Jeho maminka

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
7.11.21 22:40

Jeho maminka

Dobrý den, co byste řekli tomu, že spolužákova maminka s ním hraje tenis a pořád si s tím spolužákem dává profilove fotky na FB. Myslíte, že to je mamanek? Je mu 25

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3085
7.11.21 22:46

Tak maji spolecny zajem. Prislo by mi super, ze matka 25 leteho syna, jeste je tak aktivni. Spis me udivuje, ze v 25, takto resis spoluzaka, jak nekde na stredni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2727
7.11.21 22:52

Já mam už od střední školy s mamkou předplatné do divadla, chodíme spolu cvičit, jezdily jsme k moři…s otcem jsem chodila na střelnici. Manžel jezdival s tchyni na lyže, pak už jsme jezdili všichni společně. Nevidím nic špatného na společném zájmu rodiče a dítěte, vždyť je to super, ne? Fotky na Facebook jsou jiná věc, to je pro mě nesmysl vždy a za všech okolností.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2891
7.11.21 22:58

Může to být mamanek a nemusí, na to ho potřebujes více poznat. Znám mamanky, co nemají na sociálních sítích žádné fotky s maminkami, a přesto jsou u nich pořád..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7455
7.11.21 22:58
@Anonymní píše:
Dobrý den, co byste řekli tomu, že spolužákova maminka s ním hraje tenis a pořád si s tím spolužákem dává profilove fotky na FB. Myslíte, že to je mamanek? Je mu 25

Uprimne v 25 je to trochu zvlastni, ale jeste bych nedelal ukvapene zavery.
Ty zacni delat az budete spolu nejakou dobu chodit nebo bydlet.

Az pak zjistis jestli to neni Norman Bates :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2132
7.11.21 23:07

Už zase? Tohle téma už tu jednou bylo. Úplně nemlich to samé.
To ti ty odpovědi minule nestačily?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2424
7.11.21 23:47
@Anonymní píše:
Dobrý den, co byste řekli tomu, že spolužákova maminka s ním hraje tenis a pořád si s tím spolužákem dává profilove fotky na FB. Myslíte, že to je mamanek? Je mu 25

Co je ti do toho? Asi mají dobrý vztah. Pro mě je „mamánek“ ten kdo se nechá živit, dále mu pere, vaří, uklízí, nemá vlastní názor, co řekne matka je svaté i kdyby to byla úplná hloupost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23495
7.11.21 23:55

Já mám taky s tátou společnej sport, ještě nedávno jsme spolu jezdili sportovat každou neděli a já byla nadšená, že máme něco, co spolu můžeme sdílet. A to je mi přes čtyřicet…Nikdy mi nepřišlo, že by na tom mělo být něco divnýho, ale jak koukám tak asi jo… Ono je nutný s rodiči přerušit všechny aktivity, aby člověk nebyl divnej nebo co? Mně spíš teda přijde divný v pětadvaceti takhle řešit spolužáka…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2552
8.11.21 05:49
@Oriseka píše:
Tak maji spolecny zajem. Prislo by mi super, ze matka 25 leteho syna, jeste je tak aktivni. Spis me udivuje, ze v 25, takto resis spoluzaka, jak nekde na stredni.

Spíš jak na základce :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
39727
8.11.21 05:57

Je mi 46,dodnes jezdím s mým tátou 74 na kole. Se synem taky, k tomu spolu máme další společné záliby.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat