Odpadnutí pupečníku

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Něha
Kecalka 130 příspěvků 22.08.18 19:50
Odpadnutí pupečníku

Holky, máme doma 11-ti denního chlapečka, ještě má pahýlek od pupečníku. Dnes jsem si všimla, že na horním okraji plenky má malinko kapek tmavší krve. Nic mu aktivně nekrvácí. Myslíte, že s tím zítra mám naklusat k doktorce? Naše paní doktorka má dovolenou… A nebo je to normalní? Díky

Reakce:
Cuddy
Neúnavná pisatelka 15537 příspěvků 22.08.18 19:53

Nikam nechod, krvácet může, neměl by jen hnisat.

Kornel
Závislačka 3977 příspěvků 22.08.18 19:56
@Něha píše:
Holky, máme doma 11-ti denního chlapečka, ještě má pahýlek od pupečníku. Dnes jsem si všimla, že na horním okraji plenky má malinko kapek tmavší krve. Nic mu aktivně nekrvácí. Myslíte, že s tím zítra mám naklusat k doktorce? Naše paní doktorka má dovolenou… A nebo je to normalní? Díky
Ahojky, predem gratuluji k miminecku… nebyl malicky veliky? Nas Tomasek mel pres 4,5kg a mel velmi siroky pupicek a tim padem i pupec.snuru a docela jsme meli kvuli toho problemy, jelikoz dele vysychal takze se dele i hojil. Stali se taky ze i trosinecku krve na bodycku mel. Mudr.doporucila zatim dokud se nedohojil pupicek nekoupat a pravidelne vytirat jodisolem.
Drzim palce at se brzy zahoji :*
Magaly
Povídálka 42 příspěvků 22.08.18 22:16

Zkusila bych omyvat odvarem z repiku lekarskeho. Je jemny, hojivy a zasusuje.
(omlouvam se za diakritiku, pisu z mobilu).

Moona1984
Kecalka 111 příspěvků 22.08.18 22:37

Je to normální. Za pár dní již odpadne.

Něha
Kecalka 130 příspěvků 23.08.18 10:45
Pahýlek je pryč

Holky, tak děkuji za rady… Včera jsem to tu řešila, jaký je to pro mě strašák… A dnes při přebalování pahýlek Zavadil o plenku a letěl… Já se tak strašně lekla… Má tam malinko krve a tu kůži jak po sloupnutém strupu, snad to tak má být… Zastříkla jsem Cutaseptem a zalepila sterilnim čtvercem. Akorát si říkám, jestli se ten sterilní čtverec na to nepřilepí?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Alkohol? Ne! Olympijský vítěz z Nagana Jiří Dopita je vážně nemocný

Někteří si mysleli, že má problém s alkoholem. Omyl! Olympijského vítěze z... číst dále >

Terorista ze Štrasburku: 27x souzen za trestné činy, 68x se dopustil násilí

27 a 67, to jsou čísla, která teď charakterizují radikálního střelce ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >