Problémky ve vztahu

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
7.11.21 18:46

problémky ve vztahu

Jen se tu chci vypovídat.
S přítelem nám to už neklape. o sex. zivote ani radši nemluvím. Porad se jen hadame kvůli penězům jelikož to bylo teď dost špatne na praci, kvůli každé blbosti člověk se už i boji vedle nějak dýchat aby se nenaštval. Jsem už unavená z toho že se pořád jen hádáme, nepřijde za mnou aby mě pořádně obejmul má blbý připomínky apod. Chtěla bych se s ním rozejít jelikož už to vážně není člověk, kterého vidím po mém boku v budoucnu ale nemohu. Momentálně nemám kde jinde bydlet a taky mu minulý týden zemřel děda a kamarád. docela mě zamrzelo že mě ani nevzal na jejich pohřeb jako,,podporu" takže jsem byla docela zklamaná a on se akorát naštval, takhle je to každý den. už opravdu nevím co dál nemůžu mu jen tak oznámit,, už tě nemiluju nebaví mě to s tebou " :? nechci mu nějak přitížit.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
65238
7.11.21 18:50

Proč nemůžeš najít jiné bydlení? Zbytečně se trápíš

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2424
7.11.21 18:51

Konec vašeho nevztahu je nejlepší řešení, jestli ho využíváš jako hotel, kde budeš po rozchodu bydlet?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9987
7.11.21 18:53

Už s ním nechci být, ale zároveň nemám kde bydlet…
Takže by bylo fajn, kdyby ti dělal low cost bytného a neotravoval s tím ostatním, co?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
303
7.11.21 19:00

Třeba mu nepřitížíš, nýbrž se mu uleví :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
299
7.11.21 19:06
@Zatrolený píše:
Třeba mu nepřitížíš, nýbrž se mu uleví :think:

Yes, top komenty :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3738
7.11.21 19:08

Urychleně bych hledala bydlení. Podle mě už se jen trápíte navzájem :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24248
7.11.21 19:13
@Anonymní píše:
Jen se tu chci vypovídat.
S přítelem nám to už neklape. o sex. zivote ani radši nemluvím. Porad se jen hadame kvůli penězům jelikož to bylo teď dost špatne na praci, kvůli každé blbosti člověk se už i boji vedle nějak dýchat aby se nenaštval. Jsem už unavená z toho že se pořád jen hádáme, nepřijde za mnou aby mě pořádně obejmul má blbý připomínky apod. Chtěla bych se s ním rozejít jelikož už to vážně není člověk, kterého vidím po mém boku v budoucnu ale nemohu. Momentálně nemám kde jinde bydlet a taky mu minulý týden zemřel děda a kamarád. docela mě zamrzelo že mě ani nevzal na jejich pohřeb jako,,podporu" takže jsem byla docela zklamaná a on se akorát naštval, takhle je to každý den. už opravdu nevím co dál nemůžu mu jen tak oznámit,, už tě nemiluju nebaví mě to s tebou " :? nechci mu nějak přitížit.

Tomu říkáš „problémky“? Tak to nejsi normální.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
327
7.11.21 19:14

Začla bych hledat bydlení a odešla co nejdřív. Uleví se vám oboum.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat