Je dobré mléko Hami?

68
3.6.13 11:31

je dobré mléko Hami ?

Ahoj maminky :) mám 5 měsíčního syna a momentálně má nutrilon anti colic, protože byl věčně ucpaný z jiného mléka až tohle přesně specializované na koliku nám pomohlo. Teď, když už je větší bych chtěla přejít na Hami 1. Myslíte, že je to dobré mléko a aby potom nebyl zase ucpaný :( nebo něco jiného doporučíte? děkuji :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3251
3.6.13 11:32

@Sosopa naše malá Hami snášela dobře, ta zas nesnášela nutrilon - naštěstí - je mi děsně nesympatickej, hlavně tím, jak to doktoři nutí a cpou, my teda dávali až od dvojky, jedničku měla jiné, ale to je dítě od dítěte co komu sedne…

Příspěvek upraven 03.06.13 v 11:36

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11341
3.6.13 11:34

Já teda používám Hami od jeho 5. měsíce a pak jsme přešli na 2 a neměl jedinej problém. Ale on snesl celkově všechna mlíka, takže nevim jak stim ucpáním…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2697
3.6.13 11:36

Děti mých kamarádek jej přijaly naprosto bez problémů. Jen můj syn Hami UM naprosto nesnese, má z něj průjem. Chce to vyzkoušet. Kupuju mu Nutrilon a ten snáší dobře.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21184
3.6.13 11:51

Hami dcera snášela dobře, myslím, že neucpává, spíš naopak možná. Ale pak jí přestalo chutnat, tak jsme přešli na jiné. Ta chuť není nic moc, ale tak každému chutná něco jiného. Jen si myslím, že to ani nevychází moc dobře cenově, protože pak zmenšili balení. Já bych doporučila Sunar Nutradefense, ten jí vyhovoval, když byla tak ve věku tvého syna :)
A doporučila bych dávat probiotika, to určitě na to ucpání pomůže, jestli už je teda nedáváš :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7512
3.6.13 11:56

My jsme taky dávali Hami. A měl po něm podstatně lepší trávení než po Nutrilonu. K tomu dostával probiotika. Hami zvládnul bez nich. A taky kromě toho mlíka dostával přes den lahvičku čaje. A byl naprosto v pohodě. S tím Nutrilonem jsme trochu bojovali.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3434
3.6.13 11:57

@Sosopa Hami používáme od narození a vpohodě. Chutná a dnes už máme i jahodové a banánové.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1302
3.6.13 12:02

Malá byl po HAMI totálně ucpaná. dobře snáší babylove, sunar a teď má humannu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Raďulle
3.6.13 12:14

@Sosopa bude to třeba asi vyzkoušet, my v půl roce přecházeli z nutrilonu 1 na Hami 2 a co se stolice týče, tak sice byla pár dní nazelenalá, ale dobře se jí to tlačilo, líp než po nutrilonu :pankac:

• Citovat
  • Nahlásit
68
3.6.13 12:29

Teďka jsem otevřela krabici s Hami 1 a není tam odměrka, můžu použít z nutrilonu tu žlutou? :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Raďulle
3.6.13 12:53

@Sosopa jo je stejná, většinou tam je, ale už se mi to taky stalo

• Citovat
  • Nahlásit
3434
4.6.13 11:05

Změna názoru na Hami. Koukněte na toto
http://www.stream.cz/…ach-pro-deti

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Raďulle
4.6.13 11:12

@dajka16 sice mě to zaráží, ale nemluví se tam jen o hami ale taky o babylove… a to je jen na ukázku… jen škoda že tam zrovna vyzvihli Bebu, tu moje malá nesnáší… :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
21184
4.6.13 11:37
@Raďulle píše:
@dajka16 sice mě to zaráží, ale nemluví se tam jen o hami ale taky o babylove… a to je jen na ukázku… jen škoda že tam zrovna vyzvihli Bebu, tu moje malá nesnáší… :roll:

A ten Sunar Nutradefense jste zkoušeli? Ten je prý složením hodně dobrý, i oni ho tu jakoby pochválili. To by mohlo malé chutnat :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3434
4.6.13 11:52

@Raďulle No mě na Hami dcera vyrostla a vpohodsě, stejně jako kluk.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat