Reklama

Je to nějaký blok?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Andula135
Kecalka 144 příspěvků 24.08.18 11:55
Je to nějaký blok?

Včera jsem byla na koupáku a odteklo mi trošku plodové vody. Jela jsem domů, kdem jsem měla velmi jemné kontrakce a v noci taky a tak to jde celý den. S PA jsem se o tom bavila a mám být v klidu a odpočívat, to taky jsem, ale spíš jsem se chtěla zeptat. za jak dlouho jste porodily od odtoku plodové vody nebo kdy vám sesílily kontrakce. Už jsem se těšila, že rodím a teď jen čekám a čekám a to je docela nuda.
Je možné, že mám nějaký blok? S otcem nejsem, podvedl mě a dnes má přijet. Bydlíme daleko od sebe, ale rozhodl se, že v době porodu bude poblíž, aby malého viděl. Může to být ten problém, že se to neumí rozjet?

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 10046 příspěvků 24.08.18 12:03

Po odtoku plodové vody bych jela na kontrolu do porodnice. Udělají monitor a zkontrolují dítě.

Janli
Kelišová 5662 příspěvků 9 inzerátů 24.08.18 12:32

Jestli ti odtéká plodovka, máš být už dávno v porodnici. Hlavně pokud jsi se v té době koupala na koupališti.

Andula135
Kecalka 144 příspěvků 24.08.18 12:34

Jsem uzavřená a odtekl mi jen sekundární vak.

Ennny
Ukecaná baba ;) 1411 příspěvků 24.08.18 12:35

A to se jako nebojíš infekce? :zed: Mazej do nemocnice

Andula135
Kecalka 144 příspěvků 24.08.18 12:37

Jsem v pohodě, byla jsem teď na kontrole. Potřebovala jsem poradit s něčím jiným.

svycarka
Echt Kelišová 7548 příspěvků 24.08.18 12:59

ne, zadny blok to není.Kdyby mela kazda rodicka blok kvůli porodu z jakehokoli duvodu,treba normalni strach,hadam ze budem prenaset do konce života. Ono se to rozjede.

Andula135
Kecalka 144 příspěvků 24.08.18 13:50

@svycarka děkuji moc.

Ou
Kelišová 5088 příspěvků 24.08.18 17:25

Ne - sebeponičenější psychika nepřebije základní hormony při porodu. To je základní evoluční mechanismus a příroda si dost hlídá, aby to fungovalo.

Prostě ještě nemáš čas.

Na kontrole bylo vše v pořádku, takže je fakt potřeba to nějak přečkat, než se to rozjede.

držím palce, aby to pak bylo rychlé tak akorát a v klidu.

Andula135
Kecalka 144 příspěvků 24.08.18 20:07

@Ou děkuji moc. Už chci, aby to bylo tady.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Mileniálové u kormidla: Skončí tahle generace jako Titanic, nebo ví, co dělá?

S moderními technologiemi jsou srostlí jak siamská dvojčata. Chtějí být... číst dále >

Drsný porotce StarDance Zdeněk Chlopčík: V osobním životě jsem měkkota

Ačkoliv ho mnozí nazývají katem, dnes už si bez něj nelze StarDance... číst dále >

Články z Ona Dnes

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >

OBRAZEM: Vzácná onemocnění, která mění lidi k nepoznání

Lékaři dnes znají celkem sedm tisíc vzácných onemocnění a asi 80 procent z... číst dále >