Reklama

Jedlý papír na dort

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lenkal123
Kecalka 205 příspěvků 21.06.11 12:50
jedlý papír na dort

Zdravím, mám dotaz. Nechala jsem udělat jedlý papír s fotkou. Budu péct piškotový korpus a potahovat formixem. Nemáte někdo zkušenost s tím, jak tam ten jedlý papír přidělat? kvůli jednomu dortíku se mi nechtělo kupovat gelfix apod. tak jestli to jde na ten formix dát něčím běžným a jak. Díky moc.

Reklama

Reakce:

Raduš.ka44
Kelišová 7193 příspěvků 21.06.11 13:23

Já to udělala tak, že jsem formixem obtáhla jenom obvod a papír jsem položila navrch na krém a kolem obrázku tím krémem ozdobila.. Akorát jsem si obvod blbě vyměřila, tak to dopadlo, jak vidíš.. :lol:

Jura007
Neúnavná pisatelka 18313 příspěvků 21.06.11 13:28

A co to přilepit vaječným bílkem, smíchaným s cukrem?

Jiiriinka1
Zasloužilá kecalka 737 příspěvků 21.06.11 13:35
Raduš.ka44 píše:
Já to udělala tak, že jsem formixem obtáhla jenom obvod a papír jsem položila navrch na krém a kolem obrázku tím krémem ozdobila.. Akorát jsem si obvod blbě vyměřila, tak to dopadlo, jak vidíš.. :lol:

Pěkně to dopadlo šikula :kytka:

jizvíková
Extra třída :D 12612 příspěvků 21.06.11 14:06

prodává se na to fixa, aby to nerozpatlalo obrázek

Raduš.ka44
Kelišová 7193 příspěvků 21.06.11 14:16
Jiiriinka1 píše:
Raduš.ka44 píše:
Já to udělala tak, že jsem formixem obtáhla jenom obvod a papír jsem položila navrch na krém a kolem obrázku tím krémem ozdobila.. Akorát jsem si obvod blbě vyměřila, tak to dopadlo, jak vidíš.. :lol:
Pěkně to dopadlo šikula :kytka:

Děkuji :mrgreen:

esoteric
Stálice 76 příspěvků 06.06.12 00:10
www.tisk-jedlych-obrazku.eu - návod

Ahoj jestli ještě můžu poradit a obnovit toto téma… Kdybyste někdo nevěděl jak použít jedlý papír nebo chtěli vyzkoušet také něco jiného na jedlý tisk než jen obyčejný jedlý papír, doporučuju http://www.tisk-jedlych-obrazku.eu/inpage/navody/ Je tam detailně popsané jak jedlý papír použít a kromě toho se dá objednat i vytištění jakéhokoli obrázku. Já si nechala vytisknout prcka na fondánový list a byla jsem moc spokojená. Jestli někdo máte zkušenosti, chtěla bych naoplátku vědět jaký je ten chocodecor. Zní to velmi lákavě, ale neumím si představit tisknout něco na kakaové máslo s cukrem :-) Děkuji za odpovědi

janicce
Ukecaná baba ;) 1430 příspěvků 08.01.13 15:11

Zdravim,
zkušené cukrářky, prosím, poraďte mi..
Budu dělat dort, který bych ráda potahla chokoflexem a nahoru chci dat jedlý papír s obrázkem. Ovšem, když nad tím tak přemýšlím, tak nevím, jak bude ten papír na tmavém podkladu vypadat.. Jestli ta tmavá nebude prosvitat..?Co myslíte? Máte s tímto nějaké zkušenosti?
Moc děkuji :kytka:

Blanka S
Kelišová 5041 příspěvků 08.01.13 15:29

Já dělala papír na čokoládovou polevu a pod papír jsem dávala jedné lepidlo a noc mi neprosvítalo.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejznámější český vodník Josef Dvořák: Na prahu osmdesátky vypadá prostě skvěle

Když se řekne vodník, každý si hned vybaví Josefa Dvořáka (76). Herec totiž,... číst dále >

Před rozlučkou Radka Štěpánka si Novak Djokovič prošel Prahu, nešlo ho přehlédnout

Ještě předtím než si ve čtvrtek večer užil společně s Radkem Štěpánkem jeho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >