Jedná rada

Anonymní
2.10.20 21:44

Jedná rada

Zdravím jdu si pro radu už 8 měsíců se snažím o druhé mimi a nejde nám to je pravda že rok a 2 měsíce jsem brala antikoncepci a už jsem zoufalá doktorka mi udělala kontrolu a jsem zdravá předepsala mi kyselinu listovou beru ji pravidelně a stále nic poraďte prosím

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18854
2.10.20 21:46

Jak dlouho mas tu ha vysazenou? Tech 8 mesicu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2.10.20 21:47

Snaha o miminko

8 měsíců už ji neberu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
14379
2.10.20 21:48

No tak ještě aby pan otec zašel na sperimogram.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2.10.20 21:49

To on nepůjde je sylne proti tomu ale už jednoho syna máme a to se povedlo Aš po roce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18854
2.10.20 21:49

Tak ono po vysazeni ha se telo muze i rok davat dohromady a taky dalsi rok muze trvat než otehotnis. Jestli uz jedno dite mate, tak bych nesilela, jenom to prostě nejde na prvni pokus. I bez ha je celkem normalni, ze se pary snazi i rok.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12659
2.10.20 21:50

Rok je pomerne normalni doba, zoufalstvi je predcasne. Listovka s tim nesouvisi :nevim: Muzes sledovat bazalni teplotu, abys mela prehled, jak ti funguje cyklus.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15447
2.10.20 21:51

Gynex, ovulacni testy, prstíkova metoda, cvičení Mojžíšove, po sexu ležet na břiše, měření bazální teploty… Jenom listovka? to potom není žádný snažení 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2.10.20 21:52

Já vím no jen už sem zoufalá

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2.10.20 21:54

A co podle vás mám brát doktorka mi předepsala jen listovu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12659
2.10.20 21:57

@Alžběta 25 : proc jsi zoufala, kdyz I prvni dite vam trvalo rok? Listovka je pro vyvijejici se plod, ne pro otehotneni. Brat nemusis nic, nekomu pomaha pit kontryhel, ale rok je proste docela normalni :nevim: Pokud se vekove neblizis ke 40, tak panikaris zbytecne. Spis si to tim stresem zhorsujes :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13610
2.10.20 22:20
@Alžběta 25 píše:
To on nepůjde je sylne proti tomu ale už jednoho syna máme a to se povedlo Aš po roce

Chyby pominu, ale jak jako až po roce a už 8 měsíců? To nic není, normální doba se u zdravého paru bere ten rok, tak se uklidni

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16729
2.10.20 22:31
@Alžběta 25 píše:
A co podle vás mám brát doktorka mi předepsala jen listovu

Početí miminka není o tom, jestli sníš víc tablet. listovka je ok. Ale začala bych hlídat ovulaci, měřila bazální teplotu. Případně se domluvila s dr, aby ti ovulaci zkontroloval. můžeš taky ačít cvičit třeba Mojžíšovou. Zkusit bylinky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5370
2.10.20 22:39

Proč jsi zoufalá když i o první dítě jste snažili rok, důvody k zoufalství si představuju jinak.. Zkus ovulační testy, je možné, že se snažíte v nesprávné dny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
201
2.10.20 22:50

No nezoufejte!!opravdu není důvod k panice 🐻, někdy to trvá déle. Chapu vás stres(nechápu trochu jízlivé komenty),ale ještě bych nezoufala :hug:, příklad u mě: první mimco na druhý pokus ( možná i první, již dlouhá doba vzpomínky), druhé půjde stejně rychle, že??A ouha, zadařilo se po 9 měsíčních myslím, a to už jsem šílela, dělala domácí test na spermie (již jsem v nake diskuzi psala, jak jsem míchala sperma, fuj ble fuj), stejně nic, pak jsem se poslední měsíc na vše vykašlala, a ono se zadařilo (hodně dělá psychika),no a třetí dítko na první Dobrou ( to si moc dobře pamatuji), protože mu jsou 2,5 :srdce:,takže myšlenku občas udržet umím, ovšem po třech porodech udržet jiné věci…,njn :mavam:, prostě vše brát vs humorem a nestresovat, neboj ono se zadaři :hug: :srdce: :pankac: :dance: :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama