Je to psychické? – bolí mě pravá lopatka

Anonymní
8.8.25 18:04

Je to psychické?

Ahoj chci se zeptat trpím prostě zvýšeným stresem, teď mám druhý den něco jako zimní, hrozně mě bolí pravá lopatka a je mi celkové divné, necítím se vůbec nemocné ale jen ta zimnice horkost ve tvářích a celková zima… Je to psychické

  • Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
8.8.25 18:08
@Anonymní píše: Více

Tak to máme podobné a už nevím, co s tím. Stres mám teda taky, ale kdo ví, možná jsem jen špatně spala a taky tady něco v okolí řádí.

  • Citovat
  • Upravit
1729
8.8.25 18:08

Určitě může být.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4069
8.8.25 18:12
@Anonymní píše: Více

Muze byt.
Zazila jsem. Z velkeho narazoveho stresu teplota, zimnice a celkova slabost.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.8.25 18:15

Ano, někdy mě ty tváře i brní…horkost, pocit zvýšené teploty a schvácenost.
Fyzioterapeutka mi vysvětlila, že to je prostě reakce nervového systému na přílišnou zátěž psychickou, podobně jako to bývá u fyzického přetížení.
Svalová horečka - akorát z psychiky.

  • Citovat
  • Upravit
25
8.8.25 18:55

To asi záleží no… Ale já u sebe vím, že většina neduhů má psychický původ, takže to tak může být.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.8.25 21:55
@Anonymní píše: Více

Ano tohle přesně mívám, je to děs… Hrozně mě bolí svaly v zádech… Ach jo…

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Hra JAUVAJS!

  • (3.8) + 10 recenzí

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová