Nesedí mi kamrád mého přítele

Anonymní
12.11.19 10:00

Jeho hrozný kamarád

Ahojky. Hodně mi vadí kamarád vs kolega mého přítele. Je to starší muž k dost než muž přítel cca 46 let. Přítel má 26 let. Ačkoli mě s ním seznámil a ke mě se chová mile, tak se přetvařuji, prostě mi nesedí. Občas mi píše na fb taky, jak se mám, co dělám, jak mi je - jsem těhotná a za chvíli budu rodit, tak se ptá jak se těšíme, že on se těší, zdali už je přítel doma, co děláme apod. Tak ze slušnosti odepíšu. Jenže k příteli se chová jinak. Z nudy v práci si telefonují, kolega, povídá mu ze srandy si např. o tom, že přijde za mnou do porodnice, že se přizná k otcovství, že se těší apod. blbosti… nechápu, partner to bere jako srandu, ale mě to přijde ubohý. Opustila ho žena a on neřeší nic jiného než mladé holky nebo ženský, což samozřejmě cpe příteli do hlavy po těch nudných telefonátech. On mi to chlap doma pak říká jak kolega řeší tu a tu dceru toho a jak mu ukazuje fb holek a vypráví koho kde potkal a co kde měla pěknýho, co by komu dělal a koho by obdělal apod. uchylarny s komentáři „ten blbec mi zase cpe takový blbosti, to se nedá se mu nesmát“ no a když se ho zeptám proč ho poslouchá, tak řekne „on už jiný nebude, tomu se můžu jenom zasmát a přeslechnout“.
No já se tomu chvíli taky smála, jak může být někdo tak nechutný neškodný úchylny dědek, ale už mi to leze krkem, to člověk pak neví, aby se od něj ten můj něco nenaučil, takovýho nechutnýho kecala doma nechce snad nikdo. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

12.11.19 10:03

Chlap ve 45 je nejvýkonnější kanec, dle názoru emimča, žádnej dědek
https://www.emimino.cz/…uzem-371010/

nemůžeš se divit, že mu sperma leze na mozek :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.11.19 10:04

No s tím asi nic moc nenaděláš… Když se s ním přítel chce bavit tak ať se baví. A být tebou bych to přítelovo kamarádovi řekla na rovinu… Že mi je nesympatický a že se s ním nehodlám bavit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.11.19 10:14

Vlastně i jednou jsme ho požádali, aby přivezl mou kamarádku. No přivezl ji, ale pak příteli říkal, jak je hezká, jak to a to, opakoval mu to snad další měsíc. Nakonec si ji našel na fb a začal ji psát. Až jsem se styděla. :zed: holce 23 let.

• Nahlásit
  • Citovat
3396
12.11.19 10:16

Tak jeho zprávy ignoruj a nebav se s ním… Slušnost neslušnost… S tím nic nenaděláš. Asi závidí…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.11.19 10:24

Na otázku jak se mám a jak se mi daří bych odpověděla děkuji za optání, daří se mi dobře a konec. Spolu ať se baví o čem chtějí, to by mi bylo úplně jedno. Manžel má taky kamaráda, se kterým proberou úplně všechno. I moje těhotenský gynekologický problémy a on se mě třeba jak se vidíme zeptá, jak se daří a jestli jsem už v pořádku :lol: ale je to zase hodnej fajn chlap, který lidsky sedí i mě, takže to absolutně neřeším a normálně odpovím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.11.19 10:31

Nic s tím nenaděláš… ale taky bych mu dala ve slušnosti, ale dost důrazně najevo, že si nepřeješ aby ti psal… Natož aby za tebou lezl do porodnice ( i když to možná myslel ve srandě)… To víš je rozvedený, tak chytil druhou mízu a teď bude uhánět jednu holku za druhou… :poblion:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2260
12.11.19 10:31

Myslím, že jsi přecitlivělá. Chlapy mají prostě svůj styl humoru, občas je vede ocas jindy mozek. Můj manžel má taky podobný kamarády. Jinak v 45 není dědek je to chlap na vrcholu života a už to s ním půjde jen z kopce. Tak buď soucitna a nech ho žít. Jinak tvůj přítel má právo se stýkat a mluvit s kým chce. Jeho třeba taky nezajímají kecy slepic co řeší jen mimina a kravoviny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
346
12.11.19 10:35

46, dedek 8o tvl. jezis to jsou jen fory..trochu nadhled ne…jsou proste lidi, kteri si mysli, jak jsou vtipni a treba nejsou no…ja si myslim, ze on vas ma normalne rad..jako vas jako par myslim.. tvuj pritel se muze stykat s kym chce a muzes mu rict, ze nechces, aby psal tobe.., ale taky z toho muzete vyjit, jako pekna semetrika…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.11.19 10:46
@pohledzdruhestrany píše:
Chlap ve 45 je nejvýkonnější kanec, dle názoru emimča, žádnej dědek
https://www.emimino.cz/…uzem-371010/nemůžeš se divit, že mu sperma leze na mozek :nevim:

To není o věku. Znám idiota, který má takové přiblbé kecy (rádoby vtipné) a to mu je nějakých 36 a mám chlapa, co má 45 a ten se, ani v době abstinence, nechoval jako kretén. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.11.19 10:47

Já měla kdysi s jedním takovým tu čest. Já svobodná, mladá, užívala jsem si. On přes 40, mohl mi být otcem. Rozvedený, děti s ním nechtěly ani mluvit. Byl sám už nějakou dobu. Hrozně mi nadbíhal. Začalo to telefonáty, pak jsme se stýkali u něj, sex (bohužel není vždy pravda, že chlapi přes 40 jsou kanci). Hrozně si honil ego, že má na mladou holku. Teď časem vidím, že je takový. Prostě chlap, který je sám a kterého už nikdo nechce. Chce si ještě dokazovat, že má na mladé maso a zastírat tím, že jeho život je prázdný a měl by raději hledat sobě rovnou. Na jednu stranu je to smutný osud. Na druhou stranu si sám vybral. Žije nadále sám, loví kamkoliv přijde, vnucuje se šťastným kamarádům do rodinného života. Má blbé kecy, blbé vtipy, leze do soukromí, nemá brzdu. Ale co bude dělat, až o něj žádná ani pohledem nezavadí…? :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
6052
12.11.19 10:49

Zoufale chce holku, ale žádná takového zoufalce nechce. Vlastně by mi ho asi bylo líto. Jediné co, tak na ty vtípky jak za mnou přijde do porodnice a přizná otcovství bych mu řekla, že to je nevhodné a nechci to slyšet. Na fb bych si ho dala do blokace v chatu. Neuvidí tě nikdy online.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.11.19 10:55
@Anonymní píše:
Já měla kdysi s jedním takovým tu čest. Já svobodná, mladá, užívala jsem si. On přes 40, mohl mi být otcem. Rozvedený, děti s ním nechtěly ani mluvit. Byl sám už nějakou dobu. Hrozně mi nadbíhal. Začalo to telefonáty, pak jsme se stýkali u něj, sex (bohužel není vždy pravda, že chlapi přes 40 jsou kanci). Hrozně si honil ego, že má na mladou holku. Teď časem vidím, že je takový. Prostě chlap, který je sám a kterého už nikdo nechce. Chce si ještě dokazovat, že má na mladé maso a zastírat tím, že jeho život je prázdný a měl by raději hledat sobě rovnou. Na jednu stranu je to smutný osud. Na druhou stranu si sám vybral. Žije nadále sám, loví kamkoliv přijde, vnucuje se šťastným kamarádům do rodinného života. Má blbé kecy, blbé vtipy, leze do soukromí, nemá brzdu. Ale co bude dělat, až o něj žádná ani pohledem nezavadí…? :mavam:

Proč jsi s takovým strašným zoufalcem něco měla?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6405
12.11.19 11:02

Jsi trochu přecitlivělá. Příteli to zřejmě nevadí a jen před tebou dělá, že je to trapné, přitom se královský baví. Kdyby ti přiznal, že je s ním sranda, tak vylítneš z kůže. Chlap je svobodný, ať řeší ženské, jaké chce, ne? Neznám žádného, který by to nedělal, ať je jakkoli trapný. Jinak, mám stejně starého dědka doma a s ním batole a čtyřměsíční mimčo :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10990
12.11.19 11:04

Delas z komara velblouda a resis kraviny. A mozna by ses pekne divila, jak mluvi tvuj chlap, kdyz je v kolektivu muzu :mrgreen: delavala jsem v kolektivu muzu a co padalo ze vzornych tatku od rodiny :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama