Je mi smutno, syn mi odrůstá a já jsem sama

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
zanetka2
Povídálka 19 příspěvků 17.02.18 22:00
Je mi smutno,syn mi odrůstá a já jsem sama

Maminky, zajímalo by mě, jestli jsem jediná, koho až trápí, že mu dítě tak rychle odrůstá. Nevím, jestli je to odbobím, kdy zase přemýšlím nad svým životem, ale život jsem si plánovala jinak, snila o rodině, přála si dvě děti a…jsem sama. Syn je pomalu předškolák, mě roky taky plynou a tak nějak je mi do breku při představě, že mi dítko odroste a já zůstanu sama. A moje plány, touhy a představy o úplné rodině jsou tytam. Když se dívám na fotky a videa, když byl syn malinký, je mi do breku, protože jsem se pořád nesmířila s tím, že bych to už neměla zažít. Ano, je to i strach ze samoty. Nemůžu se smířit s něčím co neovlivním. Asi bych ráda slyšela, že naděje na rodinu existuje.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:
sediza
Ukecaná baba ;) 1664 příspěvků 17.02.18 22:01

A co pro to děláte, abyste měla novou rodinu?

Anna766
Hvězda diskuse 72260 příspěvků 17.02.18 22:03

Předškolák? 8o při názvu diskuze jsem myslela že syn jde na vysokou. :nevim:

nini77
Ukecaná baba ;) 1675 příspěvků 8 inzerátů 17.02.18 22:08

Taky jsem si myslela, že bude syn starší. Takhle tě s nim čeká ještě spoustu roku a myslím, že nudit se určitě nebudeš. A co týče samoty, to se přece může změnit, nehazej flintu do žita :hug:
A nebo si přečti nějaké zdejší diskuze o těch báječných mužích a budeš ještě ráda, že sama jsi ;)

nikitice
Zasloužilá kecalka 581 příspěvků 17.02.18 22:10

Syn odrůstá? Mému malému bude 12 a neodrůstá mi ještě ????

Venetia
Hvězda diskuse 37747 příspěvků 17.02.18 22:11
@zanetka2 píše:
Maminky, zajímalo by mě, jestli jsem jediná, koho až trápí, že mu dítě tak rychle odrůstá. Nevím, jestli je to odbobím, kdy zase přemýšlím nad svým životem, ale život jsem si plánovala jinak, snila o rodině, přála si dvě děti a…jsem sama. Syn je pomalu předškolák, mě roky taky plynou a tak nějak je mi do breku při představě, že mi dítko odroste a já zůstanu sama. A moje plány, touhy a představy o úplné rodině jsou tytam. Když se dívám na fotky a videa, když byl syn malinký, je mi do breku, protože jsem se pořád nesmířila s tím, že bych to už neměla zažít. Ano, je to i strach ze samoty. Nemůžu se smířit s něčím co neovlivním. Asi bych ráda slyšela, že naděje na rodinu existuje.

Uz je to dlouho, ale pamatuju si, ze jsem si naopak rikala, at uz jsou vetsi, at uz nervous at uz nedelaji tohle a tamto :D

Alyan
Povídálka 16 příspěvků 17.02.18 22:12

To co prozivas, je strach z budoucnosti. Je to lidské se obávat, že už se nikdo milující neukaze. Právě taková obava je důležitá, aby sis šla za snem, že nebudeš sama a chceš to prožívat znovu. Zkus tomu pomoci v rámci seznamování a určitě se někdo ukáže ;). A se synem se neobavej. Máš s ním este mnoho mnoho krasnych let.

Venetia
Hvězda diskuse 37747 příspěvků 17.02.18 22:12
@Anna766 píše:
Předškolák? 8o při názvu diskuze jsem myslela že syn jde na vysokou. :nevim:

no ja taky :D

Anna766
Hvězda diskuse 72260 příspěvků 17.02.18 22:15
@Venetia píše:
no ja taky :D

Popravdě zakladatelku i chápu. Taky mám občas splínek že mám děti už tak velké a jak to uteklo.Ale při přečtení prvního úvodního příspěvku mě ten věk zarazil.

Venetia
Hvězda diskuse 37747 příspěvků 17.02.18 22:16
@Anna766 píše:
Popravdě zakladatelku i chápu. Taky mám občas splínek že mám děti už tak velké a jak to uteklo.Ale při přečtení prvního úvodního příspěvku mě ten věk zarazil.

tak to ja vubec.. jsem rada, ze jsou samostatne a mame dobre vztahy

Anna766
Hvězda diskuse 72260 příspěvků 17.02.18 22:17
@Venetia píše:
tak to ja vubec.. jsem rada, ze jsou samostatne a mame dobre vztahy

Každý jsme nějaký.

Aspera
Generální žvanilka 21175 příspěvků 1 inzerát 17.02.18 22:19

@zanetka2 a předškolákem vše končí? Mě přijde, že konečně je s dětma sranda. Můžeme chodit na delší procházky, výlety. Zajímají je různě věci (hrady, zámky, rozhledny, muzea, zoo atd) V zimě teď hrajeme denně deskovky (konečně u nich vydrží a dokážou přemýšlet). Můžeme s nima dělat různé věci na zahradě, aniž bych pořád sledovala, kde mi likvidujou kytky a jestli jsem nenechala dole nůžky. Na strach z odchodu mám ještě min. 10 let a to ještě bude nebude na furt doufám.

Aspera
Generální žvanilka 21175 příspěvků 1 inzerát 17.02.18 22:21
@Venetia píše:
Uz je to dlouho, ale pamatuju si, ze jsem si naopak rikala, at uz jsou vetsi, at uz nervous at uz nedelaji tohle a tamto :D

Přesně tak. Pro mě to řvací a vztekací období moc super není. Nyní jim jsou 4 a 6 je to čím dál lepší.

Russet
Extra třída :D 12296 příspěvků 17.02.18 22:23
@Anna766 píše:
Předškolák? 8o při názvu diskuze jsem myslela že syn jde na vysokou. :nevim:

Já taky :mrgreen:

sirikit
Nadpozemská drbna 26548 příspěvků 17.02.18 22:25

@Anna766 @Venetia Já si normálně pamatuju, že jsem ořvala, když měl kluk 10.
Slovy deset. Že už bude velkej, bude mu -náct, puboš, že jo, mládí pryč a do důchodu daleko. :zed: :zed:
A to mám ještě o tři roky mladší holčičku. :srdce:
Teď třicetiletýho promiskuitního spratka ne a ne zadat. :cert: :cert:

Zakladatelko, nezoufej, příroda dobře ví, proč rodiče postihla pubertou potomků.
Ještě budeš stříhat metr, kdy už chlapečka vykopeš z baráku na vysokou. :zed: :zed:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Mámu mu vzal terorista: Syn Nadi Čižmár má problémy ve škole, pomáhá mu psycholog

Horší teroristický útok Německo nezažilo. Když radikální islamista Anis Amri... číst dále >

Stane se ještě větším miláčkem? Předseda Senátu Kubera přednese novoroční projev!

Čerstvě zvolený předseda Senátu Jaroslav Kubera se toho ani trochu nebojí!... číst dále >

Články z Ona Dnes

Odbornice: Neslaďte, omezte bílou mouku. Cukry mohou za většinu nemocí

Sacharidů jíme v nejrůznější podobě moc, tvrdí Margit Slimáková. „Není třeba... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >