Odepírání si orgasmu

Anonymní
19.7.21 12:53

Odepírání si orgazmu

Chci znát váš názor, zda to praktikuje někdo podobně. Jsem nyní bez přítele. Rada uspokojuji sama sebe každý den. Poslední dobou se tim ale zároveň i trestam. Kdyz se mi neco nepovede, neco pokazím potrestam se tim ze si zakážu ten den masturbovat. Je to velký trest ale pomáhá mi dělat věci pořádně, přemýšlet a dotahovat je do konce. Když se mi baopak neco zadari, užiji si svoji chvilku. Co na to říkáte, mne to pomáhá, o ten pocit každodenního blaha se nechci ochuzovat a proto dělám věci pořádně. Prosím anonym.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
358
19.7.21 12:58

Rikam na to, ze to je tvoje vec. Pokud ti to takto vyhovuje, tak proc ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33016
19.7.21 13:03
@Anonymní píše:
Chci znát váš názor, zda to praktikuje někdo podobně. Jsem nyní bez přítele. Rada uspokojuji sama sebe každý den. Poslední dobou se tim ale zároveň i trestam. Kdyz se mi neco nepovede, neco pokazím potrestam se tim ze si zakážu ten den masturbovat. Je to velký trest ale pomáhá mi dělat věci pořádně, přemýšlet a dotahovat je do konce. Když se mi baopak neco zadari, užiji si svoji chvilku. Co na to říkáte, mne to pomáhá, o ten pocit každodenního blaha se nechci ochuzovat a proto dělám věci pořádně. Prosím anonym.

A myslíš taky na něco jiného? Třeba na světový mít nebo hladomor v Číně?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1848
19.7.21 13:04

Zajímavý pohled na masturbaci.. 8) :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4527
19.7.21 13:07

Neříkám na to nic, dělej si to, jak ti to vyhovuje :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50315
19.7.21 13:10
@Zwetta píše:
Zajímavý pohled na masturbaci.. 8) :)

Tak pro postavu určitě lepší, než se odměňovat čokoládou. :oops: :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5816
19.7.21 13:18

Naflákej si bičíkem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.7.21 13:22
@Anonymní píše:

Myslím že je to dobrý nápad a určitě to takhle dělá víc lidí. Já taky. Podle mě to má spoustu pozitivních dopadů. Člověk sám sebe víc pozná a když se potom za odměnu může uspokojit, nebo nechat uspokojit, mnohem více si to vychutná.
Mohou tam být ale i negativa. Někdo by tohle mohl hůře snášet a potom by to mělo špatný vliv na nálady a celkové chování ke svému okolí. U mě ale tohle nehrozí. Když jsem nadržený, chovám se pěkně a velice galantně, zvláště k opačnému pohlaví. A s tím trestáním sama sebe jsem došel tak daleko, že když souložím a nebo se uspokojuji, tak těsně před orgasmem, na samé hranici to utnu a jdu spát s tvrdým. To je teprve trest. Chce to silnou vůli ale věřím že tohle z tebe dokáže udělat lepšího člověka.

• Citovat
  • Nahlásit
10610
19.7.21 13:34

Tak tohle by me nenapadlo :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
322
19.7.21 13:44

Tady se nekdo hoodne nudí :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
804
19.7.21 14:00

Jestli ti to pomáhá, tak to praktikuj. Tvoje tělo, tvoje rozhodnutí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
696
19.7.21 14:03

Já na to říkám: „no a co?“
V soukromí si dělej co Ti vyhovuje, dokud tím nikoho neobtěžuješ je to jen Tvoje věc. Jen nechápu proč takovou hovadinu řešíš veřejně. Stydíš se a potřebuješ potvrzení, že je to normální? Je to úplně v poho… Nebo jsi honibrk, který chce x postů, jak si to tu každá druhá dělá taky? :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8078
19.7.21 14:05

A dál? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:..takovy starosti a kuvajtskou naftu, to chci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5414
19.7.21 14:10

Nech si to pro sebe, my to nepotřebujeme vědět :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11310
19.7.21 14:14

Myslím, že se trestáš málo, já být tebou, tak aby to mělo účinek, zakážu si týden kadit… To pak budeš ještě důslednější, protože když se na něco vy. ereš, tak se potom nevy. ereš. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat