Chybí mi ségra

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

destrukce 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.02.17 23:13
Chybí mi ségra

Ani nejdu pro radu, ale dnes to na mě nějak padlo :? Zítra by měla moje ségra narozeniny, místo toho jí půjdu na hřbitov zapálit svíčku a položit kytičku :,( Tak moc mi chybí, zažil jste někdo něco podobného? Co třeba založit soukromou skupinu? Nevěřím, že by to někdy přebolelo, mám plný dům dětí, milujícího manžela, ale po mojí sestřičce mi zbylo prázdný místo v srdci :,(

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:

ALEAS
Závislačka 2559 příspěvků 11.02.17 23:21

@destrukce :hug: to mi mrzí. Moje mamka ztratila sestru ve 27 letech a dodnes jí chybí, vím, jak to celý život řeší. Myslím, že si na tu ztrátu zvykneš, ale sestra ti svým způsobem bude chybět vždy. Měla děti? KOlik jí bylo?
Píšu ti ale hlavně proto, že u nás se o tom vždycky mlčelo a až poslední léta jsme vlastně zjistili, že to bylo špatně, mamka o tom měla mluvit, babička taky, a hlavně té zemřelé děti, těm je dnes přes třicet a dodnes se s tím nevyrovnali právě díky tomu, že s nimi o tom nikdo nikdy nemluvil, aby je neranil. A to je prostě všechno špatně. PRostě sestra je víc než kamarádka, je to smutný a znovu říkám, že mi to moc mrzí, že se tohle děje.

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 18518 příspěvků 11.02.17 23:23

To je mi moc líto. Mám podobnou zkušenost, sestra mi odešla před patnácti lety, byla po autonehodě několik let vegetativní, než zemřela. Bylo jí sotva dvacet. První roky byly hodně zlé, ale čas, čas bolest otupí. Hodně sil, drž se. :hug:

Mína47
Zasloužilá kecalka 616 příspěvků 11.02.17 23:23

Kdyby aspoň šlo vzít telefon a vědět, že se má dobře a že o sobě víte :,(

destrukce 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.02.17 23:29
@hanka.br. píše:
To je mi moc líto. Mám podobnou zkušenost, sestra mi odešla před patnácti lety, byla po autonehodě několik let vegetativní, než zemřela. Bylo jí sotva dvacet. První roky byly hodně zlé, ale čas, čas bolest otupí. Hodně sil, drž se. :hug:

Je to hodně čerstvé, měli se švagrem nehodu přesně před měsícem, švagr měl mozek KO, jeho rodiče dali souhlas s darováním orgánů :hug: Ségra na tom byla hodně dlouho špatně, pak se to zlepšilo, ale 24.ledna zemřela, byla to moje mladší sestřička, o kterou jsem se vždycky starala, organizovala ji, chránila ji a teď tu není :,(

nostress
Extra třída :D 13386 příspěvků 11.02.17 23:33
@destrukce píše:
Je to hodně čerstvé, měli se švagrem nehodu přesně před měsícem, švagr měl mozek KO, jeho rodiče dali souhlas s darováním orgánů :hug: Ségra na tom byla hodně dlouho špatně, pak se to zlepšilo, ale 24.ledna zemřela, byla to moje mladší sestřička, o kterou jsem se vždycky starala, organizovala ji, chránila ji a teď tu není :,(

Je mi to moc líto. Vím jak to bolí. Před vánoci to byly dva roky, co mi zemřel bratr. :,( :?

destrukce 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.02.17 23:33
@ALEAS píše:
@destrukce :hug: to mi mrzí. Moje mamka ztratila sestru ve 27 letech a dodnes jí chybí, vím, jak to celý život řeší. Myslím, že si na tu ztrátu zvykneš, ale sestra ti svým způsobem bude chybět vždy. Měla děti? KOlik jí bylo?
Píšu ti ale hlavně proto, že u nás se o tom vždycky mlčelo a až poslední léta jsme vlastně zjistili, že to bylo špatně, mamka o tom měla mluvit, babička taky, a hlavně té zemřelé děti, těm je dnes přes třicet a dodnes se s tím nevyrovnali právě díky tomu, že s nimi o tom nikdo nikdy nemluvil, aby je neranil. A to je prostě všechno špatně. PRostě sestra je víc než kamarádka, je to smutný a znovu říkám, že mi to moc mrzí, že se tohle děje.

Bylo by jí 32 let, měli syna 8 let, toho máme teď v péči my s manželem, jsou s naším synem jen o 2 roky od sebe, tak spolu zlobí, chodí k psychologovi, ale je to pro něho hodně těžký :? Sice se pořád něčím zaměstnávám, čtu tady nenáročný diskuze, snažím se na ni nemyslet, ale nějak mi to pořád nejde :,(

destrukce 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.02.17 23:37
@nostress píše:
Je mi to moc líto. Vím jak to bolí. Před vánoci to byly dva roky, co mi zemřel bratr. :,( :?

Bolí, tak moc to pořád bolí :,( Jak ještě máme toho synovce v péči, tak je to pro mě o to těžší, že mi to neustále „připomíná“, že tady už opravdu není :roll:

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 18518 příspěvků 11.02.17 23:40
@destrukce píše:
Je to hodně čerstvé, měli se švagrem nehodu přesně před měsícem, švagr měl mozek KO, jeho rodiče dali souhlas s darováním orgánů :hug: Ségra na tom byla hodně dlouho špatně, pak se to zlepšilo, ale 24.ledna zemřela, byla to moje mladší sestřička, o kterou jsem se vždycky starala, organizovala ji, chránila ji a teď tu není :,(

Nejsou slova, která by tě utěšila, hrozné neštěstí. Je dobře, že jsi tady.

AniNevim
Neúnavná pisatelka 16985 příspěvků 11.02.17 23:44

@destrukce ach jo :-( :hug:

nostress
Extra třída :D 13386 příspěvků 11.02.17 23:45
@destrukce píše:
Bylo by jí 32 let, měli syna 8 let, toho máme teď v péči my s manželem, jsou s naším synem jen o 2 roky od sebe, tak spolu zlobí, chodí k psychologovi, ale je to pro něho hodně těžký :? Sice se pořád něčím zaměstnávám, čtu tady nenáročný diskuze, snažím se na ni nemyslet, ale nějak mi to pořád nejde :,(

Je to ještě hodně čerstvé. Čas to trochu otupí, ale ta bolest už zůstane.
Posílám ti sílu na dálku. :hug:

destrukce 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.02.17 23:48

Já tady zakládala diskuzi právě kvůli synovci, vůbec jsme nevěděli, jak to řešit, ale nechala jsem ji uzamknout, když to takhle skončilo :?
 https://www.emimino.cz/…pece-278622/

destrukce 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.02.17 23:51
@hanka.br. píše:
Nejsou slova, která by tě utěšila, hrozné neštěstí. Je dobře, že jsi tady.

Je to možná takový divný, ale občas mně tady ty diskuze nechají na chvíli zapomenout, že někdo řeší i nepodstatný problémy, nebo jiný nenáročný témata :oops: Psycholog mi říkal, ať sem klidně chodím, že to aspoň zaměstná mozek trochu jinak, ale dnes to na mě nějak padlo :?

destrukce 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.02.17 23:54
@nostress píše:
Je to ještě hodně čerstvé. Čas to trochu otupí, ale ta bolest už zůstane.
Posílám ti sílu na dálku. :hug:

Děkuju, asi to čas otupí, ale je mi hrozně, jsem teď vlastně jedináček. Manželovi zemřel bratr před lety na leukémii než stihl mít rodinu, tak jsme zůstali úplně sami, já teda mám ještě oba rodiče a manžel už jenom mamku, ale stejně :roll:

nostress
Extra třída :D 13386 příspěvků 12.02.17 00:03
@destrukce píše:
Děkuju, asi to čas otupí, ale je mi hrozně, jsem teď vlastně jedináček. Manželovi zemřel bratr před lety na leukémii než stihl mít rodinu, tak jsme zůstali úplně sami, já teda mám ještě oba rodiče a manžel už jenom mamku, ale stejně :roll:

Děkuj Bohu, že máš manžela, a ty děti, rodinu, to je velký dar. Věřím, že vás to nakonec paradoxně stmelí a posílí.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

„Herečka“ Jiří Pomeje: Před fotografy se belhal, pak skotačil jako kozák

Dva dny byl nezvěstný a nikomu se neozýval. Jeho nejbližší trnuli strachy a... číst dále >

Rozhovor s českým Freddiem Mercurym: Na začátku mi nadávali do teploušů

Freddie Mercury žije! A je to Čech! Známý norský klub takto vychvaloval... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >