Bolesti po císaři

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
geronimo17
Povídálka 49 příspěvků 21.08.18 14:10
bolesti po císaři

Ahoj.¨
Ráda bych se zeptala na vaše zkušenosti s bolestmi po císaři.
jsem 14dní po velmi předčasném porodu. očistky odcházely jen slabě asi 3 dny. týden po porodu mi začaly bolesti břicha, proto jsem podstoupila kyretáž (zvětšená děloha, četná rezidua). po kyretáži kontrola za dva dny u svého gynekologa s tím, že v děloze ještě něco zůstalo a je opět zvětšená. napíchal mi injekci s tím, že se to třeba samo uvolní, ale nic. o dva dny později mi na pohotovosti dali znovu injekci, po té už jsem jeden den krvácela a poté ještě špinila. dnes opět kontrola, děloha už je skoro na své původní velikosti, ale něco málo v ní pořád je, proto opět injekce. navíc doktor konečně zjistil, proč mě hodně bolí bříško na pohmat-mam tam po operaci hematom cca 7×3cm, ten se ale prý vstřebá. jizvu mám krásnou, hojí se. Ale když to tady tak čtu, všichni byli po císaři cca do týdne v cajku. a já i po 14 dnech ležím doma jako lazar, při chůzi mi nejde chodit rovně, jsem pořád v předklonu a břicho uvnitř bolí, dojdu stěží na záchod a zpět. už jsem z toho zoufalá :-(

Reakce:
Oliverka28
Zasloužilá kecalka 589 příspěvků 21.08.18 14:39

Já teda nevím jak ostatní,ale rozhodně jsem nebyla po císaři do týdne v cajku. Jizva bolela,ale problémy takove jako Ty jsem neměla. Snad ještě mesic po porodu jsem musela s kočárkem jezdit jen po rovině,jak byl menší kopec,ja zabrala tak jsem myslela,ze se po*eru bolestí, stejně tak když jsem rychle vstala.Na zavinovani delohy jsem pila kontryhel. Každý snášíme bolest jinak,ale jestli Tě to opravdu hodně boli, že nemůžeš ani na záchod tak si pro jistotu skoč k dr. Ale jak pisu,je to o case,me to trvalo měsíc a to jsem ještě zacala asi pátý den po porodu zvracet,a to byl teprve mazec,zvracet s tak cerstou jizvou.

Popokatepetla
Závislačka 3189 příspěvků 21.08.18 14:54

Ač jsem po císaři neměla komplikace žádné, tak v předklonu jsem chodila týden určitě a jizva bolela tak měsíc celkem dost při vstávání. Uplně jsem ji přestala cítit 3m po.

Janli
Kelišová 6292 příspěvků 21.08.18 15:05

Ostatní možná… já lezla měsíc kolem zdí a v předklonu, protože to pořád bolelo jako prase. Normálně a bez bolesti jsem fungovala tak po dvou měsících.

Leo44
Kecalka 120 příspěvků 21.08.18 15:07

Každý to má jinak, je možné, že Ti to lehce odflakli, protože aby ses takhle nedocistivala při CS NENÍ možné pokud to máš perfektně udělané. Bolest? Někdo j
Je po týdnu ok někdo po měsíci a někomu to trvá i rok. Můj případ? Druhý den už jsem byla v cajku, chodila jsem normálně po týdnu jsem s kočárkem trandila jak blázen, kam jsem chtěla a břicho bez jediné bolesti. Ale migrény 14 dní, to když mě chytlo tak jsem chtěla umřít.
Je to taky o tom jak kdo je.psychicky připravený. :)

fragola
Generální žvanilka 24804 příspěvků 21.08.18 20:19

Byť jsem po sekci neměla žadne problémy, bolesti jsem měla poměrne dlouho. Sice jsem se nechala propustit 3 dny po porodu s dvojčaty domů (nebyla jsem s porodnici vůbec spokojená a raději jsem prchla domů do „klidu“ k dalším sedmi dětem), ale z operace jsem se vzpamatovávala ještě dlouho. Byla jsem tehdy ráda, že muž mohl tehdy zůstat měsic doma a já nemusela zvedat naši 14m dcerku a tahat trojkočár. Úplně v pořádku jsem se cítila cca 2 měsice poté.
Jo, můj gynekolog se mi snažil nakukat, jaká je sekce úžasná a jak po ní maminy po týdnu lítají s kočárem jako čamrdy. Evidentně nepatřím do této skupiny. Holt to každá snáší jinak… Tak nějak jsem tušila, do čeho jdu a věděla jsem, že to nebude sranda, ale stav po mě dostal a byl to hnus.
Přeji, ať jsi brzo fit, je to nepříjemné…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Šlofík dne: Pašeračka Tereza si u soudu zdřímla. „Je nemocná,“ řekl nám zdroj

Pravidelné návštěvy soudu ji pěkně zmáhají. Během posledního soudního líčení... číst dále >

Zářez dne: Dáda si na sebe vzala luxusní legíny a předvedla camel toe

I luxusní legíny značky Gucci mohou napáchat pěknou škodu. Zvlášť když si je... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >