Jedlý papír na dort

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lenkal123
Kecalka 205 příspěvků 21.06.11 12:50
jedlý papír na dort

Zdravím, mám dotaz. Nechala jsem udělat jedlý papír s fotkou. Budu péct piškotový korpus a potahovat formixem. Nemáte někdo zkušenost s tím, jak tam ten jedlý papír přidělat? kvůli jednomu dortíku se mi nechtělo kupovat gelfix apod. tak jestli to jde na ten formix dát něčím běžným a jak. Díky moc.

Reakce:

Raduš.ka44
Kelišová 7193 příspěvků 21.06.11 13:23

Já to udělala tak, že jsem formixem obtáhla jenom obvod a papír jsem položila navrch na krém a kolem obrázku tím krémem ozdobila.. Akorát jsem si obvod blbě vyměřila, tak to dopadlo, jak vidíš.. :lol:

Jura007
Neúnavná pisatelka 18313 příspěvků 21.06.11 13:28

A co to přilepit vaječným bílkem, smíchaným s cukrem?

Jiiriinka1
Zasloužilá kecalka 737 příspěvků 21.06.11 13:35
Raduš.ka44 píše:
Já to udělala tak, že jsem formixem obtáhla jenom obvod a papír jsem položila navrch na krém a kolem obrázku tím krémem ozdobila.. Akorát jsem si obvod blbě vyměřila, tak to dopadlo, jak vidíš.. :lol:

Pěkně to dopadlo šikula :kytka:

jizvíková
Extra třída :D 12681 příspěvků 21.06.11 14:06

prodává se na to fixa, aby to nerozpatlalo obrázek

Raduš.ka44
Kelišová 7193 příspěvků 21.06.11 14:16
Jiiriinka1 píše:
Raduš.ka44 píše:
Já to udělala tak, že jsem formixem obtáhla jenom obvod a papír jsem položila navrch na krém a kolem obrázku tím krémem ozdobila.. Akorát jsem si obvod blbě vyměřila, tak to dopadlo, jak vidíš.. :lol:
Pěkně to dopadlo šikula :kytka:

Děkuji :mrgreen:

esoteric
Stálice 76 příspěvků 06.06.12 00:10
www.tisk-jedlych-obrazku.eu - návod

Ahoj jestli ještě můžu poradit a obnovit toto téma… Kdybyste někdo nevěděl jak použít jedlý papír nebo chtěli vyzkoušet také něco jiného na jedlý tisk než jen obyčejný jedlý papír, doporučuju http://www.tisk-jedlych-obrazku.eu/inpage/navody/ Je tam detailně popsané jak jedlý papír použít a kromě toho se dá objednat i vytištění jakéhokoli obrázku. Já si nechala vytisknout prcka na fondánový list a byla jsem moc spokojená. Jestli někdo máte zkušenosti, chtěla bych naoplátku vědět jaký je ten chocodecor. Zní to velmi lákavě, ale neumím si představit tisknout něco na kakaové máslo s cukrem :-) Děkuji za odpovědi

janicce
Ukecaná baba ;) 1430 příspěvků 08.01.13 15:11

Zdravim,
zkušené cukrářky, prosím, poraďte mi..
Budu dělat dort, který bych ráda potahla chokoflexem a nahoru chci dat jedlý papír s obrázkem. Ovšem, když nad tím tak přemýšlím, tak nevím, jak bude ten papír na tmavém podkladu vypadat.. Jestli ta tmavá nebude prosvitat..?Co myslíte? Máte s tímto nějaké zkušenosti?
Moc děkuji :kytka:

Blanka S
Kelišová 5041 příspěvků 08.01.13 15:29

Já dělala papír na čokoládovou polevu a pod papír jsem dávala jedné lepidlo a noc mi neprosvítalo.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Uma se fotí uprostřed pařížských masakrů: Jaký to má smysl? ptají se lidé

Horší období si nemohla vybrat! Hollywoodská diva Uma Thurman se fotí... číst dále >

Nejhorší pařba roku: Na večírku StarDance se víc zívalo, než pilo, Necpál nedopadl dobře

Z příjemného zvyku jako by se stala vynucená povinnost. Účastníci letošního... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >

Sezonní afektivní porucha: 3 věci, které byste o ní měli vědět

Úbytek slunečního svitu a chladné počasí může u některých lidí vyvolat... číst dále >