Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
@Anonymní píše: Více
Tak to máme podobné a už nevím, co s tím. Stres mám teda taky, ale kdo ví, možná jsem jen špatně spala a taky tady něco v okolí řádí.
@Anonymní píše: Více
Muze byt.
Zazila jsem. Z velkeho narazoveho stresu teplota, zimnice a celkova slabost.
Ano, někdy mě ty tváře i brní…horkost, pocit zvýšené teploty a schvácenost.
Fyzioterapeutka mi vysvětlila, že to je prostě reakce nervového systému na přílišnou zátěž psychickou, podobně jako to bývá u fyzického přetížení.
Svalová horečka - akorát z psychiky.
To asi záleží no… Ale já u sebe vím, že většina neduhů má psychický původ, takže to tak může být.
@Anonymní píše: Více
Ano tohle přesně mívám, je to děs… Hrozně mě bolí svaly v zádech… Ach jo…
Ahoj chci se zeptat trpím prostě zvýšeným stresem, teď mám druhý den něco jako zimní, hrozně mě bolí pravá lopatka a je mi celkové divné, necítím se vůbec nemocné ale jen ta zimnice horkost ve tvářích a celková zima… Je to psychické