Nebudu dobrá máma?

hamanek1
15.7.13 20:58

Nebudu dobrá máma?

Dneska mi ex napsal smskou že nebudu nikdy máma že nedokážu dopřát svému budoucímu dítěti značkové a kvalitní věci, že na tom šetřím a kupuji vše bazárové 8o přitom nechápu kde to vzal, kupuji vše nové a snažím se co nejlepší ale bohužel si nemohu dovolit koupit dudlík za 2 tisíce od diora jako on ta to hned jsem špatná máma? Chci rozepsat mojí výbavičku i s cenami, ještě něco nemám nakoupené tak bych chtěla aby jste mi poradili co ještě dokoupit a co naopak je zbytečné.
Spinkání
postýlka
2× deka
2× prostěradlo
peřinka
polštářek(vím že nevyužiji zatím)
matrace
ochranný potah na matraci
2× povlečení
mantinel
celkem 3421kč
a kolotoč nad postýlku od fisher price za 1 299,00 Kč
Nanny Monitor dechu 2480kč

Koupání
vanička
pěnové lehátko do vaničky
hřebínek + kartáček na vlásky
Baby-vac odsávačka
2× bavlněná osuška

Celkem 669kč

Na kočárek jsme jako dárek dostali od mého otce 20 tisíc a rozhodujeme se zda koupit quinny mood (snad píši správně) a nebo si počkat a přidat si peníze na bugaboo buffalo co myslíte? :roll:

Oblečků ještě moc nemám zatím mám 12 bodýček s dlouhým rukávem, 7 overálků na spaní, 5 páru ponožek, 3 čepičky, 1× dupačky, 2× polodupačky.

Vím že mám mít kolem 15-20 bavlněných plen případě pod hlavičku atd. kde nejlépe zakoupit za super cenu?

Hračky jsem také nekupovala mám zatím 1 plyšáčka od lamaze dráčka, pak takového tučnáčka do ručky a jedno chrastítko to je vše…

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

adam755
15.7.13 21:00

To snad musí být vtip…
Myslím si, že opravdu nebudeš dobrá máma

• Nahlásit
  • Citovat
1598
15.7.13 21:01

@hamanek1 řekni mi jediný duvod proč bude dítě štastnější s dudlíkem za 2 000 kč? Vždyt si to ani nebude pamatovat :roll: Stejně je mu to jedno. Pokud bych měla peníze navíc, nechám je na školu či bydlení až vyroste ne na dudlík :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9092
15.7.13 21:01

@hamanek1 ceny jsem vůbec nečetla, to, jak drahé oblečení a další výbavu koupíš nevypovídá nic o tom, jaká budeš matka, to jsi mu na takové blbé kecy skočila? I kdybys koupila všechno z druhé ruky, tak co? Důležité je, jak se k dítěti budeš chovat…takové smsky bych mazala bez odpovědi a akorát se tomu smála.

Co se týče plen, hledej na netu, v akcích seženeš kus i kolem 19 Kč, mrkni třeba na heureku, tam máš srovnání cen :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21860
15.7.13 21:02

Nevím, jestli budeš nebo nebudeš dobrá máma, ale řeknu ti jedno:

Děcku je jedno, jestli má kočár „hajtaj“ nebo nejnovjěší Stokke, je mu jedno, jestli bodýčko, který ti 2× denně poblije, bude Gucci nebo Kik, je mu jedno, jestli vanička bude fialová nebo strakaná…

Jinak z tvýho výroku mi připadneš, že si potřebuješ pohonit ego a ukázat, že na to máš.

Přeber si to jak chceš, ale to je můj názor.

PS: A to nejsem žádná socka, co nemůže nakupovat značkový a kvalitní hadry atd.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24409
15.7.13 21:03

Dobra mama se nehodnoti podle penez uvalenych za vybavu, ale pece a lasky. Nejak nevim, co chces hodnotit, kdyz dite ani neni na svete.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31603
15.7.13 21:04

A to dítě je ex nebo je to jen zhrzený ex a dítě máš s nějakým současným partnerem?

Buď jak buď, přemýšlím, co dostalo třetě nového :twisted: Jo, už vím, dva letní overálky z HM :mrgreen: Jinak zatím vše dědí po sourozencích nebo jsem koupila na MMB. Když bude hodnej, tak boty dostane nový :jazyk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12505

Značkové a drahé věci na dítěti značí to, že má dobrou matku? a naopak neznačkov, bazarové věci značí to, že má špatnou matku?
:roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28884

8o co to jako jé? Copak výše základní výbavy značí spokojenost dítěte? Potřebuješ rozhřešení od jiných, nebo co vlastně tahle žabomyší válka mezi váma a smysl této diskuse znamenají? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24409
15.7.13 21:05

Take citim honeni ega.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11341

Cože? Jako moje dítě má VŠECHNO z druhé ruky, i s kočárkem jsem dala za výbavu kolem 10 000 a nemyslím si, že bych byla špatná máma, jen proto, že dítě nemá značkové hadry a všechno nový. Stejně mu to je jedno, hlavně když je milovaný, má napucnuté bříško, suchou prdelku a je oblečený. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8071

A

Příspěvek upraven 15.07.13 v 21:06

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4657

?? nechápu, kvůli čemu zakládáš tuto diskuzi??…my máme jeden kočár trojkombinaci kupovaný na bazárku, žádné značkové oblečení nemáme, jelikož zapatláme tak 5triček(bodyček) denně, to bych se asi nedoplatila…pokud lásku k dítěti přepočítáváš na peníze, tak fakt nebudeš dobrá máma!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Poison Ivy
15.7.13 21:06

Ovšem, pokud nebudeš mít kočár minimálně Stokke, budeš mít tak levnou postýlku a tak málo oblečení, budeš nejen špatná matka, ale také jednoznačná socka :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
8071
15.7.13 21:07

@Seizdra Off topic - to máš fakt tak hodný miminko? Závidím. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie