Je to vůbec menstruace?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Ajena16
Stálice 51 příspěvků 02.12.17 10:17
Je to vůbec menstruace?

Dobrý den maminky,
MS jsem od porodu dostala poprvé po 10m. A stále kojim. A beru antikoncepci, která se smí brát při kojeni. První slabé krvácení bylo 15.-17.10. A další silnější 24.-29.10. A další od 18.-24.11. A dnes už zase krvacim :nevim: MS mám slabou, žádné silné krvácení, jen bolesti podbrisku, bolest hlavy, výkyvy nálad. Před porodem jsem měla MS pravidelnou každý měsíc a trvala tak 4dny. Je tohle normální?

Reakce:
Lenka_Hal
Kelišová 5655 příspěvků 02.12.17 11:07

Ja bych jeste pockala, jak se to vyvrbi. Ja mam po porodu 11mesicu a porad nic, akorat me obcas boli bricho, vzdycky si rikam, ze by? a nic…ale vubec v tech bolestech neni system. Taky kojim a dokud kojime, tak ty hormony jsou holt vice (u mne evidentne vic) ci mene rozhozeny…

sara1000
Kelišová 5565 příspěvků 1 inzerát 02.12.17 13:02

@Ajena16
A jak dlouho mas tu antiko?
Mela jsem stejny problem. Nakonec se ukazalo, ze krvacim po te antiko.Pry se to stava. Vysadila jsem a krvaceni ustalo uplne.
A ms jsem dostala az nekdy po dalsich 2 mesicich. A uz zustala pravidelna a v poradku.

Ajena16
Stálice 51 příspěvků 02.12.17 14:35

@sara1000 tu antikoncepci mas už půl roku.

sara1000
Kelišová 5565 příspěvků 1 inzerát 03.12.17 12:36

@Ajena16
Tak v tom prioade, bych to probrala s gyndarem.Ja ji vysadila cca po 1,5 mesici.
Tak dlouho bych to nevydrzela.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Fanoušci se bijí za Arichtevu: Tomicová nemá ve finále co dělat!

Není na světě člověk ten, aby se zavděčil lidem všem. Na vlastní kůži to... číst dále >

Trapas Nováka z SPD: Místo žluté vesty si vzal oranžovou, lidé ho mají za popeláře

Chtěl ukázat, jaký je rebel, místo toho se ale politik Vítězslav Novák z SPD... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >