Jedná se o těhotenství?

143
19.7.13 09:38

Jedná se o těhu?

Ahojky holky pokoušíme se pozvolna o miminko a menzes jsem měla normálně a až teď jsem to dostala, ale měla jsem pouze jeden den a slabé špinění. Mohu být těhu a nebo to může být něco jiného?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

21860
19.7.13 09:39

Může to být těhu, nemusí to být těhu. Než věštit a dohadovat se na emiminu, co zkusit test…? Myslím těhotenskej, počůrávací.. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Poison Ivy
19.7.13 09:41

Nevíme. Můžeš a nemusíš. Kup si test a uvidíš, stojí pár korun a mají ho v každé lékárně.

• Nahlásit
  • Citovat
3031
19.7.13 09:50

Co chceš slyšet za odpověď? Otázka jak od patnáctky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
143
19.7.13 09:53

Tak dekuju

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Brooucinda
19.7.13 10:08

Jsou tady i jiné diskuze o jednodenním špinění nebo MS.. Naco zase nová?!

• Nahlásit
  • Citovat
21860
@Denisacek84 píše:
Tak dekuju

Prosím

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Brooucinda

@Seizdra Ohóóóóó výjmečný exemplář :lol: :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
143
19.7.13 13:36

Holky nevím proč jste hned tak nepříjemné a hned píšete, že se chovám jako 15 letá. Trošku mě zaráží chování některých dam a těhu test jsem si dělala poseldni dobou furt a spíš mě zajímalo, jestli s tím má někdo zkušenost. Takže asi tak. Člověk aby se bál pomalu zeptat na tohle tu ty stránky jsou a pokud vás to obtěžuje takováhle témata tak na ně raději nereagujte. Nazdar

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.7.13 09:44

Mohu být těhotná?

Ahoj, měla bych na vás takový dotaz a byla bych hrozně ráda za váš názor :)
S přítelem jsme se v lednu rozešli a já přestala brát HA, menstruace se dostavovala v pravidelných termínech 29. den - na den přesně. V květnu jsme se k sobě vrátili a čtvrtý den menstruace (3.6.) jsem začala brát poslední platíčko, které mi zbylo z ledna, den po menstruaci jsme měli pohlavní styk (8.6.), věděli jsme, že nejsem ještě plně chráněná, takže se přítel do mne neudělal. Bohužel jsem ale prášky nedobrala, svojí blbostí jsem HA zapomněla na dovolené, snědla jsem jich pouze 7 a po týdnu se menstruace dostavila opět. Ale dnes jsem 38. den bez ní, mám zvětšená prsa snad na dvojnásobek normální velikosti, která hrozně bolí - bez podprsenky nedojdu ani do vedlejší místnosti, břicho mě už týden pobolívá jako při menstruaci a motá se mi hlava. Těhotenský test jsem si udělala před 4 dny a výsledek byl negativní. Myslíte, že můžu být těhotná nebo to je všechno pouze následkem nedobrání platíčka?
Děkuju za odpovědi a omlouvám se, jestli obtěžuji, sama spíše počítám s variantou, že těhotná nejsem, ale čekání na menstruaci přece jen malinko nahlodává. :)

• Nahlásit
  • Citovat
Brooucinda
22.7.13 12:42

Promin, ale jak to máme vědět?! Myslíš, že víme více než - li ty?

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
22.7.13 12:53

@Brooucinda A ptám se snad, jestli to víte? Slušně se ptám na názor, jestli je to vůbec možné, tak si s dovolením buďte protivná na někoho jiného.

• Nahlásit
  • Citovat
Brooucinda
22.7.13 13:20
@Anonymní píše:
@Brooucinda A ptám se snad, jestli to víte? Slušně se ptám na názor, jestli je to vůbec možné, tak si s dovolením buďte protivná na někoho jiného.

V příbalovém letáku dané antikoncepce se jistě dočtete, že v prvních 7dnech nejste chráněná. Což v překladu znamená, že je to možné.
Nejsem protivná jen tak. Rozčilují mě podobné dotazy. Prostě už taková jsem no :P
Jinak vy se slušně ptáte, já slušně odpovídám… :mavam:
Třeba někdo řekne víc

• Nahlásit
  • Citovat
Brooucinda
22.7.13 13:22

PS. vím, že v těch sedmi dnech se do vás neudělal :mrgreen:
Těhotná nejspíš nebudete, ale Vaše tělo je rozházené z hormonů..

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama