Jde úplně zapomenout?

Anonymní
19.7.21 23:10

Jde úplně zapomenout?

Ahoj, zajímá mě především názor mužů, jestli opravdu jde rychle zapomenout na ženu s kterou vám bylo fajn a byl sex.
Scházela jsem se nějakou dobu s jedním mužem proběhl sex jen jednou a on se semnou zbaběle rozešel po sms.
Opravdu jsem mu úplně jedno, tak že si na mě už nikdy víc nevzpomene?
Vidíme se na sociálních sítích každý den.
Mě se to pořád drží a říkám si, jak takhle může někdo ze dne na den zapomenout na někoho s kým mu bylo fajn. Tuším, že sex od té doby s jinou zatím neměl. Pro mě je sex docela zásadní věc až když jsou v tom city nebo aspoň velké sympatie, je možně že chlapi to mají jinak? Že mu na mě doopravdy ani nezáleželo? Prosím anonym jinak smazat.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
32798
19.7.21 23:23
@Anonymní píše:
Ahoj, zajímá mě především názor mužů, jestli opravdu jde rychle zapomenout na ženu s kterou vám bylo fajn a byl sex.
Scházela jsem se nějakou dobu s jedním mužem proběhl sex jen jednou a on se semnou zbaběle rozešel po sms.
Mě se to pořád drží a říkám si, jak takhle může někdo ze dne na den zapomenout na někoho s kým mu bylo fajn. Tuším, že sex od té doby s jinou zatím neměl. Pro mě je sex docela zásadní věc až když jsou v tom city nebo aspoň velké sympatie, je možně že chlapi to mají jinak? Že mu na mě doopravdy ani nezáleželo? Prosím anonym jinak smazat.

Chlap, co ošustí a opustí, navíc zbaběle přes SMS, by šanci u mě už neměl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1414
19.7.21 23:28

Pokud byl sex jen jednou a pak to utnul, tak možná nebyl tak dobrý jak si myslíš :nevim:
Muži to maj stejně jako ženy, někdy jde jen o uspokojení potřeby, někdy je v tom něco víc, rozhodně bych se v tom dál nepitvala a neřešila ho

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.7.21 23:29
@Russet píše:
Chlap, co ošustí a opustí, navíc zbaběle přes SMS, by šanci u mě už neměl.

Což to já ho už nechci, ale pořád se mě to drží a musím na něj myslet.
Přijde mi to nefér a mám na něj zlost.
Doufám, když mě vidí, že ho hlodá aspoň svědomí :lol: A to mě právě zajímá, jestli si vzpomene a dochází mu, že mi třeba ublížil a nebo jsem mu volná.

• Citovat
  • Nahlásit
2345
19.7.21 23:32

Nevím, ale řekla bych, že asi ten sex nebyl prostě podle jeho představ, něco mi vadilo, tak to utnul… To samozřejmě neznamená, že jsi špatná v posteli, jen mluvím z vlastní zkušenosti. Poznala jsem muže, skvělej chlap a když došlo na intimnosti, byl tak nešikovnej, že jsem to prostě také utnula, já vím, hnusný, sobecký, povrchní, ale prostě to nešlo, nebylo to to, co jsem v té době hledala…

Neříkám, že to tak je i ve tvém případě, jen, že by mohlo být…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
945
19.7.21 23:38

No bral tě opravdu jen jako hračku která ho přestala bavit.
Dokáže oddělit sex a city, což to hodně lidí neumí viz ty.
Neměl důvod ti to oznámit nějak jinak, podle mě si myslí že jsi na tom stejně jako on.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9682
19.7.21 23:45

Chtěl te jen dostat do postele :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32798
19.7.21 23:46
@Anonymní píše:
Doufám, když mě vidí, že ho hlodá aspoň svědomí :lol: A to mě právě zajímá, jestli si vzpomene a dochází mu, že mi třeba ublížil a nebo jsem mu volná.

Ten? Ten svědomí nemá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
177
20.7.21 00:21

Nejsi ta co se ptala na to jestli se může chlap rychle změnit? Jak vidíme na sociálních sítích? Tak to se nevidíte ne :lol: prostě chtěl jen sex a bud se mu nelibil nebo vycítil že chceš něco vic a on ne tak couvnul že ani nechtěl další sex.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15595
20.7.21 00:49

Tak asi to prostě nebylo ono… :nevim: A nebo do toho šel s tím, že ani nic víc nebude…mohl to mít už naplánované…těžko říct, ale myslím, že se v tom už nepitvá, ani na to nijak nemyslí, pač to možná dělá takhle běžně…ty musíš vědět, jaké to bylo v té posteli, tohle přece člověk vycítí, jestli je to dobrý, nebo jestli jste si nesedli…to se holt stává, že dva nejsou kompatibilní :nevim: Chápu, že tě to štve, ale nic s tím neuděláš…ber to jako zkušenost a jdi se vztyčenou hlavou dál. Není jedinej na světě ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12782
20.7.21 01:05
@Anonymní píše:
Doufám, když mě vidí, že ho hlodá aspoň svědomí :lol: A to mě právě zajímá, jestli si vzpomene a dochází mu, že mi třeba ublížil a nebo jsem mu volná.

Jsi mu úplně volná a fajn mu s tebou asi nebylo.
Co chceš slyšet?
Kašli na to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.7.21 06:02
@Sonarka píše:
Tak asi to prostě nebylo ono… :nevim: A nebo do toho šel s tím, že ani nic víc nebude…mohl to mít už naplánované…těžko říct, ale myslím, že se v tom už nepitvá, ani na to nijak nemyslí, pač to možná dělá takhle běžně…ty musíš vědět, jaké to bylo v té posteli, tohle přece člověk vycítí, jestli je to dobrý, nebo jestli jste si nesedli…to se holt stává, že dva nejsou kompatibilní :nevim: Chápu, že tě to štve, ale nic s tím neuděláš…ber to jako zkušenost a jdi se vztyčenou hlavou dál. Není jedinej na světě ;)

Ráda bych ho úplně vymazala, ale nejde mi to. Rozuměli jsme si právě všechno bylo fajn a já se asi zabouchla. Netlačil na pilu k sexu došlo úplně přirozeně a já moc chtěla. Ještě po tom mi psal hezké zprávy asi tři dny každé ráno, dopoledne, večer a když jsem se ho zeptala kdy se uvidíme, tak napsal že už to moc nevidí na další pokračování, že jsem skvělá holka, ale tím to končí.

• Citovat
  • Nahlásit
1295
20.7.21 06:20
@Anonymní píše:

Z pohledu chlapa ti můžu říct, že buď to ten sex byl tak špatný, že z toho rychle vycouval, dokonce po SMS. Pokud to ale tobě přišlo v pohodě a nejseš si vědoma nějaké chyby, tak je tu ještě druhá možnost, že máš asi co odčinění s „lovcem“. Jseš jenom další zářez do sbírky. On si udělal čárku a jde dál, víc už ho nezajímáš. To si myslím že je pravděpodobnější varianta. V tuto chvíli už nejspíš oblbuje další naivku.
Můj kamarád to takhle dělá už léta a furt mu to funguje. Má pořád stejný model, říká těm holkám stejné věci a ročně mu projde postelí nejmíň deset ženských. Akorát jim nedává kopačky hned po prvním sexu, ale nějakou dobu s nimi ještě chrápe. Velmi často se mu to kryje, takže má třeba i dvě současně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.7.21 06:59

„Fajn“ mu s tebou, bohuzel, bylo jen aby te dostal. Jakmile te pouzil, tak cau. Nic vic.

• Citovat
  • Nahlásit
5846
20.7.21 08:13
@Anonymní píše:
Ráda bych ho úplně vymazala, ale nejde mi to. Rozuměli jsme si právě všechno bylo fajn a já se asi zabouchla. Netlačil na pilu k sexu došlo úplně přirozeně a já moc chtěla. Ještě po tom mi psal hezké zprávy asi tři dny každé ráno, dopoledne, večer a když jsem se ho zeptala kdy se uvidíme, tak napsal že už to moc nevidí na další pokračování, že jsem skvělá holka, ale tím to končí.

Tak to prostě utnul, jdi dál a neřeš :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat