 20:02

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1780
26.10.20 19:59

Já v tom problém nevidím, nyní je stejně dálková výuka, tak je jedno, zda jsi v Praze, Brně nebo Pelhřimově… Takže pokud by šlo jen o tu vzdálenost, tak nyní bez problémů

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22239
26.10.20 20:01
@Anonymní píše:
Ahoj. Jde zachránit vztah, který skončil kvůli vzdálenosti? Abych to nějak upřesnila..Byli jsme spolu rok a půl, byli jsme na stejné SŠ, on byl v mém měste na intru. Vídali jsme se skoro každý den tedy. Vztah byl krásný, velká a krásná láska, prostě vše super. Bohužel pak následovala VŠ (já Praha a on Brno). Což samozřejmě začalo být těžké. Tenhle rok v březnu jsme se rozešli. Bylo to sice po vzájemné dohodě, ale bolest veliká. Jde o to, že jsme stále v nějakém kontaktu, často si píšeme, on mi reaguje na fotky, občas se sejdeme atd atd. Když jsme spolu je to krásný, mazlíme se, sex je super, smějeme se spolu a povídame..Přesně jako bychom byli zase spolu. Hrozně mi chybí. Zkoušela jsem začít nějak od znova s novým klukem, ale vůbec. Když mi napíšou nějací kluci nemám vůbec zájem nic. Stále myslím na něj a chci být jen s ním. Vím, že to zní naivně ale city a láska k němu vůbec nezmizela. Nevím vůbec, co dělat..Od jeho sestry vím, že prý by se nebránil zase vztahu a ještě jí říkal, že nikdy nemá člověk ignorovat někoho, kdo ho miluje a záleží mu na něm, protože to je špatně. Přitom já ho miluju a záleží mi na něm..Kamarádi mi řekli ať si s ním promluvím, že možná netuší, že ho chci zpět. Chci ho zkusit získat zpátky, ale jak? Narovinu, už to vůbec nedávám.. Děkuju moc za vyslechnutí..

Tak to je trochu divoké..sex máte..Praha Brno není konec světa..tak o co jde?? V čem spočívá ten,,rozchod,,?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12157
26.10.20 20:08

Tak tam asi nebude problém ta dálka ne? :think: Spíš on neví, co chce…protože kdyby chtěl, tak by to samozřejmě šlo :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
500
26.10.20 20:12
@Liška2014 píše:
Tak to je trochu divoké..sex máte..Praha Brno není konec světa..tak o co jde?? V čem spočívá ten,,rozchod,,?
Řekla bych že hlavně v tom, že panáček teď dostal svolení vykukávat s jinými, a přitom má pořád v zádech tuhle vděčnou „chudinku”, která mu dá, kdykoli si řekne.
Sebeúcta nula, takhle ho zpět nezískáš. On teď vůči tobě nic nemusí, protože jste se přece rozešli, takže vůči tobě nemá žádné povinnosti a ty si nesmis dělat žádné nároky, ale zároveň v tom vztahu má úplně všechno - milující, věrnou partnerku, která mu je vždy k dispozici. To by musel být úplně blbej, aby na tom chtěl cokoli měnit, když už si to s tebou takhle krásně a pohodlně zařídil.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22239
26.10.20 20:16

@Andante bohužel budeš mít pravdu..si myslím

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.10.20 20:18

@Andante Co tedy dělat abych mu ukázala o co přišel? Určitě chci více zapracovat na té sebeucte, to máte pravdu

Příspěvek upraven 26.10.20 v 20:36

• Citovat
  • Nahlásit
22239
26.10.20 20:22
@Anonymní píše:
@Andante Co tedy dělat? 😔

Utnout to.. :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
225
26.10.20 20:25

Už jsi sem psala, ne? Já si myslím, že pokud se můžete vídat každý víkend, vztak není nutno odepisovat. Po Bc. studiu může jeden změnit město. Pokud tam ovšem nejde o něco jiného…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
K82
1322
26.10.20 20:26
@Andante píše: Řekla bych že hlavně v tom, že panáček teď dostal svolení vykukávat s jinými, a přitom má pořád v zádech tuhle vděčnou „chudinku”, která mu dá, kdykoli si řekne.
Sebeúcta nula, takhle ho zpět nezískáš. On teď vůči tobě nic nemusí, protože jste se přece rozešli, takže vůči tobě nemá žádné povinnosti a ty si nesmis dělat žádné nároky, ale zároveň v tom vztahu má úplně všechno - milující, věrnou partnerku, která mu je vždy k dispozici. To by musel být úplně blbej, aby na tom chtěl cokoli měnit, když už si to s tebou takhle krásně a pohodlně zařídil.
@Liška2014 píše:
Utnout to.. :hug:

Souhlasim plne. Jsi mlada, muzes mit plnohodnotny vztah. Ne vyplnovat nudu nekomu, kdo z tebe dela blbce..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.10.20 20:27

@Liška2014 Vím, že bych měla ale je to pro mě těžké.. 😔 Ale moc děkuji ❤️

• Citovat
  • Nahlásit
60912
26.10.20 20:30

Má jistý sex.. Jednoduché.. Ostrihni se od něj.. Takhle jsi jen matrace.. Piskne a má.. Sorry za upřímnost :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22239
26.10.20 20:38
@Anonymní píše:
@Liška2014 Vím, že bych měla ale je to pro mě těžké.. 😔 Ale moc děkuji ❤️

To chápu…opravdu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
302
26.10.20 20:38

Prvně se musíš zbavit starého vztahu, přestat s ním spát. Pak teprve začínat jiný vztah.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.10.20 20:59

Myslíte že bych si s ním měla promluvit a říct jak to cítím a jak bych to chtěla? A že buď spolu budeme a nebo se to mezi námi ukončí a proste nic. Plno přátel mi říká že bych to určitě měla udělat. A taky se mi prý uleví.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama