Je mi divně 38tt

Anonymní
7.12.19 08:52

Je mi divně 38tt

Ahoj měl někdo pocit před porodem že mu bylo divně? :roll: Od rána co jsem vstala jsem šíleně unavená, mám jen rýmu. Tak nevím zda na mě něco leze… Nebo už se fakt může blížit porod.. Snad nebudu nemocná ještě :( ale od rána do večera se prolejvam denne čajem. :think:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5023
7.12.19 09:09

Mne bylo v 38tt divně pořád. To hlavně pracuje psychika. Klid :hug:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9949
7.12.19 09:22

Může to být psychika, ale také to může být začínající nemoc, teď jsou všichni nachrchlani :roll: hodně lež, vitamíny atd.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10777
7.12.19 10:14

S dcerou jsem se jednou v 39.týdnu ráno probudila a nebylo mi blbě, ale cítila jsem se prostě jinak :nevim:, večer se rozjely kontrakce a druhý den byla na světě. Syn se narodil po termínu a u něj jsem žádné zvláštní pocity neměla, to už jsem se jen modlila ať už to je :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.12.19 13:10

No holky už se mi udělalo dobře. Vůbec nechápu co to bylo… Tak uvidíme jak bude dál :mrgreen: ale fakt jsem myslela že na mě něco leze :think:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
7.12.19 13:10

@ivašot. A nic tě předtím nebolelo? Já posliky nemám, jen mi tvrdne často břicho…

• Citovat
  • Nahlásit
44
7.12.19 18:57

Nechci strašit, mě takhle divné bylo před “porodem” - měla jsem pocit že na mě asi neco leze, byla jsem unavena, blbě se mi dychalo, motala se mi hlava s funěla jak býk (byla jsem tou dobou už v nemocnici asi měsíc kvůli 3krat rozháněnému porodu na kapačkach - sestrickam jsem nic neřekla nechtěla jsem je otravovat ), pak jsem zvracela, bolela mě hlava - tak jsem si sestře řekla o paralen a že jsem zvracela… do 5ti minut kontrola Dr, pak přizván primář, nařízeno si lehnout nevstavat a do 30ti minut akutní sekce - byl to HELP syndrom a rodila jsem ve 34tt Čili bych takovéhle stavy, je mi divné, blbě nebrala na lehkou váhu, svěřila se třeba partnerovy či rodině, aby když by se něco dělo věděli
Teď čekám druhé (zjištěno riziko preeklampsie), ted 32tt tak doufám že bude vse ok, ale víckrát, když by mi bylo zle bych už s tim jet k doktorovi a otravovat je neotálela

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.12.19 19:22

@Betty2108 držím palce ať je vše v pořádku… To je síla. Mě už je dobře, nevím co to ráno bylo. Ale začalo me v podbřišku tedka trochu bolet.. Tak uvidíme co z toho bude :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat