Jeden partner/partnerka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.07.19 22:32
Jeden partner/partnerka

Ahoj holky a kluci, obracím se na vás, co jste měli jen jednoho partnera, spíš mužský názor by mě zajímal, klidně se poptejte svých protějšků. Dneska jsem se dozvěděla od přítele se kterým jsem 7 let, že by se bál přiznat nebo nepřiznal, že měl jen mě, protože by se bál, že se mu chlapi budou smát. Mě se to tedy nepříjemně dotklo, protože jsem si myslela, že když jsme ta to rádi a přijde nám to hezké, tak se bát nebude. Přijde mi, že se pak za to stydí. Co si o tom myslíte a jak to mají vaši chlapi nebo vy? Děkuji za odpovědi :mavam:

Reakce:
Jogo-Bela
Kecalka 104 příspěvků 06.07.19 22:46

S manželem jsme spolu 10. rokem, od mých 18, jeho 20… taky jsme neměli nikoho jiného… ani jednomu z nás to nevadí, já jsem na to svým způsobem pyšná a manželovi je to fuk (jeho slova) :lol: a pokud se tomu někdo směje, tak to spíš svědčí o jeho omezenosti, neřešili bychom takové lidi :nevim:

Martha03
Ukecaná baba ;) 1265 příspěvků 06.07.19 22:52

Tak u muže bych to asi pochopila, nebrala bych si to osobně. Oni to mají prostě jinak, mezi sebou občas dělají ramena ale ve finále stejně nikdo z nich žádné rekordy nelame. Jinak 14let spolu on můj první, já skoro až na jeden jeho zářez.

mrav
Vesmírná mluvilka 30054 příspěvků 06.07.19 23:00

Taky jsem byl první a bohužel i poslední moji manželky. Ta tu ale už nenapíše…

prcek.leni
Povídálka 31 příspěvků 06.07.19 23:16

Muj manzel se kamaradum chlubi, ze si vzal svou prvni lasku :P A ja jsem take pysna na to, ze on byl muj prvni :hug:

prcek.leni
Povídálka 31 příspěvků 06.07.19 23:17

Edit: 2×

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.07.19 00:10

Jsme na to oba hrdí, že jsme svoji první a že to poprvé bylo o svatební noci.

Heivka
Závislačka 4118 příspěvků 07.07.19 01:56

Ono hrozně záleží v jakém kolektivu to řekne. Můj muž, díky svému zaměstnání, se pohybuje jak mezi „dělníky“ tak mezi „managery“ a u těch dělníků není dobré se zmiňovat o čemkoli osobním co silněji vybočuje z průměru mezi což se dá zařadit i to že nikdy nespal s jinou než se svojí manželkou. U těch managerů se to ztratí v konverzaci.

Uživatel je onlineKukacka123
Závislačka 3704 příspěvků 07.07.19 07:58

Taky jsme s manzelem svoji prvni. Manzel si toho teda strasne ceni (a ja taky) a kdyz na to prijde rec, tak se tim spis chlubi :mrgreen: :srdce:

Uživatel je onlineKukacka123
Závislačka 3704 příspěvků 07.07.19 07:59

@Heivka tak s nejakymi deoniky bych se o tom nebavila taky :mrgreen: podle me jde spis o kamarady, zname… ;)

lachtanice86
Echt Kelišová 8317 příspěvků 07.07.19 08:32

Manžel se chlubí tím že si vzal svou první. Jsme spolu od našich 15. Letos nám bylo 33.

Váš příspěvek
Reklama