Je mi 14 a jsem těhotná

Anonymní
3.12.19 14:57

Je mi 14 a jsem těhotná

Ahoj… Je mi 14 a jsem těhotná mám to potvrzené od lékaře a miminko si chci nechat. Za 11dnu mi bude 15 a příteli je 17.
Jsem už 7tydnu těhotná. Doktor na ospod nic nenahlásil ale i přesto mám strach že z toho bude přítel něco mít, třeba jak půjdeme na matriku podepsat otcovství. :,(
Chci se zeptat co z toho může mít přítel, nebylo to znásilnění chtěli jsme to oba a prostě se to stalo… Mám strach aby z toho neměl velký problém a nešel sedět, vím udělali jsme chybu ale chceme se o miminko spolu starat a pomůže nám moje maminka.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
33184
3.12.19 14:59

Gratuluju..vyhráli jste zlatého bludištáka:o)) :potlesk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1154
3.12.19 15:01
@Anonymní píše:
Ahoj… Je mi 14 a jsem těhotná mám to potvrzené od lékaře a miminko si chci nechat. Za 11dnu mi bude 15 a příteli je 17.
Jsem už 7tydnu těhotná. Doktor na ospod nic nenahlásil ale i přesto mám strach že z toho bude přítel něco mít, třeba jak půjdeme na matriku podepsat otcovství. :,(
Chci se zeptat co z toho může mít přítel, nebylo to znásilnění chtěli jsme to oba a prostě se to stalo… Mám strach aby z toho neměl velký problém a nešel sedět, vím udělali jsme chybu ale chceme se o miminko spolu starat a pomůže nám moje maminka.

A víš že jsi skoro ještě dítě? Proč jste ho chtěli? A jak to vzala máma? Co z toho přítel bude mít nevím, ale ochrana ti nic neříká že. :zed: :pocitac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
886
3.12.19 15:03

Špatný rozhodnutí.
Kdo Vás bude živit?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8121
3.12.19 15:04

To je jedno, že si chtěla do 15ti to je prostě zneužití. Problémy mít určitě bude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1649
3.12.19 15:04

Ty seš dáreček, to bude mít tvoji rodiče radost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20539
3.12.19 15:06

A mudr bude mít taky problémy že to nenahlásil, a nebo jsi troll

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
204
3.12.19 15:07

Tak klucina bude mit urcite velky problem, ach jo, takhle si zkazit zivot :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5597

Je to trestný čin a doktor to bude hlásit. Rodiče o tom vědí? Proč ještě ne? S kým jsi byla u doktora? Jak to, že ještě nejsi na gyndě na potratu??? :zed:

Příspěvek upraven 03.12.19 v 15:08

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3515

Tak nějaké oplétačky z toho mít asi bude, ale ne takové, jako by měl tvůj čtyřicetiletý strejda. Teoreticky se ta situace dá zvládnout.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3229

Troll, už vidím jak 14 letá holka zní zkratku OSPD.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
904
3.12.19 15:08
@Anonymní píše:

Pochybuji, že doktor nic nehlásil ani na policii ani na OSPOD ani rodičům, porušil by tak oznamovací povinnost. Předpokládejme teď, ze nejsi troll - tvůj přítel porušil zákon, bez ohledu na to, že jsi se sexem souhlasila, byla jsi v té době pod zákonnou hranicí pro sexuální styk. Bude se to řešit, už jen proto, že bude třeba určit opatrovníka dítěte do doby než dosáhnete plnoletosti, což musí být někdo nad 18 let, to ani jeden nejste. To se bude řešit na OSPOD. Pokud přítele do RL necháš zapsat, bude obviněn a půjde k soudu, i když šance, že půjde do vězení je celkem malá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5597
3.12.19 15:08
@elinka90 píše:
Troll, už vidím jak 14 letá holka zní zkratku OSPD.

Jinak si myslím tohle taky…jen jsem zvědavá,.jak bude dál odpovídat :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
394
3.12.19 15:09

Je to trestné… Ale co už, stalo se. Musíš přijmout všechno, když ses takto rozhodla. :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16401
3.12.19 15:09

Je mi 25 a ještě nejsem úplně blbá ;) trotle.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat