Reklama

Jednodenní horečka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

pufik20
Kecalka 338 příspěvků 28.01.18 13:33
Jednodenní horečka

Syn 3 roky měl včera horečku 39. Jinak mu nic nebylo odpoledne jednou zvracel. Celý den proležel a vypadal hrozně. Dnes mu nic není má jen zvýšenou teplotu 37,2. Co to mohlo být? V úterý měl očkování na žloutenku muže to mít souvislost? Je to normální, že mají děti jednodenní horečku? :nevim:

Reklama

Reakce:

Halamka
Závislačka 3566 příspěvků 1 inzerát 28.01.18 13:47

Klidne muze, muze to byt i jednodenni viroza. Nechte ho dneska v klidu a uvidite vecer/ v noci.

iva.haferova
Kecalka 126 příspěvků 28.01.18 14:04

Může to být i šestá nemoc. Pokud se zítra osype :nevim:

Lucie_Sx
Závislačka 3004 příspěvků 28.01.18 14:09

Může to mít souvislost s očkováním a nemusí.
Pokud má dobrou imunitu, tak tělo na setkání s bacilem takto zareaguje a pak je to zas rychle pryč. Pokud horší, jsou to ty zvýšené teploty třeba na týden i víc.

pufik20
Kecalka 338 příspěvků 28.01.18 14:13

@iva.haferova Na netu jsem našla, že šestou nemoc mají děti do dvou let. Našemu jsou tři a kousek tak to snad nebude mít

fia80
Závislačka 2973 příspěvků 28.01.18 14:22

6. nemoc může chytit i později, ale pokud už proběhnou horečky, tak se dítě následně jen osype a je po nemoci. Horečky tedy trvají většinou déle než 1 den.

Já jsem dětí zažila spoustu jednodenních horeček - abych řekla pravdu, tak takové nemoci mám nejraději :)

Halamka
Závislačka 3566 příspěvků 1 inzerát 28.01.18 14:45

Pri 6. nemoci trvaji vysoke horecky 3 dny a pak se osype. Je pravda, ze se objevuje spis u mladsich. Ale ty horecky netrvaji urcite jeden den a neklesaji samy od sebe. Dcera ji mela kolem 10. mesice a byly to 3 dny 39-40°.

iva.haferova
Kecalka 126 příspěvků 28.01.18 20:21
@Halamka píše:
Pri 6. nemoci trvaji vysoke horecky 3 dny a pak se osype. Je pravda, ze se objevuje spis u mladsich. Ale ty horecky netrvaji urcite jeden den a neklesaji samy od sebe. Dcera ji mela kolem 10. mesice a byly to 3 dny 39-40°.

U nás to právě bylo kolem 3 let a trvaly teploty jen jeden den. Druhý den se osypala po celém těle a za 2 dny se to už pomalu začalo vytrácet.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Zkroušená pašeračka Tereza: Soud se chýlí ke konci, soudce si vzal dovolenou

Je tomu už několik měsíců, co pákistánský soudce přislíbil pašeračce Tereze,... číst dále >

Co je zač Česká ženská lobby, která narušila Dukovu mši, a co chce?

O pořádný poprask se v úterý postarala aktivistka jménem Aneta Petani, když v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >