Je to blbé? (práce)

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
307
20.10.21 14:29

Je to blbé? (práce)

Ahoj holky, mám hloupý dotaz, ale snad pochopíte :mrgreen: Mám pracovní dobu do 14 hodin, moje práce je administrativa, přijímání balíčků, jejich zápis do excelu, vyplnění dodacích listů atd. Normálně, když ten balíček přijde i ve 13:58, nebo i ve 14:00, tak ho zpracuji a nevadí mi, že z práce odcházím později. Dneska ale balíček přišel právě ve 2 a já pospíchala na důležitou schůzku na VŠ, tak jsem ho tam nechala nezpracovaný do zítra. Šéfovi jsem samozřejmě napsala, i s návrhem, že zítra můžu přijít dřív než přijde on a bude ten balík dál posílat. On napsal, že ok, ale stejně si říkám, jestli to není blbé. I pro příště… Co myslíte? Ptám se proto, že je to brigáda, docela dobře placená a té práce je tam opravdu minimum, proto nechci vypadat nějak nevděčně nebo tak :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1133
20.10.21 14:33

Já bych řekla, že je to v pohodě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
68
20.10.21 14:36

Uplne v pohodě. Dala jsi to vědět šéfovi i nabídla řešení. V podstatě ideální přístup. Měla jsi k odchodu duvod, nebylo to z lenosti nebo tak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3512
20.10.21 14:46

Za mně v pohodě, kéž by bylo více takových brigádníků jako ty :potlesk: :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
113
20.10.21 14:51

Blby by bylo, kdybys stala kazdy den v 13:59 u dveri a cekala, az padne 14. :D Ale v tomto pripade mi to prijde v pohode.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7245
20.10.21 14:56

Myslím, že to je v pohodě, je dobře, žes mu dala vědět a navrhla dřívější příchod, navíc jindy býváš déle. Kdybys byla flink, vypadalo by to jinak ;-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
307
20.10.21 15:12

Děkuji moc za odpovědi :) :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7702
20.10.21 15:33

@Gabiiinka Ahoj, zachovala ses správně, šéfovi jsi napsala, a jestli jsi dodržela, že druhý den ráno jsi to hned zpracovala, tak ses zachovala ukázkově dobře.
zaměstnanců, brigádníků, kteří dokáží takto reagovat na situace, si většinou zaměstnavatelé velice váží.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6516
20.10.21 15:36
@Gabiiinka píše:
Ahoj holky, mám hloupý dotaz, ale snad pochopíte :mrgreen: Mám pracovní dobu do 14 hodin, moje práce je administrativa, přijímání balíčků, jejich zápis do excelu, vyplnění dodacích listů atd. Normálně, když ten balíček přijde i ve 13:58, nebo i ve 14:00, tak ho zpracuji a nevadí mi, že z práce odcházím později. Dneska ale balíček přišel právě ve 2 a já pospíchala na důležitou schůzku na VŠ, tak jsem ho tam nechala nezpracovaný do zítra. Šéfovi jsem samozřejmě napsala, i s návrhem, že zítra můžu přijít dřív než přijde on a bude ten balík dál posílat. On napsal, že ok, ale stejně si říkám, jestli to není blbé. I pro příště… Co myslíte? Ptám se proto, že je to brigáda, docela dobře placená a té práce je tam opravdu minimum, proto nechci vypadat nějak nevděčně nebo tak :nevim:

neuděla jsi NIC špatného…
leč
Já se od 18 vypracovala na luxusní speciální pozici (trvalo to teda 20- 30let :-D) právě i díky tomu, že i malé úkoly jsem holt zpracovala HNED…
nechci ti nakládat, fakt je to OK, půjde to ráno, ale já osobně bych tu minutu navíc tomu dala a do systému odeslala..
obecně chodím mezi posledními z práce -ale taky mám největší odměny, nejlepší hodnocení, ostatní se za mnou (teda i kvůli praxi a zkušenostem) chodí radit… ale to jsou mé priority - práce prostě pro mne vždy byla, je a bude důležitá (koukej, kolik příspěvků i v ní zvládnu napsat :-D teda píš 10 tak, že mne roboti vyhazují a net mám i k práci), jen říkám, že já bych to odbavila a díky tomu jsem daleko, jak jsem…
nestresuj
příště to zpracuj :-) radím ti dobře
ta minuta navíc ti stojí za to v očích šéfa.. za pár let můžeš být na jeho místě a uvidíš to z jeho perspektivy..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25986
20.10.21 17:01
@Lucy75 píše:
neuděla jsi NIC špatného…
leč
Já se od 18 vypracovala na luxusní speciální pozici (trvalo to teda 20- 30let :-D) právě i díky tomu, že i malé úkoly jsem holt zpracovala HNED…
nechci ti nakládat, fakt je to OK, půjde to ráno, ale já osobně bych tu minutu navíc tomu dala a do systému odeslala..
obecně chodím mezi posledními z práce -ale taky mám největší odměny, nejlepší hodnocení, ostatní se za mnou (teda i kvůli praxi a zkušenostem) chodí radit… ale to jsou mé priority - práce prostě pro mne vždy byla, je a bude důležitá (koukej, kolik příspěvků i v ní zvládnu napsat :-D teda píš 10 tak, že mne roboti vyhazují a net mám i k práci), jen říkám, že já bych to odbavila a díky tomu jsem daleko, jak jsem…
nestresuj
příště to zpracuj :-) radím ti dobře
ta minuta navíc ti stojí za to v očích šéfa.. za pár let můžeš být na jeho místě a uvidíš to z jeho perspektivy..

Jenže když víš, že musíš odejít přesně ve 14 hodin, abys byla ve 14.30 jinde a když se opozdíš, tak už přijdeš na důležitou schůzku pozdě a budeš tam mít problém. Tak je ideální řešení jak to vyřešila.
Za mě v pohodě, šéf to ví, ty to ráno dořešíš a je to. Stejně by to jelo až ráno ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
307
20.10.21 21:37

@Aspera Jojo, on mi nakonec i napsal, že to bude posílat dokonce až v pondělí :)
@Lucy75 Moc děkuji za reakci, také to tak vidím, tady by se ale bohužel nejednalo o minutu, ale tak 20 minut, není to jen o zadání do systému. Ale máš pravdu, určitě pro příště bude vypadat líp, když i tak se k tomu vrátím. Mám poučení, že důležité schůzky mám příště plánovat až třeba na 3. hodinu, právě kdyby se něco takového stalo :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6516
20.10.21 21:50

@Gabiiinka aha, já myslela, že jen pár kliků..

Takže pokud šlo o 20 minut, tak jsi jednala zcela správně a je velmi dobře, že jsi obratem informovala šéfa (no jooo, oni to mají moc rádi- cítí se pak hodně důležití a hlavně informovaní :-DD), celkově tvému postupu opravdu není co vytknout, kéž by bylo více tak odpovědných lidí jako jsi ty (u nás občas někdo neřeší vůbec ani rozdělanou práci, padne 15.00 a derou se dole od dveří jako by šly z Kolbenky :mrgreen: přitom to jsou třeba vyšetřovatelé… :lol: ale holt, kdo chce kam.. „velký bratr“ ty rozdíly v přístupu vidí a myslím, že zrovna ty jsi opravdu zodpovědná, tak už se tím vážně netrap a hoď to za hlavu… příště si to lépe zorganizuješ :kytka: )

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
792
23.10.21 19:52

@Gabiiinka Tak z tohohle už jsem vylecena. Práci si priritizuju a vím, které úkoly počkají do druhého dne a které je třeba dotáhnout. V tomhle případě by to prostě počkalo do druhého dne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat