Reklama

Objednávka z VB - clo a dph?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

bubbli
Nováček 6 příspěvků 08.02.17 21:35
Objednávka z VB - clo a dph?

Ahoj, objednávala jsem si z Velké Británie šaty v hodnotě 25 liber s poštovným 7 liber. Chtěla bych se tedy zeptat, zda budu muset doplácet clo/DPH s ohledem na Brexit a na cenu zásilky. A jak bych případně měla postupovat při placení DPH, co se týče celní kontroly.
Děkuji za pomoc:)

Reklama

Reakce:

Ellusa 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.02.17 21:38

@bubbli Předbíháš :mrgreen:. GB stále ještě členem EU je a ještě nějakou dobu bude, takže se žádné clo ani DPH neplatí.

jenny.fields
Generální žvanilka 24582 příspěvků 08.02.17 21:46

Klidek, nic neplatis, jsi rychlejsi nez Mayova :mrgreen:

bubbli
Nováček 6 příspěvků 08.02.17 21:47
@Ellusa píše:
@bubbli Předbíháš :mrgreen:. GB stále ještě členem EU je a ještě nějakou dobu bude, takže se žádné clo ani DPH neplatí.

ani to DPH? tak to je super :D
děkuju za odpověď :)

bubbli
Nováček 6 příspěvků 08.02.17 21:49

Já si v těchto politických záležitostech nejsem nikdy jistá :D navíc to je poprvé, co jsem objednávala za tolik peněz a nevyznám se v tom tolik :)

Ellusa 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.02.17 22:07
@bubbli píše:
Já si v těchto politických záležitostech nejsem nikdy jistá :D navíc to je poprvé, co jsem objednávala za tolik peněz a nevyznám se v tom tolik :)

nene, nic navíc, neboj :mrgreen:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama