Jede po mě manžel

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.12.18 10:03
Jede po mě manžel

Prosím abyste mě hned neodsoudily. Mám už dlouho dobrou kamnarádku. Ona je spíš taková přírodní. Nelíčí se, nekrémuje, oblečení normálka. Je menší, mírně oplácaná. Já jsem opak. Vysoká, štíhlá, líčím se, pečuji o sebe. Nedávno jsem u ní byla, stavila jsem se cestou z nákupu. Nebyla doma, jen její muž. Pozval mě na kafe. Mluvily jsme, smáli se. Přípitek na svátky :D On mi dal pusu a obejmul mě. Já jsem se smála a ustoupila. Zatvářil se smutně, omluvil se.Pak jsme se rozloučily. Před pár dny mi psal sms že se omlouvá. Že je mu trapné a hloupé to psát, ale že na mě od té doby myslí a že jsem hezká žena, že za to nemůže, prostě mě má v hlavě. Že jsem se mu vždycky líbila. Že kamarádku má rád, má rád svou rodinu, ale ji už nemiluje.Na to jsem mu napsala, že nevím co na to napsat. Hlavně, že kamarádku mám ráda. Já mám taky rodinu. Předevčirem jsme si s manželem dali vínko. On pak usnul a já napsala kamarádčině manželovi něco jako, jestli už ho to pustilo.On mi začal psát, že ne. Chvíli jsme si psali a zašlo to do mírně erotických zpráv :oops: :oops: :oops: byla jsem trochu opilá. Ráno jsem si to četla a s hrůzou zjistila, že jsme se vlastně " pomilovali" přes sms. Teď se bojím ho potkat. Stejně tak kamarádku, která nic netuší. Řeší teď problémy ohledně práce. Nejradši bych si vyliskala. Její muž je, přiznám to, hezký a přitažlivý. Hodně lidí se diví, že si vybral zrovna kamarádku, která vzhledově není nic moc. Teď mi řekněte, jak se dál chovat a vrátit se nohama na zem :zed: :zed:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 26 Další »
Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.12.18 10:04

Má tam být manžel mé kamarádky.Pardon

terien
Echt Kelišová 9088 příspěvků 29.12.18 10:06

Nijak, už bych ho nekontaktovala a pokud napíše on tobě, zahraj to do autu. Hlavně ať se vaši partneři nic nedozví.

eva valoi
Extra třída :D 11666 příspěvků 1 inzerát 29.12.18 10:07

Hodně lidí se diví… A ty se taky divíš?

SussieS
Závislačka 3838 příspěvků 29.12.18 10:07

SMSky smaž, s manželem kamarádky jakýkoliv kontakt utni a nevracej se k tomu. Stalo se, ale teď je nejvyšší čas na zpátečku

Malaga
Nadpozemská drbna 25196 příspěvků 29.12.18 10:08

Prej si, aby ten dotyčný vaší konverzaci smazal…jinak chyba byla už to, žes mu psala, jestli už na tebe nemyslí … Nevěřím tomu, žes čekala, že by napsal, že ne …

Kamkam
Ukecaná baba ;) 1383 příspěvků 29.12.18 10:08

Zapomeň na to, chovej se jakoby nic a na zprávy od něj už nereaguj. Jinak přijdeš o vše. Jestli to dobře chápu, poblaznil se hlavně on. Tebe by to nejdřív nenapadlo, ne? Jeho nespokojenost si musí vyřešit sám a určitě jinak. :palec:

Sany80s
Kelišová 6724 příspěvků 29.12.18 10:10

Já si říkám, jestli je to nějaká provokace, nebo může být někdo vážně takový hlupák.

Uživatel je onlineŠarlota4
Extra třída :D 10308 příspěvků 29.12.18 10:11

Ses lacina koketa no. Kdybys nebyla neptas se ho, jestli uz ho to preslo. Jeho zajem ti dela dobre a zaroven se tvaris jako nevinatko.

Paoloska
Echt Kelišová 8164 příspěvků 29.12.18 10:12

Evidentně tě to baví a jeho zájem ti dělá dobře. Hraješ si s ohněm, ale to víš. Neexistuje žádná rada. Ty víš co by jsi měla udělat. Je to otázka svědomí a pevné vůle. Víc není co dodat :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.12.18 10:14
@Šarlota4 píše:
Ses lacina koketa no. Kdybys nebyla neptas se ho, jestli uz ho to preslo. Jeho zajem ti dela dobre a zaroven se tvaris jako nevinatko.

Laciná???závidíš mi nebo co?že vypadám dobře a líbím se mužům?asi jo

Anitramm
Zasloužilá kecalka 719 příspěvků 29.12.18 10:15

Nechci tě soudit ale nedá mi to, takový jako ty bych na potkání minimálně propleskala. :roll: Kamarádce bych přála, aby to prasklo a ona viděla, co má doma za chlapa. :roll: A to stejný tobě.. :roll:

Anitramm
Zasloužilá kecalka 719 příspěvků 29.12.18 10:15
@Anonymní píše:
Laciná???závidíš mi nebo co?že vypadám dobře a líbím se mužům?asi jo

Tady asi bylo myšlený laciný chování. Souhlasim, jsi laciná.

Uživatel je onlineŠarlota4
Extra třída :D 10308 příspěvků 29.12.18 10:15
@Anonymní píše:
Laciná???závidíš mi nebo co?že vypadám dobře a líbím se mužům?asi jo

Ano lacina, byt krasna je v poradku. Ale namotavat muze kamaradek uz ne 8)

Náměsíčná
Závislačka 4189 příspěvků 29.12.18 10:16

Už mu nepiš max ať vaši konverzaci vymaže a ty ji smaž určitě ať tu není na silvestra diskuze „manžela a kamarádka četli …“. Nechápu proč jsi mu psala. Asi ti dělá dobře,že po jede.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 26 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Gigantická prsa i hrátky s ananasem! Vémolova Lela ukázala své nahé tělo v plné kráse

Miluje své plastikami upravené tělo a nestydí se ho ukázat! Slovenská... číst dále >

Sbohem, kokote: Zákon zachování buranství aneb v čem je Rytmus opravdový král

I když stále stoupá počet těch, kteří tu dovolenou absolvovali a po pár dnech... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >