Je korek vhodný pro podlahové vytápění?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
14110
10.2.13 20:44

@LL ono n ato panuje hodně názorů, v minulosti to byl veliký bům, každej to chtěl…ale neznám nikoho, kdo by s tím byl spokojenej. myslím, že nejlepší je kombinace obou, aby podlaha byla teplá, ale ne všechno teplo šlo odspodu. přírodní je jen korek a třeba mě se hopdně líbí a na podlahovku bych ho klidně dala. :))))

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Breno poradna - podlahové krytiny

Ikona - Jiří Novotný

Jiří Novotný