Je to alergie?

Anonymni
18.4.08 07:19

Je to alergie?

Prosím maminky o radu, již delší dobu se potýkáme se školkovýma chorobama, kašel, rýma atd. Teď to vypadalo po 5 měsících nadějně ale bohužel již zase týden máme oteklé oči, ucpaný nos, oči ji svědí atd. Bereme Aerius 2,5 ml ale výsledek nevidím., Minulý rok jí vyšlo 2 kžížky alergie na pyly a na další testy půjdeme až na podzim. Do očí ji dávám alergocrom ale stejně má oteklé buď jedno nebo druhé. Ale nejhorší je ucpaný nos, já myslela že u alergie je rýma pouze vodnatá ale vzhledem k dalším příznmakům si myslím že může to být taky od alergie? Myslíte že je to možné? Za 10 dní máme již 3 termín operace a už to zase vidím bledě–tříselný kýla, malá má 4 roky.Před 14 dny jsme dobrali sinupret na uvolnění dutn , myslíte že ho mám dát zas nebo kapky na alergickou rýmu raději, máme taky alergocrom, jen se bojím abych třeba neucpala ještě více. Omlouvám se za dlouhý dotaz

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

13729
18.4.08 07:52

a co s ni zajit k doktorce, aby posoudila od ceho to je a dala ty spravny leky?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
18.4.08 08:35

Tam jsem co 14 dní, byli jsem také na ORL, stěry nic neukázaly, jen zvětšenou nosní mandli ale to je prý možná tím že je stále mírně nachlazená. Doktorka ji psolechne, plíce čisté a dá stejné kapky do nosu jako já. Proto přemýšlím, zda je ta ucpaná rýma atd. možná u alergie

• Nahlásit
  • Citovat
6512
18.4.08 09:25

cemu rikas „ucpana ryma“? Jen nemuze dychat nosem? Tece ji z nosu nebo ne? Hleny jsou zlutozelene nebo spis cire?
Nase Anny ma pri alergicke ryme take ucpany nos, ale je to tim, ze ma opuchle nosni mandle a jinak sekret je vodnaty az ciry hlen…
A to, ze stery byly negativni svedci spis pro tu alergii :nevim:
Jinak nam dr. napsala nejake spesl kapky s adrenalinem (pripravovane v lekarne) a zabraly ji do druheho dne spolu s antihistaminiky!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
18.4.08 10:00

No strašně huhňá, chce se vysmrkat ale nejde jí to, když se povede tak má někdy zelené někdy bílé, k tomu má oteklé oko, pokašlává a říká že ji škrábe krček. A občas kýchá..tak nevím

• Nahlásit
  • Citovat
20100
18.4.08 12:30

tak já jsem na tom sama stejně, jako tvá dcera, mám téměř pořád ucpaný nos, z toho v noci špatně spím a mám podrážděný krk, jak pořád dýchám pusou. Většinou je hlen čirý, někdy do žluta.
Před dvěma roky jsem prošla kolečkem po doktorech a byla to chronická sinusitida, tj zánět dutin, pramenící od zbytnělé sliznice, proč je zbytnělá se nezjistilo, alergie mi všechny vyšly naprosto negativní a tak mi hroměla jsem nějaké prášky a pomohlo to na nějakou dobu. Jenže teď se to bohužel vrátilo :-(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
272
19.4.12 10:44

Přeji hezký den můj syn má alergii na plísně venkovní, vnitřní a na trávy. Před rokem mu brali krev na všechny alergeny vyšly pouze tyto. Ale poslední měsíc sleduju, že pokud si dá večer něco mléčného tak se ráno vzbudí a kašle a kýchá.. Včera večer jedl pudíng s tvarohem a ráno suchý kašel a tekutá rýma. Dávám foukat ecobec a sirup aerius. Je možné, že by měl alergii na mléko, ikdyž z testů vyšlo, že ji nemá? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
892
19.2.13 17:13

alergie?

Myslíte, že je to alergie? Dneska se synkovi po odpoledním spánku udělala jakási vyrážka a vypadalo to ze začátku jako když se popálíte od kopřivy, pak to celé tak nějak ještě zarudlo, má to jen na pravé tváři

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3403
19.2.13 17:36

@PavluškaH Mohla by být :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
monca114
19.2.13 20:30

Zajdi k doktorovi. My ti tu těžko poradíme