Psychická opora své ex

Anonymní
26.10.20 14:43

Psychická opora své ex

Ahoj, chtěla bych se zeptat, co vše vám přijde normální jako pomoc své ex. Můj přítel se rozchází s ex, ta se má každým dnem odstěhovat, mají spolu dítě. Ona by ho chtěla zpátky, on prý ne, že chce být se mnou. Ex má vážně nemocného dědečka, který nejspíš brzy zemře. Přítel přišel s tím, že by se na tuto dobu, nastěhoval k ex zpátky, aby jí byl oporou. Brali byste to v pohodě, nebo jako příležitost být s ex, případně zmařit její stěhování? Důvod rozchodu dal přítel, on se chtěl rozejít. Otázka je, jak dlouho to bude trvat, kdy dědeček zemře, zda je to opravdu tak citově náročné, aby ex nemohla být sama (myšleno bez přítele), případně si s ní poplakal jeden večer.. Nechci být necitlivá, ale nevím, zda za tím není něco víc.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
137
26.10.20 14:45
@Anonymní píše:
Ahoj, chtěla bych se zeptat, co vše vám přijde normální jako pomoc své ex. Můj přítel se rozchází s ex, ta se má každým dnem odstěhovat, mají spolu dítě. Ona by ho chtěla zpátky, on prý ne, že chce být se mnou. Ex má vážně nemocného dědečka, který nejspíš brzy zemře. Přítel přišel s tím, že by se na tuto dobu, nastěhoval k ex zpátky, aby jí byl oporou. Brali byste to v pohodě, nebo jako příležitost být s ex, případně zmařit její stěhování? Důvod rozchodu dal přítel, on se chtěl rozejít. Otázka je, jak dlouho to bude trvat, kdy dědeček zemře, zda je to opravdu tak citově náročné, aby ex nemohla být sama (myšleno bez přítele), případně si s ní poplakal jeden večer.. Nechci být necitlivá, ale nevím, zda za tím není něco víc.
Řekla bych mu ať si nejdřív vyřeší a uzavře minulost, pak se můžeme o něčem bavit.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1277
26.10.20 14:46

Myslím, že je ti jasné jak to cítíš. A ano je normální, že ti to přijde divné. Můj dědeček umírá přes rok, to by s ní byl celou dobu? ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.10.20 14:47

Podporu ji dělat může, ale aby tam bydlel, to se mi zdá vážně podivné. Proč nestačí, když se za ní staví během dne, s necim ji pomoct a tak. Nevím jaká je situace, ale riziko nevěry tam je. Otázka je, jestli je ve vztahu dobrá cesta něco zakazovat, jestli není lepší toho druhého nechat, at se rozhodne sám.

• Citovat
  • Nahlásit
12107
26.10.20 14:47

Neprijde mi normalni, ze se schazis se zadanym chlapem, ktery nema vyreseny svuj soucasny vztah :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2841
26.10.20 14:49

On se rozchází s matkou svého dítěte a už je tvůj přítel? Omyl, holka. Jsi jen milenka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18684
26.10.20 14:55
@Anonymní píše:
Ahoj, chtěla bych se zeptat, co vše vám přijde normální jako pomoc své ex. Můj přítel se rozchází s ex, ta se má každým dnem odstěhovat, mají spolu dítě. Ona by ho chtěla zpátky, on prý ne, že chce být se mnou. Ex má vážně nemocného dědečka, který nejspíš brzy zemře. Přítel přišel s tím, že by se na tuto dobu, nastěhoval k ex zpátky, aby jí byl oporou. Brali byste to v pohodě, nebo jako příležitost být s ex, případně zmařit její stěhování? Důvod rozchodu dal přítel, on se chtěl rozejít. Otázka je, jak dlouho to bude trvat, kdy dědeček zemře, zda je to opravdu tak citově náročné, aby ex nemohla být sama (myšleno bez přítele), případně si s ní poplakal jeden večer.. Nechci být necitlivá, ale nevím, zda za tím není něco víc.

tak pokud se teprve rozchází s matkou svého dítěte a není rozejitý, tak se mi to jeví jako vhodné. Obzvlášť když se chtěl rozejít on, protože dotyčnou podvádí s tebou. No, karma asi zapracovala rychle, teď budeš muset něco vydržet…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18684
26.10.20 14:56
@Anonymní píše:
Podporu ji dělat může, ale aby tam bydlel, to se mi zdá vážně podivné. Proč nestačí, když se za ní staví během dne, s necim ji pomoct a tak. Nevím jaká je situace, ale riziko nevěry tam je.Otázka je, jestli je ve vztahu dobrá cesta něco zakazovat, jestli není lepší toho druhého nechat, at se rozhodne sám.

podváděl matku svého dítka s ní, a problém to nebyl, tak určitě nebude vidět problém v tom, kdyby teď podvedl ji :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
95002
26.10.20 14:59

Promiň jestli ti teď budu křivdit, ale shrňme si to -on se rozchází s matkou svého dítěte kvůli tobě, ta nejen že zůstává sama na jejich dítě, ale ještě je v takové situaci, kdy jí umírá člen rodiny…a tobě vadí, že jí chce být přesto oporou :think: nooo, nevyznívá to pro tebe a o tobě zrovna hezky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7446
26.10.20 15:06

To ale není přítel ale milenec když ještě není ani rozejitej, ještě když je v tom dítě :?
A necitlivá už jsi když jsi se zadaným chlapem…
A stejně se asi rozhodne jak on sám bude chtít, a pokud se k ní vrátí tak dobře ti tak, slyšela jsi někdy o božích mlýnech?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.10.20 15:10

S tím rozchazením jste mě špatně pochopily. S přítelem spolu žijeme cca půl roku, ale jeho ex zůstala v jeho bytě a teprve nyní si našla jiné bydlení a stěhuje se tedy pryč. Má s ní dítě, takže vím, že se s ní musí stýkat právě kvůli dítěti. Já mám také svoje dítě a se svým exmanželem komunikuji, potkáme se na oslavě apod. Můj dotaz směřoval na to, jestli vám přijde taková pomoc normální, nebo to zavání nevyřešenou minulostí.

• Citovat
  • Nahlásit
7446
26.10.20 15:11

A jak dlouho jí s tebou podvádí?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7446
26.10.20 15:12
@Anonymní píše:
S tím rozchazením jste mě špatně pochopily. S přítelem spolu žijeme cca půl roku, ale jeho ex zůstala v jeho bytě a teprve nyní si našla jiné bydlení a stěhuje se tedy pryč. Má s ní dítě, takže vím, že se s ní musí stýkat právě kvůli dítěti. Já mám také svoje dítě a se svým exmanželem komunikuji, potkáme se na oslavě apod. Můj dotaz směřoval na to, jestli vám přijde taková pomoc normální, nebo to zavání nevyřešenou minulostí.

No to jsi teda spíš ty špatně napsala, píšeš že se rozchází s ex teď…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
964
26.10.20 15:22

Mne by to tedy vadilo, nechapu to vůbec. Bud tedy spolu nejsou a on tvoří par s tebou, nebo spolu jsou a ty jsi bokovka. Předpokládám, ze když spolu půl roku žijete, ze platí ta první možnost, takže bych určitě neměla pochopení pro to, ze by se chtěl k ni stěhovat 8o ale zabránit mu v tom nemůžeš, když se rozhodne.

Stejně bych třeba nepochopila, kdyby můj partner chtěl strávit Vánoce u ex kvůli dětem, aby byli jako rodina. Já sama bych to neudělala, takže nechapu motivace těch, co to tak mají. Já jsem vždy byla “buď, a nebo”, a nic mezi tím. Verim tomu, ze někteří lidé mohou takhle postupně ty věci řešit a vyhovuje jim to víc, ale rozumět tomu nebudu nikdy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
964
26.10.20 15:25

A ještě me napadá - ona má toho nemocného pána doma a pečuje o něj celodenně? Plus ještě o se stará o dítě do toho?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama