Gynprodyl, gynex

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.07.19 08:28
Gynprodyl, gynex

Ahoj, od minulého roku se snažíme o miminko, od ledna beru gynprodyl 16-26 den, vždy po dobrání okamžitě druhý den přišla MS, teď asi přes cca třemi tydny jsem začla brát i kapky gynex na doporučení od doktorky, samožřejmě jsem brala i gynprodyl. Nyní je to 5 den od dobrání a MS stále nikde. Nechci hned plašit a dělat test. Stalo se někomu, že se zpozdila MS i při gynprodylu? Nebo může na to mít vliv ty gynex kapky? Díky.

Reakce:
Tichošlápek
Neúnavná pisatelka 15067 příspěvků 12.07.19 08:29

Proste ten test udělej a budeš mít celkem jasno

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.07.19 08:36

@Tichošlápek Neptám se jestli můžu byt těhotná, ptám se jestli se někomu stalo, že po dobrání ms nepřišlo a jestli někdo bral gynex ke gynprodylu.

Misulin666
Nováček 2 příspěvky 12.07.19 08:44

Mě třeba gynex posunul cyklus o pár dní :)

janka23
Závislačka 2662 příspěvků 12.07.19 09:29
@Anonymní píše:
Ahoj, od minulého roku se snažíme o miminko, od ledna beru gynprodyl 16-26 den, vždy po dobrání okamžitě druhý den přišla MS, teď asi přes cca třemi tydny jsem začla brát i kapky gynex na doporučení od doktorky, samožřejmě jsem brala i gynprodyl. Nyní je to 5 den od dobrání a MS stále nikde. Nechci hned plašit a dělat test. Stalo se někomu, že se zpozdila MS i při gynprodylu? Nebo může na to mít vliv ty gynex kapky? Díky.

Gynex jsou bylinky. Nekomu pomohou, nekomu naopak cyklus silene rozhodi.
Kazdopadne bych zkusila po 5dennim meskani test

Váš příspěvek
Reklama