Reklama

Je dobrý otec?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

koalllka
Nováček 1 příspěvek 12.02.17 11:10

Dobrý den. nevim jak začít Můj vztah s pritelem je velmi složitý jsem s nim uuž 5 let Máme spolu roční holčičku nikdy jsem s jnim nebyla nějak extra šťastna zakazoval mi co se dalo školu kamarádky atd..pak se to nějak uklidnilo když jsem otěhotněla..když jsem porodila začalo mi peklo moji holčičce byli jen 3 týdny kdyžjsem mu ji pučila aby si ji vzal k sobe domu ještě jjsme v ty ddobě neměli svuj byt byli jsme rozhadany ale řekla jsem si že do toho malou zatahovat nechci přece jenom je to i jeho dcera tak si ji vzal sebou a Já mu řekla že nás vztah ukoncime řekl mi na to hm a sel..kdyžjsem si cchtěla pro dceru jít nepustili me k ni napadli me AZ Tim to ale ne konci on se svojí mamkou me šli udat na socialku snažili se o to aby mi dceru vzali nepovedlo se jim to..Já ho ale přesto vvšechno nepřestává la milovat jsem tak blba :( začali jsme se zase scházet nnašli si byt ale i ppřesto že u blížil, on me dával mi on ultimátum ze prý jeho matka chce malou vidět a ze kdyžji tam ppouštět nebudu tak se mnou ON nebude a bude se semnou o malou ssoudit a stejne ji tam nakonec vezme tak ať si prý vyberu samozřejme jsem to udělala podle nněj hlavou m běželo co když mu ji dá na střídavou péči a Já ji neuvidím třeba týden je n strašný da se rříc ze s nim jsem ted už jen kvůli tomuhle jsme spolu takle užrok a jJá každý dnem poznávám jak jsem blba už k němunic nnecítím nnechávám se pponižovat atd..jen kvůli tomu aby nesel na soud vím že by mu malou dali :( i když není dobrý otec vůbec se ji nevěnuje proste ho to nnebaví jde mu jen o to aby mi dokázal ze má pravdu on a kdyby mu ji dali starala by se jeho matka a on by se radoval ze mi ublížil.. :( chtěla bych slyšet neci názor nebo radu..Děkuji predem

Příspěvek upraven 12.02.17 v 14:32

Reklama

Reakce:

kterk
Zasloužilá kecalka 963 příspěvků 12.02.17 11:15

Pokud nejsi. troll,proc.sis v 18 poridila­.dite.s. nekym takovym?

xammy
Kecalka 445 příspěvků 12.02.17 11:16

Promin, ale vedela jsi do ceho jdes. On te mlatil, omezoval, tak si s nim poridis dite. To mi hlava nebere.

saadet
Extra třída :D 11817 příspěvků 12.02.17 11:20

Ze by zase nejaky pruzkum? :think: jestli to ale myslis vazne, pak jednak se to neda cist, druhak je to tvoje chyba, mlatil te, ponizoval stejne jsi si s nim poridila dite :zed: boze toto siri geneticky material…tak mlc a soupej nohama.

pikola
Neúnavná pisatelka 18956 příspěvků 12.02.17 11:21

Ne není dobrý otec a je to tvoje chyba, že jsi dovolila mít s někým takovým dítě. Ženská čím myslíte?

Gábinkaa9
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 12.02.17 11:22

Věděla jsi jaký je. Mlátil tě, omezoval tě, a uděláš si s ním dítě? :lol:

ka2ka
Extra třída :D 12663 příspěvků 1 inzerát 12.02.17 11:22

Nedá se to číst. Máš dítě a ted se ti bude těžko něco měnit, jedině dítě do jeslí a ty do práce a odstěhovat se :nevim:

Iva575
Kecalka 352 příspěvků 12.02.17 11:39

Zkus nějaký linky pomoci, tam tě usměrní a poradí. Co tvoje rodina, ta by nepomohla? Aspoň si s nimi promluvit. Na chlapa se vykašli, protože jinak protrpíš celý život a dítě to taky odnese. Že ho miluješ, se mi nezdá (to není láska, to si jen namlouváš), možná se jen bojíš být sama, nebo tě slušně manipuluje. Asi ještě nemáš moc zkušeností, to je pochopitelné, tak si nech poradit od odborníků (např. linka pomoci nebo tak něco) a důvěřuj jim.

Božislava
Ukecaná baba ;) 1087 příspěvků 12.02.17 11:45
Proč?

Nějak Tě nechápu…Tolik mužských na světě…Proč zrovna s mím? :nevim:

arinecka
Závislačka 4599 příspěvků 12.02.17 11:48

@koalllka Ne, není dobrý otec. :nevim: nechápu…

Náměsíčná
Závislačka 3988 příspěvků 12.02.17 12:01

Ty se ptáš jestli je dobrý otec? Jako vážně?

Pryč od něj. Bohužel jako otec má na dítě právo. Začátek bude těžkej s tím počítej.

Klopotkova
Kelišová 7249 příspěvků 12.02.17 12:05

Nepochopitelné a co Tvoje rodina, z jakých pocházíš rodinných poměrů?

atominnka
Generální žvanilka 21547 příspěvků 12.02.17 12:11

Chce se mi napsat jediný - dobře ti tak. Vědělas, jaký je a udělala sis s ním dítě.

Jinak si stejně myslím, že jsi troll

bobule86
Ukecaná baba ;) 1093 příspěvků 12.02.17 12:17

Hele tohle snad musí být troll. Jako on tě bije, ponižuje, zakazuje studovat a Ty si s ním za odměnu pořídíš dítě? Sry, ale oba jste divný, nejen on. Pokud nejsi troll, vezmi malou a pryč od něj, ať si dělá, co chce, nárok na dítě má, je to jeho otec, to je prostě důsledek Tvého jednání.

Aony
Závislačka 3035 příspěvků 12.02.17 12:51

Ze by dalsi socialni experiment? pokud ne..omlouvam se..

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Člověk bez titulu? „Póvl, který by měl chcípnout,“ řekla učitelka z Vysočiny

Měla jít dětem příkladem a vést je ke vzdělání. Učitelka z Vysočiny to ale... číst dále >

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama