Je mi divne.Proc?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Olunka
Ukecaná baba ;) 1280 příspěvků 20.01.09 13:53
Je mi divne.Proc?

Ahoj holky , tak se ode dneska citim nak divne.Silene me boli hlava, citim se strasne vycerpana , chvilema je mi i na zvraceni , ale drzim se.Co myslite je to normalni?Stalo se to taky nejake tehulce tady?Vubec nevim co to se mnou je. :cry: Poradi mi nekdo?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Lacenka
Neúnavná pisatelka 18631 příspěvků 20.01.09 13:57

že by další výjezd do porodnice? Tentokrát možná úspěšnější :wink: Držím palečky ať je to ONO

Galadwen
Kecalka 381 příspěvků 20.01.09 13:59

Já jsem takhle v den, kdy jsem měla termín, přišla z kontroly v porodnici (kde mi řekli, že nic se nechystá), připadala jsem si jako spráskaný pes, úplně vyřízená, nedokázala jsem do sebe dostat ani kousek oběda, jenom si lehnout do postele a ležet.
No a během dvou hodin mi praskla voda a jela jsem do té porodnice zpátky :lol: Tak ti to snad třeba tentokrát taky tak dopadne.

Olunka
Ukecaná baba ;) 1280 příspěvků 20.01.09 14:00

Mysliš že to vypadá na porod?Už si připadám jak debil , furt mi něco je a zas nechci znova plany poplach.A bolesti zadny nemam , tak neviiiiim. :(

tulenice
Echt Kelišová 8793 příspěvků 20.01.09 14:03

Mě tak bylo den před porodem - od rána mi bylo divně a večer to začalo no a druhý den se narodil…

Lesina
Echt Kelišová 9865 příspěvků 20.01.09 14:05

Nebo na tebe vlezla chřipka. Nebo lenora - nebo depka z toho, že tě čeká porod ;)

Uvidíš za pár hodin :)

L.

Lacenka
Neúnavná pisatelka 18631 příspěvků 20.01.09 14:07

Doufám že chřipka není nakažlivá přes monitor, tak jako těhu :lol: :lol:

Olunka
Ukecaná baba ;) 1280 příspěvků 20.01.09 14:08

Holky , kéž by… :wink: Ale cestu do porodnice máme až zítra :? Dnes sem tam volala na vysledky odberu krve a moci , co mi delali vcera , a nasli mi bilkovinu v ,moci , takze mam zitra radsi prijet.

Gabriela27
Kecalka 112 příspěvků 20.01.09 14:11
odpoveď

Ja sa tak citim v poslednej dobe stále, ráno sa vygúľam z postele a dve tri hoďky tam lezem znova!!!

A včera v noci bolesti každých 5.min oblievala ma horúčava a nevedela som dýchať naplnil sa mi nos, ešte v noci som sa holila, že to príde a potom zas nič!!
Ráno som sa vážila aj váha mi spadla, no proste príznaky sú tu ale nič.....
Dr. dnes hovoril, že sa ešte stretneme o týždeň, ale čípok spotrebovaný hlavičku cítil ale že to neni ešte ono.

Nakoniec ma potešil, že ho možem prekvapiť že mi odtečie voda a pojdem.

Olunka
Ukecaná baba ;) 1280 příspěvků 20.01.09 14:12

lacenko , podle me pres ten monitor neni nakazlivy asi nic , protoze kdyz si procitam ruzny prispevky na tema porod atd. a stale nerodim,tak je mi to uz podezrely. 8O

Laya
Kelišová 6492 příspěvků 20.01.09 15:13

Ahojky, za poslední dva dny hodně klesal tlak, tak to by mohlo být ano. Každopádně přeju ať už je to ono a porod je rychlý a bez komplikací. :wink:

laducha
Generální žvanilka 21747 příspěvků 20.01.09 15:19

Ahoj, taky to mám za pár a dneska už jsem si šla kvůli bolesti hlavy a vlastně celého těla lehnout, poprvé jsem i na hodinku usnula. Že by?

JVP
Zasloužilá kecalka 569 příspěvků 20.01.09 15:56

Ahoj Oluscho, jestli jsem si dobře všimla - máš bílkovinu v moči. Já měla to samý - co nejdřív si změř tlak, jestli nemáš tlakoměr, skoč si k sousedům nebo do lékárny… Já to měla u obou dětí, nechci strašit, ale takhle Ti může začít preeklampsie a to není žádná sranda… Držím palce, Jana

sandrik
Neúnavná pisatelka 19818 příspěvků 20.01.09 16:59
Re: Je mi divne.Proc?
Oluscha píše:
Ahoj holky , tak se ode dneska citim nak divne.Silene me boli hlava, citim se strasne vycerpana , chvilema je mi i na zvraceni , ale drzim se.Co myslite je to normalni?Stalo se to taky nejake tehulce tady?Vubec nevim co to se mnou je. :cry: Poradi mi nekdo?

taky se tak cítím a to už několik dní … že bych byla před porodem a nevěděla o tom? :lol: :wink:

A teď vážně … myslím, že spíš bys měla poslechnout radu JVP a změřit si tlak, pokud máš kde, kvůli té bílkovině v moči. Snad to nic nebude a nebo v tom „nejhorším“ případě jde o nadcházející po­rod

Olunka
Ukecaná baba ;) 1280 příspěvků 20.01.09 17:51

Jojo holky , tlak mám pod kontrolou.Já se sním léčim celý život ,sem tam uz me i posilala Dr.kvuli podezreni na preeklampsie do porodnice, ale nepotvrdilo se to.A dnes mam tlak krasný,ale děkuji za rady :wink:
Jinak sem si sla odpoledne na chvíli lehnout , asi na 3 hodky :lol: A je mi už lepe.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Návod pro francouzskou policii, aby už neváhala: 7 bodů, jak poznat teroristu

Zakřičel Alláhu akbar (Bůh je veliký) a pak vraždil! Chérif Chekatt (29) v... číst dále >

Jak je možné, že střelec utekl? Byl dvacetkrát (!) trestán, hledá ho 300 mužů!

Chérif Chekatt (29) je jediným podezřelým ze střelby na vánočních trzích v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >