Jednodenní horečka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

pufik20
Kecalka 343 příspěvků 28.01.18 13:33
Jednodenní horečka

Syn 3 roky měl včera horečku 39. Jinak mu nic nebylo odpoledne jednou zvracel. Celý den proležel a vypadal hrozně. Dnes mu nic není má jen zvýšenou teplotu 37,2. Co to mohlo být? V úterý měl očkování na žloutenku muže to mít souvislost? Je to normální, že mají děti jednodenní horečku? :nevim:

Reakce:

Halamka
Závislačka 3693 příspěvků 1 inzerát 28.01.18 13:47

Klidne muze, muze to byt i jednodenni viroza. Nechte ho dneska v klidu a uvidite vecer/ v noci.

iva.haferova
Kecalka 129 příspěvků 28.01.18 14:04

Může to být i šestá nemoc. Pokud se zítra osype :nevim:

Lucie_Sx
Závislačka 3089 příspěvků 28.01.18 14:09

Může to mít souvislost s očkováním a nemusí.
Pokud má dobrou imunitu, tak tělo na setkání s bacilem takto zareaguje a pak je to zas rychle pryč. Pokud horší, jsou to ty zvýšené teploty třeba na týden i víc.

pufik20
Kecalka 343 příspěvků 28.01.18 14:13

@iva.haferova Na netu jsem našla, že šestou nemoc mají děti do dvou let. Našemu jsou tři a kousek tak to snad nebude mít

fia80
Závislačka 2990 příspěvků 28.01.18 14:22

6. nemoc může chytit i později, ale pokud už proběhnou horečky, tak se dítě následně jen osype a je po nemoci. Horečky tedy trvají většinou déle než 1 den.

Já jsem dětí zažila spoustu jednodenních horeček - abych řekla pravdu, tak takové nemoci mám nejraději :)

Halamka
Závislačka 3693 příspěvků 1 inzerát 28.01.18 14:45

Pri 6. nemoci trvaji vysoke horecky 3 dny a pak se osype. Je pravda, ze se objevuje spis u mladsich. Ale ty horecky netrvaji urcite jeden den a neklesaji samy od sebe. Dcera ji mela kolem 10. mesice a byly to 3 dny 39-40°.

iva.haferova
Kecalka 129 příspěvků 28.01.18 20:21
@Halamka píše:
Pri 6. nemoci trvaji vysoke horecky 3 dny a pak se osype. Je pravda, ze se objevuje spis u mladsich. Ale ty horecky netrvaji urcite jeden den a neklesaji samy od sebe. Dcera ji mela kolem 10. mesice a byly to 3 dny 39-40°.

U nás to právě bylo kolem 3 let a trvaly teploty jen jeden den. Druhý den se osypala po celém těle a za 2 dny se to už pomalu začalo vytrácet.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

5 jednoduchých tipů, jak si užít Vánoce bez stresu a honičky

Vánoce by měly být svátky klidu a rodinné pohody. Bohužel v posledních letech... číst dále >

Kouzelné vánoční dárky: Hračky, které si vaše miminko zamiluje

Dáváte přednost originálním autorským dárkům před těmi průmyslovými?... číst dále >

Články z Expres.cz

Ojojoj! Mikolas Josef odmítl milionový job: Nebude ho to mrzet?

Byl prvním zástupcem Česka, který si na Eurovizi nevylámal zuby a nepůsobil... číst dále >

Herečce Nele Boudové se rozpadlo po necelých dvou letech manželství. Má prý jiného

Není tomu tak dávno, co si Nela Boudová (51) pochvalovala, že se stačila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pomozte nadšené sportovkyni Natálce k bezbolestnému pohybu a nové protéze

Jednou by chtěla být veterinářkou, ze všeho nejvíc však čtrnáctiletá Natálie... číst dále >

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >