Je mi 33 a přítel nechce dítě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Petula.Tyr.
Nováček 1 příspěvek 16.07.19 21:44
Je mi 33 a přítel nechce dítě...?

Zdravím, tak už došlo i na mě abych se obrátila pro radu…Je mi 33 a příteli 38, jsme spolu 4,5 let, já jsem bezdětná on si omylem v 25letech udělal dítě, teda bylo mu po 3 měsíci těhotenství oznámeno že bude otcem???, nyní má 13 letého kluka bydlí s mámou…Kdykoliv se já nyní zmíním že by jsme si založili vlastní rodinu je to jako bych šáhla do vosího hnízda ☹️ náš vztah je super, milujeme se, ale přijde mi že od té doby co je se mnou a odprostil se od bývalé přítelkyně, začal si užívat,,svobody,, a představa že by měl znovu dítě ho děsí…pořád jen slýchávám letos ne…pak letos ti ho neudělám, prý je to na něj nátlak a očekává se to od něj ale přijde mi že neumí pochopit to že mě je kolik mi je a času nazbyt také nemám…mám už pocit že jakmile se zmíním o miminku řekla jsem něco špatného…nevím jak dál…miluji ho ale chtěla bych vlastní rodinu…bojím se že skončím nakonec sama a bezdětná??? nevím jak mu to vysvětlit zkoušela jsem snad všechno…ví že už 3 roky neberu antikoncepci ale dává si takovýho bacha že je to snad ta nejzodpovědnější ochrana jakou kdy kdo zažil??? V klidu jsem se ho zeptala jestli vůbec dítě chce, že pokud ne, pochopím to, ale bohužel budeme muset jít od sebe abych si mohla najít jiného partnera a mít rodinu s ním, na to mi ale vždy odpoví: že dítě se mnou chce, že chce mít ještě jednoho potomka s tím ale až to bude cítit a chtít on…staví ze dřeva na zahradě dětské hřiště a vždy praví že to dělá pro prcka…kdy ale nastane ta chvilka ???? jemu 38 mě za 5 měsíců 34 ????

Příspěvek upraven 17.07.19 v 06:46

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
Reakce:
belladonna
Závislačka 3190 příspěvků 16.07.19 21:51

Přijde mi to příšerný, ve tvém věku bych mu dala na vybranou, po létě bez ochrany, nebo půjdeme od sebe. Já už bych čekat nevydržela. Čas mít můžeš, ale taky nemusíš, nevíš, jak na tom s plodností jsi. Sestřenice neměla vhodného partnera, nakonec našla a otěhotněla až po 40, ale to se každé nepoštěstí.

BaMaK
Závislačka 3073 příspěvků 17 inzerátů 16.07.19 21:52

@Petula.Tyr. Co k tomu dodat? Chtěla bych jasnou odpověď jestli děti chce, jestli je chce s tebou a kdy… Nebo bych se s ním rozešla. On by měl také chapat tvé důvody a to je věk. Vím o čem mluvím zažila jsem to. Strach ze závazků, ztráty „svobody“… Trvej na konkrétních odpovědích, tohle mlžení, vyčítani a pocit že někoho někam manevrujes vám zaručeně vztah zničí, takže nemáš co ztratit.

Lucie1906
Kecalka 393 příspěvků 16.07.19 21:52

Ahoj, a když jste spolu začali, padla otázka zda děti vůbec ještě chce? Každopádně teď už je to stejně jedno.Dala bych mu ultimátum, jo vím je to hnusný, ale buď to uděláš a budeš vědět na čem jsi nebo vážně skončíš bezdětná. Buď se začnete smažit o dítě, nebo ber nohy na ramena, a najdi si někoho kdo děti chce. On jedno dítě má, a je od něj pěkně sobecké že tobě ho dopřát nechce, a akorát ti brání ve štěstí. Takže bud ultimátum nebo od něj odejdi, on ať si najde někoho kdo už děti nechce. Nic víc asi nedokážu poradit, ale vím že já bych s takovým člověkem být nemohla, na úkor toho že nikdy nebudu mámou.

Kaileee
Ukecaná baba ;) 1590 příspěvků 16.07.19 21:54

Ztrácíš s ním čas a to máš nejvyšší čas mít dite

Katˇula
Ukecaná baba ;) 1669 příspěvků 16.07.19 21:57

Asi si budete muset promluvit.
Jestli chceš rodinu tak potřebuješ partnera který ji chce taky.

Pokud se přítel nerozhoupe je čas jít dál…

Janli
Echt Kelišová 9800 příspěvků 16.07.19 22:01

Tohle měla kamarádka. Dávno po třicítce a chlap pořád sliboval až za rok, až za rok… Dopadlo to tak, že od ní stejně odešel, když jí bylo osmatřicet, ona skončila bezdětná a on si upíchl rok na to dítě s jinou. Ono je to většinou tak, že buď cítí, že s tebou chce vztah posunout dál nebo mu to vyhovuje nezávazně. Nečekala bych, buď dítě hned nebo ať jde o dům dál.

Markéta80
Hvězda diskuse 45877 příspěvků 16.07.19 22:02

@Petula.Tyr. jste solu dlouho. Chce on vůbec někdy další dítě? Asi ne a bude to natahovat co to půjde. Ty ten čas bohužel nemáš :?

Lucius08
Zasloužilá kecalka 933 příspěvků 16.07.19 22:02

Moje známá byla s chlapem 10let, chtěla dítě on ne, ale milovala ho :nevim:. Jak jí bylo 31 rozešli se, pak si našla jiného, a když se začali bavit o dítěti bylo ji 34 a už to nešlo :nevim: dneska má 37 a je bez dětí a asi to tak i zůstane. Tím tě nechci strašit :hug: jen, že i tak to může dopadnout.

mamina2017
Ukecaná baba ;) 1627 příspěvků 16.07.19 22:03

Jak začnou padat ultimáta, tak už je to na prd. Buď ho zlomíš a na dítě budeš prakticky sama. Takových případů je. A nebo ne a co tedy dál? Miluješ ho tak, že se „obětuješ“? V obou případech příjdou jednou výčitky.

wendy
Zasloužilá kecalka 789 příspěvků 16.07.19 22:04

Narozdíl od kolegyň nade mnou to tak jednoznačně nevidím - jsou zde dvě hodnoty, které je treba vážit, a to partner a případné děti. Je na tvém zvážení, zda je pro tebe více dalších cca 50 let s jinak ideálním partnerem, kterého miluješ, nebo touha po potomcích, která te ovšem může take přivést do mnohem horsi situace, než jsi nyní. Pro mne by to byla například velmi těžká volba, rozhodně nikoliv jednoznačná. Dokonce si myslím, že bych spíše zůstala se svým manželem i kdybych musela děti oželet.

Ou
Echt Kelišová 8547 příspěvků 16.07.19 22:04

No prostě děti nechce. Žádná ultimáta dávat nemusíš - říká ti to opakovaně a zcela srozumitelně.

Je to něco, co potřebuješ buď akceptovat a nebo hledat někoho kdo děti chce.

mrav
Vesmírná mluvilka 31217 příspěvků 16.07.19 22:16

Jdi do toho- máte nejvyšší čas. Příteli bych řekl buď dítě, nebo rozchod. Děti jsou radost, ale i starosti. Dá to - taky dávám svou dceru ve svých skoro 47 letech - a to jsem s ní už dva roky sám. :mavam:

Uživatel je onlineEnnny
Závislačka 4045 příspěvků 16.07.19 22:27

Pokud chceš děti jdi od něj, pokud ti jde víc o něho vzdej se děti…

Lenika85
Povídálka 25 příspěvků 16.07.19 22:29

Mně to tady trochu příjde, jako by čekaly zástupy chlapů, kteří touží po dítěti :think: Znám dost holek, které nemají ani muže-vztah, natož dítě, a bavím se o věku 35+

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
Váš příspěvek
Reklama