Reklama

Je to vůbec menstruace?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ajena16
Povídálka 46 příspěvků 1 inzerát 02.12.17 10:17
Je to vůbec menstruace?

Dobrý den maminky,
MS jsem od porodu dostala poprvé po 10m. A stále kojim. A beru antikoncepci, která se smí brát při kojeni. První slabé krvácení bylo 15.-17.10. A další silnější 24.-29.10. A další od 18.-24.11. A dnes už zase krvacim :nevim: MS mám slabou, žádné silné krvácení, jen bolesti podbrisku, bolest hlavy, výkyvy nálad. Před porodem jsem měla MS pravidelnou každý měsíc a trvala tak 4dny. Je tohle normální?

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineLenka_Hal
Závislačka 4794 příspěvků 02.12.17 11:07

Ja bych jeste pockala, jak se to vyvrbi. Ja mam po porodu 11mesicu a porad nic, akorat me obcas boli bricho, vzdycky si rikam, ze by? a nic…ale vubec v tech bolestech neni system. Taky kojim a dokud kojime, tak ty hormony jsou holt vice (u mne evidentne vic) ci mene rozhozeny…

sara1000
Kelišová 5549 příspěvků 1 inzerát 02.12.17 13:02

@Ajena16
A jak dlouho mas tu antiko?
Mela jsem stejny problem. Nakonec se ukazalo, ze krvacim po te antiko.Pry se to stava. Vysadila jsem a krvaceni ustalo uplne.
A ms jsem dostala az nekdy po dalsich 2 mesicich. A uz zustala pravidelna a v poradku.

Ajena16
Povídálka 46 příspěvků 1 inzerát 02.12.17 14:35

@sara1000 tu antikoncepci mas už půl roku.

sara1000
Kelišová 5549 příspěvků 1 inzerát 03.12.17 12:36

@Ajena16
Tak v tom prioade, bych to probrala s gyndarem.Ja ji vysadila cca po 1,5 mesici.
Tak dlouho bych to nevydrzela.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Drsný porotce StarDance Zdeněk Chlopčík: V osobním životě jsem měkkota

Ačkoliv ho mnozí nazývají katem, dnes už si bez něj nelze StarDance... číst dále >

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

OBRAZEM: Vzácná onemocnění, která mění lidi k nepoznání

Lékaři dnes znají celkem sedm tisíc vzácných onemocnění a asi 80 procent z... číst dále >