Těhotná? Menstruace dříve

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.07.19 12:55
Těhotná?menstruace dříve

Ahoj holky chci se zeptat jestli se to nektere z Vás take stalo. Posledni menstruace byla 16.6.takze tento měsíc jsem počítala, že dorazí kolem 15.7.nevim přesně, kdy byla ovulace ale myslim, že 30.6.,1.7 nebo 2.7.styk byl 30.6,1.7,2.7,4.7.a teď co mě trápí.6.7.jsem začala špinit a 7.7 začala menstruace, ne silna ale na normalni vlozku to bylo. trvala 4 dny pak jen 2 dny spineni. takže menstruce přišla o cca 8 dní dříve. nevim zda se jednalo o menstruaci nebo nidaci.uz tyden mě poboliva v podbřišku, pichani u vaječníků a v zádech. jsem stále žíznivá, motá se mi hlava a občas poboliva.test jsem si dělala dnes a negativní. nevím přesně kolik je to dni od ovulace, takze počítám ze bud 16dpo,14dpo a nebo 12dpo. nevím jestli cekat další menstruaci nebo jestli to prostě prislordrive nezemel, ale 8 dni mi prijde dost.co myslite? ještě s dalším testem vydrzet? měla hste to některá z Vás, ze menstruace dorazila dříve, ne silna a presto jste našly druhou čárku na testu? děkuji

Reakce:
P4ja
Extra třída :D 10646 příspěvků 16.07.19 12:59

No, pokud bys měla ovulaci, jak píšeš, tak už by na testu muselo být něco vidět. A přesnou délku cyklu máš jak?? Spíš si myslím, že ti MS přišla dřív. A že je to spíš výkyv hormonů než těhotenství. :nevim: Ale těžko říct. Počkala bych týden, pak udělala ještě jeden test a uvidíš, jak se budeš cítit a kdy dojde další krvácení.

karkarka
Závislačka 4165 příspěvků 16.07.19 13:01

Prostě ti jen MS přišla dřív.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.07.19 13:07
@P4ja píše:
No, pokud bys měla ovulaci, jak píšeš, tak už by na testu muselo být něco vidět. A přesnou délku cyklu máš jak?? Spíš si myslím, že ti MS přišla dřív. A že je to spíš výkyv hormonů než těhotenství. :nevim: Ale těžko říct. Počkala bych týden, pak udělala ještě jeden test a uvidíš, jak se budeš cítit a kdy dojde další krvácení.

30-31dní

P4ja
Extra třída :D 10646 příspěvků 16.07.19 13:09
@Anonymní píše:
30-31dní

Hm viděla bych to na to, co píše @karkarka

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.07.19 13:27

Mě dokonce i dvakrát do měsíce. Nebylo z toho nic.

a12
Hvězda diskuse 37984 příspěvků 16.07.19 13:33

To uz se tehotenstvi urcuje i podle toho, ze menstruace prijde driv, jo?

martinka28
Zasloužilá kecalka 618 příspěvků 16.07.19 14:10

@a12 me teda pokazdy prekvapi, ze se tehotenstvi pozna podle bolesti hlavy. A nebo podle prujmu. To vzdycky zasnu.

Astyna88
Zasloužilá kecalka 607 příspěvků 16.07.19 14:16

Me se to obcas stava taky. Telo neni stroj, tak zapremyslej, zda jsi nebyla nemocna, ve stresu nebo jedla paliva jidla. To mi vzdy spustilo ms drive. Klidne i o tyden.

a12
Hvězda diskuse 37984 příspěvků 16.07.19 16:28
@martinka28 píše:
@a12 me teda pokazdy prekvapi, ze se tehotenstvi pozna podle bolesti hlavy. A nebo podle prujmu. To vzdycky zasnu.

No jo „mam virozu mela jste to nektera taky tak a byla jste tehotna?“ :mrgreen:
A nebo co me taky kdysi dostalo "jsem tehotna a nespinit, je to v poradku? :roll:

martinka28
Zasloužilá kecalka 618 příspěvků 16.07.19 17:31

@a12 ja si vzdycky rikam, ze si nekdo musi delat srandu :D

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.07.19 17:53
@P4ja píše:
30-31dní
@a12 píše:
To uz se tehotenstvi urcuje i podle toho, ze menstruace prijde driv, jo?

Psala jsem, že nevím zda se jednalo i menstruaci nebo nidaci.!!

a12
Hvězda diskuse 37984 příspěvků 16.07.19 17:59
@Anonymní píše:

Dobre, ale test mas negativní.. Pokud si myslis, ze je šance, ze si tehotna tak si prostě treba za dva dny udelej dalsi, nebo cekej na dalsi menstruaci, co bys chtěla delat jinyho?

P4ja
Extra třída :D 10646 příspěvků 16.07.19 22:32
@Anonymní píše:
Šetři vykřičníky. Pokud by to byla nidace, tak už máš nejmíň ducha na testu. Jinak pokud myslíš, že jsi těhotná, tak udělej test za dva dny a nebo si zaplat krevní test. Víc stejně dělat nemůžeš.
Váš příspěvek
Reklama