Je to normalni? Krvavy hlen

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.02.19 17:37
Je to normalni? Krvavy hlen

Ahoj, je normalni, aby se mi skoro cele tehotenstvi pri smrkani objevovala na kapesniku krev? A krev i v hlenu v ustech? Sice jen tal lehce, ale je tam. Drive jsem trpěla na caste krvácení z nosu

Reakce:
Kaci89
Kecalka 399 příspěvků 06.02.19 17:42

Ja jsem smrkala krev cele tehotenstvi,hlavne kdyz jsem vic „zatlacila“ .jinak na to netrpim

lampicka11
Závislačka 3546 příspěvků 5 inzerátů 06.02.19 17:44

Jo…měla jsem to celé těhotenství …spíš celou dobu pocit rýmy :lol: :lol: což je naprosto normální

ugluk
Hvězda diskuse 44719 příspěvků 06.02.19 17:46

Jo, při obou těhotenstvích, a to jsem na to trpěla naposled jako malá. Sliznice je tam nateklejší, citlivější, snadněji se podráždí. Mám „těhotenskou rýmu“, kdy jsem většinu dne v pohodě a pak nedělám 10 minut nic jiného, než smrkám, často i krev.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.02.19 17:57

Super, moc dekuji za uklidneni. Rekla jsem si az ted v 7 mesici, jestli je to vubec normalni :D

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Články z Expres.cz

Koukalová myslí na návrat po vzoru Jágra. Nesaháš mu po kotníky, soptí fanoušci!

Do května se rozhodnu! To, o čem se už dlouho ve světě sportu mluví, se možná... číst dále >

Štiková podpořila Řepku a tvrdí, že měl Erbové naložit víc. Co na to Vlaďka?

Monika Štiková o sobě dala po delší době zase vědět. Tentokrát ale kupodivu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >