Máme se snažit ještě přirozeně, nebo rovnou CAR?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Toma18
Kecalka 468 příspěvků 13.07.19 13:09
Přirozeně nebo car?

Ahoj holky, s manželem se snažíme zhruba 7 měsíců o miminko, ale není to žádné přehnané snažení, řekla bych, že až teprve ted to začíná, protože jinak byl sex třeba jen 4× za měsíc a někdy ani to ne, takže šance malinka :roll:. v červnu jsem byla na laparoskopii, odběr pravého vejcovodu z důvodu zničení vejcovodu zánětem a odběr ložisek endometriozy. Mám nepravidelný cyklus a ovulace zatím žádná, i když dr mi potvrdila, že nějaké folikuly se tvoří. Říkala, že pokud se teď po vyvoláni menses cyklus neupravi, tak mi nasadí duphaston. A moje otázka zní, mám ještě počkat, nebo už raději jít do nějakého centra? Oboum nám je 27

Reakce:
Lucie1906
Kecalka 393 příspěvků 13.07.19 13:28

Ahoj, já být tebou šla bych do centra, nemusí to být hned IVF ale vzhledem k endometrióze, a vejcovodů, si tě tam pohlídají, udělají různé testy. A oni ti stejně dají nějakou léčbu na úpravu cyklu, popřípadě folikulometrii zda vůbec ovuluješ. A dají vám pár měsícu přirozeně, zda se zadaři nebo bude potřeba tomu více pomoct.

Janli
Echt Kelišová 9794 příspěvků 13.07.19 13:32

Pokud nemáš gynekoložku, která se vyloženě specializuje na poruchy plodnosti, tak jdi do caru. Ušetříš si tím dodt času.

jizvíková
Extra třída :D 12990 příspěvků 13.07.19 13:33

On i 4× za měsíc stačí, když je to při ovulaci.
Ale upřímně s endom a jedním vaječníkem bych na přirozené početí nečekala

Safrik
Ukecaná baba ;) 1329 příspěvků 13.07.19 18:06

Bez do car, stejne nez se neco zacne dit tak to par mesicu potrva..

Váš příspěvek
Reklama