Reklama

Odpadnutí pupečníku

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Něha
Stálice 91 příspěvků 22.08.18 19:50
Odpadnutí pupečníku

Holky, máme doma 11-ti denního chlapečka, ještě má pahýlek od pupečníku. Dnes jsem si všimla, že na horním okraji plenky má malinko kapek tmavší krve. Nic mu aktivně nekrvácí. Myslíte, že s tím zítra mám naklusat k doktorce? Naše paní doktorka má dovolenou… A nebo je to normalní? Díky

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineCuddy
Neúnavná pisatelka 15368 příspěvků 22.08.18 19:53

Nikam nechod, krvácet může, neměl by jen hnisat.

Kornel
Závislačka 3972 příspěvků 22.08.18 19:56
@Něha píše:
Holky, máme doma 11-ti denního chlapečka, ještě má pahýlek od pupečníku. Dnes jsem si všimla, že na horním okraji plenky má malinko kapek tmavší krve. Nic mu aktivně nekrvácí. Myslíte, že s tím zítra mám naklusat k doktorce? Naše paní doktorka má dovolenou… A nebo je to normalní? Díky
Ahojky, predem gratuluji k miminecku… nebyl malicky veliky? Nas Tomasek mel pres 4,5kg a mel velmi siroky pupicek a tim padem i pupec.snuru a docela jsme meli kvuli toho problemy, jelikoz dele vysychal takze se dele i hojil. Stali se taky ze i trosinecku krve na bodycku mel. Mudr.doporucila zatim dokud se nedohojil pupicek nekoupat a pravidelne vytirat jodisolem.
Drzim palce at se brzy zahoji :*

Magaly
Povídálka 41 příspěvků 22.08.18 22:16

Zkusila bych omyvat odvarem z repiku lekarskeho. Je jemny, hojivy a zasusuje.
(omlouvam se za diakritiku, pisu z mobilu).

Moona1984
Kecalka 106 příspěvků 22.08.18 22:37

Je to normální. Za pár dní již odpadne.

Něha
Stálice 91 příspěvků 23.08.18 10:45
Pahýlek je pryč

Holky, tak děkuji za rady… Včera jsem to tu řešila, jaký je to pro mě strašák… A dnes při přebalování pahýlek Zavadil o plenku a letěl… Já se tak strašně lekla… Má tam malinko krve a tu kůži jak po sloupnutém strupu, snad to tak má být… Zastříkla jsem Cutaseptem a zalepila sterilnim čtvercem. Akorát si říkám, jestli se ten sterilní čtverec na to nepřilepí?

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Kult i česká milenka Richarda Hammonda z Top Gearu. To je Škoda Rapid

Překoná někdy nová, právě představená škodovácká Scala popularitu Rapidu? Pro... číst dále >

Konec „chodské truhly“: Šinkorová bez tuny líčidel vypadala skvěle!

O pořádné překvapení se v deváté řadě StarDance postarala Daniela Šinkorová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak se nalíčit a učesat před kameru? Podívejte se na proměnu moderátorky

Moderátorka iDNES.cz Eliška Malínská se obvykle líčí pouze decentně a na... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >