Reklama

Bolest hlavy po porodu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Zvědavost
Stálice 74 příspěvků 22.08.18 09:22
Bolest hlavy po porodu 2

Maminky, prosím Vás je tu některá, která má to samé co já a to bolest hlavy po porodu? Co Vám pomáhá? Jsem dva měsíce po porodu a až na výjimky mě bolí hlava každý den. Přestala jsem kojit. Po 8 týdnech jsem dostala menzes, to byl hnus, chtělo se mi zvracet, točila se mi hlava, bolela mě hlava.

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineJanli
Kelišová 5628 příspěvků 9 inzerátů 22.08.18 09:24

Udělej si čaj - kontryhel, řebříček a třezalka, stejným dílem. Dávaj si jeden šálek večer. Vrátí ti to tělo po hormonální smršti do normálu a měly by polevit i ty bolesti hlavy.

VeHE
Závislačka 4087 příspěvků 22.08.18 09:28

@Zvědavost Měla jste epidural?

Kattka6611
Povídálka 33 příspěvků 22.08.18 09:31
@VeHE píše:
@Zvědavost Měla jste epidural?

přesně na to jsem se chtěla zeptat, po epidurálu to dělá běžne

VeHE
Závislačka 4087 příspěvků 22.08.18 09:36
@Kattka6611 píše:
přesně na to jsem se chtěla zeptat, po epidurálu to dělá běžne

Ja jsem ho prave z toho duvodu odmitla…co ho kamaradky mely, kazda mela nejaky problem po nem, bud bolest zad v urcite poloze nebo i pulrocni bolesti hlavy :?

Zvědavost
Stálice 74 příspěvků 22.08.18 09:44

Právěže neměla. Když jsem volala lékaři při menzes, řekl, že je to normální a mělo by se to srovnat. Bolela mě hlava už v těhotenství a myslela jsem, že to po porodu přejde a ono ne.

Zvědavost
Stálice 74 příspěvků 22.08.18 09:45

@Janli Tu Třezalku bohužel nemůžu. Tak pouze ty dvě bylinky koupit.

LadyTommy
Extra třída :D 14877 příspěvků 22.08.18 10:14

Zkuste nasadit hořčík, ja si davam 4 tablety denně, 2 na noc, jsem migrenik

Zvědavost
Stálice 74 příspěvků 22.08.18 10:29

@LadyTommy Včera jsem si koupila citratovy hořčík, předtím jsem měla magnesii lactici a nebo sumivy. Ale lekarnice mi řekla, že musím mít ten citratovy, že ten se dobře vstřebává. Mohu vědět, který užíváte vy?

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >

Příběh Markéty: Manžel skončil na vozíku, žít se mnou odmítá

Před dvěma lety měl manžel vážný úraz. Dokonce to vypadalo, že jeho následky... číst dále >