IVF Injekce, prosim akutni

Anonymní
2.10.20 18:40

IVF Injekce, prosim akutni

Holky prosim pomoc! Do 20:00 si mam pichnout injekci 4 DC na stimulaci k IVF. Chodim do iscare a mam Bemforu. Mam dostat 150 jednotek. Bohuzel 150 tkovy injekce nemaji maji 300 a ukazovala mi jak si na tom peru mam navolit 150 jednotek a dam si jeden den pulku a druhy den taky. Dnes vytahnu injekci a 150 na tom peru vubec neni! Nevim co mam delat:( jsou tam miry 300,287.5,275,262.5,250,237.5,225. Dekuju za kazou radu! Samozrejme se ted uz nikomu nedovolam:(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1618
2.10.20 18:45

Tak dej 300 a odhadni půlku. Tu druhou pulku si pichni zítra. Takhle ti to asi i vysvetlovali, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.10.20 18:45

Takto

• Citovat
  • Nahlásit
1618
2.10.20 18:52

Ja bych si natahla tech 300 a pichla si jen pulku. Podle me ti to pujde. A pokud by ses o desitku netrefila, tak myslím, že by to neměl být problém.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.10.20 18:52

Ne rekly mi ze si to mam navolit na ty strikacce. A ta zkusebni na ktere mi to ukazovali to tak mela. Tato ne:(

• Citovat
  • Nahlásit
2210
2.10.20 19:00
@Anonymní píše:
Ne rekly mi ze si to mam navolit na ty strikacce. A ta zkusebni na ktere mi to ukazovali to tak mela. Tato ne:(

No, ja mela bemfolu a kdyz jsem tam navolila mensi honotu, tak tam ten zbytek zustal a uz s tim neslo nic delat. To uz nejde pak ani dopichnout asi, ale nevim. Tak bych raky radsi navolila 300 a pichla to do pulky. Abych o ten zbytek neprisla. Ale treba ti nekdo poradi lip.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4844
2.10.20 19:03

Do lékárny co bývají v centrech se dovolas.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2210
2.10.20 19:03
@Anonymní píše:
Ne rekly mi ze si to mam navolit na ty strikacce. A ta zkusebni na ktere mi to ukazovali to tak mela. Tato ne:(

Ten cas 20:00 nemusis striktne dodrzet, tak si pockej, jestli to nekdo nezna a neporadi§

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.10.20 19:07

Volala sem do nemocnice na gyndu a taky netusi. Poradily jedine dat tech 300 a zkust to trefit:( ja sem bohuzel jeste na nocni v praci takze nemam ani kam jet:(

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
2.10.20 19:07

@suzka1 a co jsi delala, kdyz ti pak ten zbytek nesel dopichnout?:(

• Citovat
  • Nahlásit
2210
2.10.20 19:21
@Anonymní píše:
@suzka1 a co jsi delala, kdyz ti pak ten zbytek nesel dopichnout?:(

To jsem byla ja. Ale ja to nepotrebovala, jen jsem si s tim hrala, jestli to z toho jde dostat, ale ne moc dlouho, protoze to bylo par jednotek, co zbyly na konci, a uz jsem je pichat ani nemela. Takze na 100% nemuzu rict, ze to nejde, ale spis to nejde. Jak tam neco nastavis, pichnes to az nadoraz a dal to nejde. Muj nazor. Asi ti omylem dali jine pero.
Navic… to jako pouzijes stejnou jehlu? byla tam jen jedna. To bych rekla, ze je prasarna, ne? Ale jednou bych to riskla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17072
2.10.20 19:27
@suzka1 píše:
Tak dej 300 a odhadni půlku. Tu druhou pulku si pichni zítra. Takhle ti to asi i vysvetlovali, ne?

Viděla jsi někdy ta pera? Tam se navolí hodnota na otočné stupnici a to pero samo píchne dávku. To není klasická injekce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17072
2.10.20 19:30

Mám obavu, že ti dali jiné pero. Teď máš dvě možnosti, buď si píchneš tu nejnižší dávku, která tam jde navolit nebo vydržet do rána a pak zavolat do caru.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.10.20 19:41

@Janli ja uz zacala stimulovat akorat jsem prvni dva dny mela jinou davku a jine pero. Nemuzu dnes vynechat:(

• Citovat
  • Nahlásit
3532
2.10.20 19:42

Myslím, že @Janli ti radí dobře.

Jenže jestli má nejmenší hodnota 225 a má píchat 150 - to je 75 jednotek rozdíl.

Já bych asi dnes nepíchla a ráno bych volala CAR. Tam buď řeknou, jestli píchnout větší dávku, nebo píchnou sami, nebo o měsíc odložíte. Hele, a nemají na CARu nějakou pohotovostní službu?

A jak tu někdo radil natáhnout 300 píchnout půlku a druhou půlku zítra, tak prosím pěkně takhle nikdy, i kdyby to pero umožnilo. Nemůže píchat nesterilní kontaminovanou dávku druhý den.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama