Halicar

20
20.3.08 10:27

Halicar

Ahoj, chtěla bych se zeptat, jestli máte někdo zkušenosti s mastičkou Halicar. Moje 8 měsíční dcera má už asi od 6 měsíce červený flek velikosti dvacetikoruny na levém líčku. Vypadá to jako atopický ekzém, ale nikde jinde to nemá, tak nevím jestli to atop.ekzém je. Nejvíce ji to zčervená přes noc, i když to mažu. Napadlo mě, jestli to není z kojení, protože přes den moc nekojím a to se jí pěkně ztrácí, hlavně venku, když jsme na procházce a večer a v noci to znovu začne červenat a zvětšovat se. Vyzkoušeli jsme snad všechny možné mastičky jako Holtova mast, Ondřejová mast, Lipobase, opthalmo-hydrocortison, prostě nic nezabralo. Včera mi dětská doktorka napsala Halicar, když jsem ho dceři 2 x za den namazala na líčko, tak jí to ještě více zčervenalo a zvětšilo se to a dokonce to má i na druhém líčku :( . Já teď nevím, jestli jí to mám mazat dále nebo raději přestat. Uplně stejnou reakci měla po hydrocortisonu a dětská doktorka mi vůbec nevěřila, asi jsem jí malou měla přivést ukázat :( . Tak teď nevím, co dělat. Mazat nebo raději nemazat. Snad mi některá poradíte. Všude na netu jsem četla, že se to ostatním hned ztratilo, tak my jsme nějaká vyjímka :( .

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

4494
20.3.08 12:01

Asi moc neporadím, ale manžel Halicar používá taky na fleky v obličeji neznámého původu - zřejmě reakce na nějaké jídlo. Tato mastička mu jako jedna z mála docela pomáhá - možná bych nějaký den nemazala a pak to zase zkusila. Těžko řícet, vyzkoušeného toho máte dost …jestli je to hodně zarudlé, co zkusit přiložit obklad s tvarohem? Ale dítěti se to asi blbě aplikuje (třeba když spí ?)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama