Je homosexuál?

Anonymní
15.9.21 10:06

Je homosexual?

Ahoj, dlouho jsem přemýšlela jestli se poradit, nebo ne, ale trápí mě to čím dál víc.
Chci se s Váma poradit. Už delší dobu u svého přítele pozoruji divné věci. Jsme spolu 4 roky. Sex byl vždy luxusní, chováme se k sobě hezky, žárlí na mě, pokud se kolem mě omejta nějaký muž, ať v realu, nebo virtuálně..ale..už jsem mu 3 x našla v telefonu gay obrazky..a konverzace na seznamce s chlapama.. sexuální..domlouval se i na oralni sex i na normální sex, posílal své fota a oni mu :(…když jsem se ho na to zeptala, byl z toho celej špatnej a přísahal, že není gay, že když je třeba opilej, nebo tak, tak že ho berou takové myšlenky…no pak byl klid a teď nedávno zase jsem to našla..dokonce tam jednomu psal, že mi si dal jeho a nějakého kámoše..no a nakonec…na fb si psal s jednim jeho kamaradem..ten kamarad je gay uhanel ho, přítel se furt vymlouval že není gay, a že co bych na to řekla já..no a pak mu napsal, že by si ho dal atd..já tomu nerozumím…poslední dobou spolu ani moc nespime pořád se vymlouvá že je unavený z práce a že já jsem nymfomanka..tohle nikdy nedelal..:( kdysi jsem mu nasla konverzace se staršíma babama, to jsem ještě nějak prekousla, to nebylo tak hrozné, byli jsme rozejiti v tu dobu…ale toto? Co si mám o tom myslet.. pořád mi tvrdí, že není gay, že neví proč to dělal atd.. :think: :think: pokud mám nějaké chyby v textu tak se omlouvám, píši rychle. Ale potřebovala jsem se už vypsat, pořád na to myslím…tak hezky den :srdce: :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4380
15.9.21 10:16

Ať je gay nebo ne (spis bych tipla že jo a nechce si to přiznat), tak by mi vadilo, že mě nema problém podvest. A domlouvá si sex s jinými. Je jedno jestli jsou to chlapi nebo ženský 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10802
15.9.21 10:17

Možná je bi a nebo gay a nechce si to přiznat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19565
15.9.21 10:26

Ono je to ve výsledku celkem fuk, zda je gay, bi nebo hetero, ale podvádí tě-to ti nevadí? Vypisuje si s cizíma chlapama, nechává se balit a ukecávat, stahuje si gay fotky, už s tebou ani nechce spát :nevim: Možná ještě není připravený na coming out, ale třeba mu s tím pomůžeš - rozchodem. Nevím, k čemu by ti mělo být jeho ujišťování, že není gay, když se chová jak se chová. A ty mu lezeš do mobilu, to je taky nádhera.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34496
15.9.21 10:31
@Anonymní píše:
Ahoj, dlouho jsem přemýšlela jestli se poradit, nebo ne, ale trápí mě to čím dál víc.
Chci se s Váma poradit. Už delší dobu u svého přítele pozoruji divné věci. Jsme spolu 4 roky. Sex byl vždy luxusní, chováme se k sobě hezky, žárlí na mě, pokud se kolem mě omejta nějaký muž, ať v realu, nebo virtuálně..ale..už jsem mu 3 x našla v telefonu gay obrazky..a konverzace na seznamce s chlapama.. sexuální..domlouval se i na oralni sex i na normální sex, posílal své fota a oni mu :(…když jsem se ho na to zeptala, byl z toho celej špatnej a přísahal, že není gay, že když je třeba opilej, nebo tak, tak že ho berou takové myšlenky…no pak byl klid a teď nedávno zase jsem to našla..dokonce tam jednomu psal, že mi si dal jeho a nějakého kámoše..no a nakonec…na fb si psal s jednim jeho kamaradem..ten kamarad je gay uhanel ho, přítel se furt vymlouval že není gay, a že co bych na to řekla já..no a pak mu napsal, že by si ho dal atd..já tomu nerozumím…poslední dobou spolu ani moc nespime pořád se vymlouvá že je unavený z práce a že já jsem nymfomanka..tohle nikdy nedelal..:( kdysi jsem mu nasla konverzace se staršíma babama, to jsem ještě nějak prekousla, to nebylo tak hrozné, byli jsme rozejiti v tu dobu…ale toto? Co si mám o tom myslet.. pořád mi tvrdí, že není gay, že neví proč to dělal atd.. :think: :think: pokud mám nějaké chyby v textu tak se omlouvám, píši rychle. Ale potřebovala jsem se už vypsat, pořád na to myslím…tak hezky den :srdce: :srdce:

Je to prase. Domlouvá si styky s cizími lidmi. Už bych mu nedala ani tu pusu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7554
15.9.21 10:37

Ahoj,
předně není dobré mu kontrolovat konverzaci.
Jinak to co popisuješ ukazuje, že možná nemá orientaci úplně vyjasněnou. Těžko radit, ale asi bych se na tvém místě k tomu postavil tak, že bych mu řekl, že chceš, aby byl v životě spokojený a našel, co hledá a pokud si potřebuje ujasnit své sexuální priority, že to chápeš a budeš ho v tom podporovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
245
15.9.21 10:51

Tak jako to jestli je gay nebo neni, by mě vlastně už vubec netankovalo. Konverzace tohoto typu jsou normálně minimálně pokus o nevěru. Takže tím by pro mě veškerý diskuze hasly. Jedno jestli se ženskýma nebo chlapama. Neomlouvá ho absolutně nic

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15
15.9.21 11:11

Vadilo by mi, kdyby si takhle psal i s ženou.
Pryč od něj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11502
15.9.21 11:39

Ten obrat „našla jsem mu“ je dojemný. On něco hledal, že jsi se do toho tak opřela? Za mě hnus nejen jeho podvádění, ale i fakt, že mu soustavně prohledáváš mobil.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
245
15.9.21 11:59
@zrcadlo píše:
Ten obrat „našla jsem mu“ je dojemný. On něco hledal, že jsi se do toho tak opřela? Za mě hnus nejen jeho podvádění, ale i fakt, že mu soustavně prohledáváš mobil.

Proboha, kdyby jí k tomu nedával důvod ho z něčeho podezřívat, tak asi nemá co hledat, nemyslíš?
Tohle moralizování miluju. Nebejt tohohle odsuzovanýho lustrování, tak tu je spousta chlapů a ženskejch ve vztazích, kdy se jim cizí lidi a hlavně partner doma, smějou za zádama, jak je dotyčná blbá/blbej, že to furt prochází.

Příspěvek upraven 15.09.21 v 12:11

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3232
15.9.21 12:11

Tak to je snad jedno jestli je bi nebo gay. Je ti nevěrnej. Kopni ho do zadku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
44
16.9.21 21:42
@unuděná píše:
A ty mu lezeš do mobilu, to je taky nádhera.

Koukání do mobilu je naprosto v pořádku, pokud máš velké podezření, že tě partnet vodí za nos. Je to neetické, ale někdy nutné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29765
16.9.21 21:44
@Tristan1 píše:
Koukání do mobilu je naprosto v pořádku, pokud máš velké podezření, že tě partnet vodí za nos. Je to neetické, ale někdy nutné.

A jak se dnes dá dívat do mobilu? Jeden telefon mám na odemykání prstem přes otisk a druhý pozná jen můj xicht. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19565
17.9.21 06:50
@Tristan1 píše:
Koukání do mobilu je naprosto v pořádku, pokud máš velké podezření, že tě partnet vodí za nos. Je to neetické, ale někdy nutné.

Nesouhlasím. Pokud mám velké podezření, znamená to, že nefunguje důvěra mezi námi a stejně to spěje ke konci. Nepotřebuju na to důkazy, protože i kdybych zrovna žádné nenašla, náš vztah to nezahojí. A když je najdu, ale přesto nejsem schopná kopnout ho do zadku, tak k čemu je hledat a akorát se týrat? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.9.21 13:00

@unuděná Jo to je pravda :(

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie