Breno poradna - podlahové krytiny
Jiří Novotný
@LL ono n ato panuje hodně názorů, v minulosti to byl veliký bům, každej to chtěl…ale neznám nikoho, kdo by s tím byl spokojenej. myslím, že nejlepší je kombinace obou, aby podlaha byla teplá, ale ne všechno teplo šlo odspodu. přírodní je jen korek a třeba mě se hopdně líbí a na podlahovku bych ho klidně dala. ![]()