Je můj EX psychopat?

Anonymní
21.1.21 18:41

Je můj EX psychopat?

Na začátku ledna jsme se po 2 letech rozešli s přítel. Posledních pár měsíců jsme byli spíš jak kamarádi, tak jsem to ukončila. On samozřejmě nechtěl a s pláčem žadonil, ať to nedělám, že mě miluje.

Po 2 týdnech rozchodu jsem zjistila, že plánuje svatbu, děti a říká „miluji tě“ černošce z Afriky se kterou se v životě nepotkal. Psali si o tom veřejně na jeho profilu, kde se navzájem označovali pod sdílenými příspěvky. :zed:

Dokonce i jeho jediný kamarád se mu to snažil rozmluvit, že to není normalní, že ho beztak využije, aby se mohla dostat do Evropy. Bohužel bez výsledků a i ten jeho kamarád se s ním přestal bavit, když si uvědomil s jakým kret… se půl života bavil, že tohle je fakt extrém. (těch důvodů bylo samozřejmě víc)

To že si s ní nezačal ještě během naše vztahu vím 100%. Byl na mě emočně závislý a prohledávání telefonů navzájem nebylo nic neobyklého. Člověk bez zájmu, koničků, kamarádů, neplanuje se odstěhovat od matky dokud nemá důvod. Před našim vztahem trpěl i depresemi a bere antidepresiva na úzkosti Ale to už je jiný příběh.

Psychologie mi nic moc neříká a tak se ptám co je tohle za chování a co má takový člověk za zdravotní problémy? :nevim: Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
929
21.1.21 18:47

Psychopat asi ne, ale proč ti vadí, že si chce někoho vzít? Je to jeho život, nemůžeš zachraňovat člověka, který o to nestojí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
266
21.1.21 18:53

A co je na jeho chování psychopatického? Řekla bych, že nic. Myslim, že žárlíš, že se tak rychle oklepal z vašeho rozchodu. Snaží se zapomenout. A nejlepší je vytlouct klín klínem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2287
21.1.21 18:58

Psychopat to nebude, ale magor je to solidní :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16
21.1.21 19:00

Psychopat to určitě není, ale ani chlap na život :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16
21.1.21 19:02

Oprava: chtěla jsem napsat na partnerský a rodinný život.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2430
21.1.21 19:03

Psychopat vypadá jinak a měla bys ho přestat řešit ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.1.21 19:10

@Jolka86 Na svatbě nevidím nic divného, ale planovat tohle vše s člověkem, který žije na druhé straně země po dvou týdnech psaní mi příjde trošku mimo mísu. :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
929
21.1.21 19:14
@Anonymní píše:
@Jolka86 Na svatbě nevidím nic divného, ale planovat tohle vše s člověkem, který žije na druhé straně země po dvou týdnech psaní mi příjde trošku mimo mísu. :lol:

Ale to je tvůj problém, ty žij svůj život, jemu nech jeho. To, že si oni dva něco píší, neznamená, že se to opravdu uskuteční, třeba chce abys začala žárlit, což se mu daří.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3114
21.1.21 20:31

A ty máš za problém co? Rozešli jste se, tak si může dělat co chce. Mimochodem stalkovat mu zeď na FB a probírat jeho chování na eMiminu mi taky nepřijde normální :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
15463
21.1.21 20:49

No prostě ti vadí, že vaším rozhchodem málo trpí.

ne - není psychopat, není nijak extra vyrovnaný člověk. Ale do toho ti už nic moc není.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
109
21.1.21 21:13

Asi nemůže fungovat pokud není aspoň ve fiktivním vztahu :think: Buď ráda že už není tvůj problém a pokud se chce zahazovat s někým kdo z něj tak maximálně vytahne nějaké ty peníze, to je jeho problém. Mozna že za ním třeba i přijede i když teď o tom dost pochybuji, ale co. Tohle není chlap pro život rozhodně ne normální, takže žádná ztráta. Vic bych ho neřešila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21.1.21 22:01

… A proč je to ještě důležité?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3687
21.1.21 22:16

Nech ho žít vlastní život. Ať se třeba p…e. :mrgreen:

• Citovat