Je toto covid?

Anonymní
26.12.20 10:49

Je toto covid?

Zdravím, je zde někdo kdo prodělal covid a měl třeba stejný problémy? Čtvrtý den bolesti hlavy a kloubů. Zimnice. Únava. Ode dneška silný kašel a pocit pálení na hrudníku. Teploty se ale drží do 37 max 37,6. Nevím zda se jedná o chřipku nebo snad covid? Nevím kam se tet obrátit atd?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18967
26.12.20 10:51

Měla jsem to taky, hrabu se z toho už 14 dní a na covid jsem negativni. Zavolej svému lékaři ať ti vystaví žádanku na testy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20583
26.12.20 10:52

Tak ono to muze byt cokoli, bez testu tezko rict. Osobne, pokud vylozene neumiras, bych proste lezela doma a v pondeli zavolala praktikovi a domluvila se s nim na dalsim postupu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26154
26.12.20 10:56

Ted nemusis nikam, pokud budes moct normalne dýchat a nebudes se dusit kaslem. V pondeli bych zavolala praktikovi a domluvila se s nim.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
15392
26.12.20 11:07

No pokud se ti nebude zdravotní stav zhoršovat tak se v pondělí obrať telefonem na svého lékaře a nech se poslat na testy.

Pokud se ti vyletí horečka a budeš mít problémy s dýcháním, volej na pohotovost.

Každopádně zůstań doma izoluj se od lidí, tvoji blízcí by taky neměli nikam courat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20326
26.12.20 11:36

Pokud ztratis cich a chuť, tak je to jasnej Covid, takhle muzes mit i normalni virozu…
Ja mela bolesti hlavy, kloubu a teplotu kolem 37, kasel vubec a za ctyri dny jsem ztratila cich a chut…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30278
26.12.20 12:00
@Anonymní píše:
Zdravím, je zde někdo kdo prodělal covid a měl třeba stejný problémy? Čtvrtý den bolesti hlavy a kloubů. Zimnice. Únava. Ode dneška silný kašel a pocit pálení na hrudníku. Teploty se ale drží do 37 max 37,6. Nevím zda se jedná o chřipku nebo snad covid? Nevím kam se tet obrátit atd?

Chřipka to není určitě, tu poznáš vždycky. Chřipka je několik dní čtyřicítky a pocit, že určitě umřes.

Tohle klidně může být covid. Nebo nějaká jiná viróza. Každopádně nikam nechod a ani členové domácnosti by neměli.

Kdyby se to zhoršilo dýchání, volej rychlou. Jinak v pondělí volej - nechoď, ale volej- k praktikovi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1376
26.12.20 12:07

Muze to byt cokoliv, ale tipuji covid. V pondeli zavolej obvodni at posle zadanku na test.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.12.20 12:22

Pali mě strašně hrudník. Kašel velkej ale teploty nemám.

• Citovat
  • Nahlásit
5037
26.12.20 16:24
@Hanka1 píše:
Pokud ztratis cich a chuť, tak je to jasnej Covid, takhle muzes mit i normalni virozu…
Ja mela bolesti hlavy, kloubu a teplotu kolem 37, kasel vubec a za ctyri dny jsem ztratila cich a chut…

U nás doma s Covidem nikdo chuť ani čich neztratil.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5037
26.12.20 16:25
@Anonymní píše:
Zdravím, je zde někdo kdo prodělal covid a měl třeba stejný problémy? Čtvrtý den bolesti hlavy a kloubů. Zimnice. Únava. Ode dneška silný kašel a pocit pálení na hrudníku. Teploty se ale drží do 37 max 37,6. Nevím zda se jedná o chřipku nebo snad covid? Nevím kam se tet obrátit atd?

Může to být Covid. Krom kašle a pálení na hrudi jsem měla totéž a byla jsem pozitivní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5037
26.12.20 16:30
@Anonymní píše:
Pali mě strašně hrudník. Kašel velkej ale teploty nemám.

Taky jsem neměla teploty. Pokud tě strašně pálí hrudník a kašleš, tak to klidně Covid být může. Pokud by se silně horšil tvůj zdravotní stav, tak volat sanitku. U nás byly i střevní obtíže a absurdně strašná bolest hlavy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.12.20 16:33

Já jsem včera měla i celej den průjem pořád pocit na zvracení. Pálení hrudníku a mezi lopatky. Jsem astmatik tak nevím jestli to nepriradit i tomu pálení. Bolest hlavy, závratě. Bolest kolenou, rukou zad. Kašel Takovy silný jako by hodně hrubý.

• Citovat
  • Nahlásit
10817
26.12.20 16:35

Zlato, je 26, čatvrtý den znamená, že to máš aspoň od 23, kdys to měla řešit. Nenapadlo tě to?
Doporučení mojí lékařky - pokud se tedy nebudeš horšit - teplé nápoje, něco s vitamínem C a D, a nepřetěžovat se, ať má organismus šanci se léčit svépomocí.

Bez ohledu na to, jak ti bude, svému praktikovi ale určitě v pondělí zavolej a domluv se s ním na testech.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
163
26.12.20 16:35

@Trojlístek Dobrý den, mohla bych se zeptat, jak dlouho u vás byly ty střevní obtíže? Já už je mám 10 den. Svou lékařlu jsem kontaktovala tel. v pondělí. Dala mi atb na střeva a konec. Neviděla mě. Teď po svátcích má dovolenou. Tak přemýšlím co budu dělat…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat