Jednorázová nevěra - jak vztah napravit?

12
16.7.13 10:01

Jednorázová nevěra

Zdravím,
rád bych se Vás zeptal, jak byste postupovali v mém případě.
S přítelkyní jsme 2 roky, je nám 21. Ona byla moje první - ve všem… ona už předemnoun někoho měla. ( bohužel tehle fakt mě po celou dobu dost štval…) Nekolik posledních měsíců to mezi námi bylo jako na houpačce hádky a pak zase láska… a stále dokola. Jednoho dne mi oznámila, že odjede na pů roku do zahraničí. Stále jsme v kontaktu přes telefon… já v poslední době nevěděl asi co chci. A při jedné oslavě jsem si dost přihnul a podvedl ji. (žádný cit v tom nebyl) Neuvěřitelně si to vyčítám. Díky tomu jsem si ale uvědomil, že nikoho jinýho nechci, jen svou přítelkyni, chci si jí jednou vzít, mít s ní rodinu… ale nemohl bych ji tohle tajit, to bych nedokázal. Jednou mi říkala, že kdyby se tohle stalo, chtěla by to vědět. Tak jsem jí to řekl, s tím, že jí ublížím jsem byl smířený, ale nemohl jsem tohle tajit. Prostě mi na ní neuvěřitelně záleží a zjistil jsem, že jinde mě nic lepšího nečeká.
Nevím jak jí to mám teď dokázat, zvlášť když máme vztah na dálku…
Nemůžu to vrátit zpět, ale nechci ji ztratit. Sám jsem sebe odepsal, že jsem jako lidská žumpa, vždycky jsem byl proti podvádění :-(
Díky za vaše rady.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

24136
16.7.13 10:04

Takze jsi ji to uz rekl nebo ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3364
16.7.13 10:04

Zatloukat, zatloukat, zatloukat…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1510
16.7.13 10:05

Zatloukat, zatloukat, zatloukat… :mavam: Já osobně jsem si celý život říkala, když nevěra tak at o ní vím a, když se to stalo a já bývalého navštívila a on tam měla kamarádku..raději nevědět…od té doby nechci nic vědět…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12
16.7.13 10:08

Ano řekl jsem to… jak bych se jí pak mohl podívat do očí, nebo jí lhát stále do budoucna. nechtěl bych vztah založený na pravdě. Udělal jsem největší chybu, už bych tohle nikdy neudělal. Jenže předtím nám to už moc neklapalo… a tím, že jsem neměl jinou zkušenost, jsem nemohl vědět, že jinde to lepší nebude. Uvědomil jsem si, že jí prostě nechci ztratit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7217
16.7.13 10:11

A jak ona reagovala na to, když jsi jí to řekl? A tos jí řekl po telefonu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24136
16.7.13 10:13

No tak holt ted budes muset cekat co ona na to..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1290
16.7.13 10:14

Jejda to je to nejblbejsi jako vzdy - ulehcil jsi jen svému svědomí a ji si ublizil… Mel jsi byt zticha, takhle jsi vlastně potrestal ji ac ona je v tom nevinně…to nebylo od tebe chytrý…ted uz záleží jen na ni jak se k tomu postavi…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12
16.7.13 10:15

Po skypu, že mi to stále nemůže uvěřit. Že zrovna já bych tohle udělal. Rozplakala se, pak se nějak uklidnila a řekla mi, že neví, jestli mi tohle dokáže odpustit. že jí je ze mě zle. Což je i mě zesebe. Bohužel to vrátit nemužu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8959
16.7.13 10:18

Jojo, budeš muset počkat, jestli to dokáže nějak zchroustat. Navíc po telefonu ji asi nedokážeš, že je opravdu ta „pravá“. Podle mě by se takový věci vůbec po telefonu řešit neměli.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23860
16.7.13 10:19
@Carloss píše:
Ano řekl jsem to… jak bych se jí pak mohl podívat do očí, nebo jí lhát stále do budoucna. nechtěl bych vztah založený na pravdě. Udělal jsem největší chybu, už bych tohle nikdy neudělal. Jenže předtím nám to už moc neklapalo… a tím, že jsem neměl jinou zkušenost, jsem nemohl vědět, že jinde to lepší nebude. Uvědomil jsem si, že jí prostě nechci ztratit.

Bóže, ty jsi ale vůl s prominutím. Tohle se fakt neříká - nikdy!!!
Chápeš, že ses zachoval neuvěřitelně sobecky? Ne tím, že si jednou vrznul jinde, to se prostě stává, ale tím, žes jí to vykecal jen abys ulehčil svýmu svědomí. Tím jsi jí ublížil, chápeš? Sám ses měl srovnat s tím, žes zahnul, takhle máš svědomí čisté jak lilium a ona ať se s tím popasuje, co? Teda já být jí, tak ti spíš neodpustím tuhle „upřímnost“.
Jak to napravit? No jestli je pořád v zahraničí a tys jí to vykvákal po telefonu nebo po mejlu, tak musíš jen doufat, že to rozdejchá. Jestli ti na ní záleží, radím zůstat v kontaktu a až se vrátí, tak uvidíš, jestli s tebou zůstane nebo ne.

Příspěvek upraven 16.07.13 v 10:20

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12
16.7.13 10:19

Jo to máš pravdu, ale mám koupenou letenku za ní, že potom spolu pojedeme na dovolenou už nějakou dobu. Přece bych ji to nemohl říct tam… :-( Svýmu svědomí jsem vubec neulevil, nevím jak dál…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8959
16.7.13 10:22

Dál nic.. Budeš muset počkat. A doufat, že na tu dovču s tebou bude chtít..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58808
16.7.13 10:23

@Carloss v takovém případě jsi měl zatloukat. Pokud už jsi to prozradil, tak nezbývá, než doufat, že to překnousne. Nic víc Ti nezbyde. Dojeď za ní a uvidíš… :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3887
16.7.13 10:29

Ahoj, tak podle mého názoru:

1. nejsi žádná žumpa, jsi jenom člověk, který dělá chyby.
  1. no když sis tím úletem jen ujasnil, že jí máš rád a chceš být s ní, tak jsi jí to neměl říkat, ale to už je teď pozdě.
  1. spíš bych se zaměřila na to, proč jste se hádali, co vám ve vztahu nefungovalo, určitě měla důvod proč odjela a potřebovala od vztahu pauzu. Takže si myslím, že si oba musíte ujasnit jestli chcete spolu dál být nebo ne. Pak se dá pracovat i s tím, jestli bude ona chtít s tebou být a odpustí ti nebo ne.

A ještě jedna věc - připadá mi zvláštní, že tě štve že jsi nebyl pro svou přítelkyni ten první… to přeci není vůbec důležité!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama