Akupresurní podložka?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
maskovak
Ukecaná baba ;) 1395 příspěvků 2 inzeráty 28.12.18 21:43
Akupresurní podložka?

Ahoj holky, má některá prosím tuto akupresurní podložku? Je to k něčemu na problémy se zády? Na zatuhlá záda po dlouhé práci u počítače. Samozřejmě nejlepší je cvičení, jde mi o to zda podložka má nějaký smysl. Děkuji
 https://www.youtube.com/watch?…

Reakce:
ngauruhoe
Ukecaná baba ;) 1076 příspěvků 28.12.18 22:33

Znám od fyzioterapeuta. Vtip je v prokrvení zad. On tedy trvá na dvacetiminutovém ležení a pak dal s klientem pracuje, takže ležení na podložce je jen příprava. Ze začátku asi bude třeba hroty trochu „oležet“, fakt jsou ostré. Umím si to představit jako fajn pomůcku pro relax. Do jaké míry to pomůže bez cvičení, si nedovolím posoudit.

amylon
Kecalka 291 příspěvků 28.12.18 22:45

Já mám tu od Tchiba,na odkaz jsem se nepodívala,asi to bude obdobné.Za mě úžasný vynález,od ztuhlosti mi pomáhá úplně a od bolesti hodně.Musím na tom vydržet ležet bez hnutí,aby ty hroty „tlačily“stále do stejných bodů,po nějaké době přestávám vnímat to bodání a je to vyloženě příjemné,relax potom přetrvává …

pannda
Kelišová 6735 příspěvků 36 inzerátů 28.12.18 22:48

Používám, pomáhá…

maskovak
Ukecaná baba ;) 1395 příspěvků 2 inzeráty 28.12.18 23:39

dík,holky :* :* :* jste skvělé

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

Články z Expres.cz

Vondráčková natočila další ledové video a hned se rozjely spekulace: „Má vyplakané oči!“

Zatímco v Kanadě mrzne, jako když praští, Lucie Vondráčková (38) svým... číst dále >

Komentář: Pirát Bartoš chce být premiér. Nabídne víc než legalizaci konopí?

Pirátská strana odstartovala kampaň do Evropského parlamentu. Na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >