Je to nějaký blok?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Andula135
Kecalka 144 příspěvků 24.08.18 11:55
Je to nějaký blok?

Včera jsem byla na koupáku a odteklo mi trošku plodové vody. Jela jsem domů, kdem jsem měla velmi jemné kontrakce a v noci taky a tak to jde celý den. S PA jsem se o tom bavila a mám být v klidu a odpočívat, to taky jsem, ale spíš jsem se chtěla zeptat. za jak dlouho jste porodily od odtoku plodové vody nebo kdy vám sesílily kontrakce. Už jsem se těšila, že rodím a teď jen čekám a čekám a to je docela nuda.
Je možné, že mám nějaký blok? S otcem nejsem, podvedl mě a dnes má přijet. Bydlíme daleko od sebe, ale rozhodl se, že v době porodu bude poblíž, aby malého viděl. Může to být ten problém, že se to neumí rozjet?

Reakce:
Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 10966 příspěvků 24.08.18 12:03

Po odtoku plodové vody bych jela na kontrolu do porodnice. Udělají monitor a zkontrolují dítě.

Janli
Kelišová 6363 příspěvků 24.08.18 12:32

Jestli ti odtéká plodovka, máš být už dávno v porodnici. Hlavně pokud jsi se v té době koupala na koupališti.

Andula135
Kecalka 144 příspěvků 24.08.18 12:34

Jsem uzavřená a odtekl mi jen sekundární vak.

Ennny
Ukecaná baba ;) 1829 příspěvků 24.08.18 12:35

A to se jako nebojíš infekce? :zed: Mazej do nemocnice

Andula135
Kecalka 144 příspěvků 24.08.18 12:37

Jsem v pohodě, byla jsem teď na kontrole. Potřebovala jsem poradit s něčím jiným.

svycarka
Echt Kelišová 7630 příspěvků 24.08.18 12:59

ne, zadny blok to není.Kdyby mela kazda rodicka blok kvůli porodu z jakehokoli duvodu,treba normalni strach,hadam ze budem prenaset do konce života. Ono se to rozjede.

Andula135
Kecalka 144 příspěvků 24.08.18 13:50

@svycarka děkuji moc.

Ou
Kelišová 5462 příspěvků 24.08.18 17:25

Ne - sebeponičenější psychika nepřebije základní hormony při porodu. To je základní evoluční mechanismus a příroda si dost hlídá, aby to fungovalo.

Prostě ještě nemáš čas.

Na kontrole bylo vše v pořádku, takže je fakt potřeba to nějak přečkat, než se to rozjede.

držím palce, aby to pak bylo rychlé tak akorát a v klidu.

Andula135
Kecalka 144 příspěvků 24.08.18 20:07

@Ou děkuji moc. Už chci, aby to bylo tady.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejhorší věc na pákistánské base? „Vadí mi turecké záchody,“ vzkázala Tereza

Pašeračka Tereza v pondělí opět stanula před pákistánským soudem, po pár... číst dále >

Pomeje si vyslechl krutý verdikt: Rakovina se šíří dál a lékaři tápou

Rakovina je velmi zákeřný soupeř, který se nechce vzdát bez boje. Svoje o tom... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >