Jsem ta nejhorší?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
7.11.21 15:10

Jsem ta nejhorší?

Nechci se tu stěžovat, ale potřebuji to asi ze sebe dostat a nemám komu.. Možná za ro můžu já, jaká jsem.. S přítelem jsme cca 4 roky, máme spolu dvě krásné děti, 22 měsíců a měsíční miminko, sice nebylo ani jedno v plánu, ale miluji je nadevše. Nevím, jestli je to moje chyba, či je takový opravdu můj chlap.. Mám celkem dost náročné děti, u prvního od narození to bylo dost náročné, jak ze spánkem, s kojením, hodně ublinkavala, byla jsem dost ve stresu, ptz když jsme někam jeli, tak jsem jen pořád prevlekala a muž mě jen honil, ať dělám, že musíme jet.. Chápu, ale nemůžu nechat v zimě ublinknute miminko a v mokrém.. V noci jsem toho moc nenaspala, přes den to taky nešlo, ptz spala tak půl hodky a byla vzhůru a většinu času plakala i když byla na um.. Byla dost náročná.. Chtěla být v mě blízkosti a tak jsem toho moc doma dělat nemohla, dělala jsem, když spala a stejně toho bylo málo.. Pak jsme se stěhovali, muž makal.. Spíše nahanel firmu, aby stihli termín.. Ptz jsme prodali byt, tak abychom měli potom kde bydlet.. Pořád se jen vymlouval, že maká na baráku (nahanel firmu, ať na tom baráku makaji, takže jen na telefonu či email..) o víkendech jezdil na zahradu (máme tam chaticku) tak makal na zahradě a já zůstávala s malou sama doma.. Pak když se oteplilo, jezdila jsem s malou na zahradu, cesta byla děsná, celou cestu jen plakala, takže já na nervy že pláče a ještě unavená.. Pak jsem vybuchla a řekla jsem mu, že by nějaký víkend mohl být doma a pomoct mi s malou (má ještě 12ri letou holku) tak jsme se pohádali a místo toho, aby mě pomohl a já se mohla vyspat, tak odjeli.. V noci jsem třeba naspala 3-5hodin ne v kuse.. Tohle spaní mám teď u měsíčního miminka.. A je to to samé.. Sotva mi pomáhal s holkou, nehrál si sní a když jsem byla z holky už unavená, ptz spaní šlo do nedávná stejně, tak přej maká kolem baráku, ano maká.. Ale má taky děti.. Teď máme to měsíční miminko, holka je dost náročná, chce si hrát a já na ní bohužel nemám tolik času.. Miminko chce být pořád na prsu, prdiky a po chvilce co usne, tak jako u holky, pláče a chce být v mě blízkosti.. Spaní ani nemluvím.. Když ráno vstanu po náročné noci, spí semnou oba v ložnici když se miminko vzhdui, přebalim a bohužel někdy je vzhůru i holka.. Chlap spí v pokojíčku, co má spát holka, ale aby se vyspal do práce.. Tak v gyndu semnou spí.. I když jsem chtěla, aby už holka spala sama.. Tak zase, yby se on vyspal..ooet je to podle něj.. No, proč to sem všechno píšu, nějak je mi z toho do pláče.. Ptz jak ráno vsatu po té noci.. Asi to má většina z nás.. Tak jste unavené, bez nálady a někdy třeba i protivné.. Nebo se yvam nechce mluvit, on hned ze jsem zase příjemná.. Když mu řeknu že byla náročná noc, tak mi na to nic neřekne.. A jen to, že mužu jít po o si lehnout.. To ráda, ale některé dítě mi to ani nedovolí.. Holka usne ale miminko třeba ne, tak jsem celý den vzhůru a když večer uspavam, usnu s nima, ptz uspavam třeba dvě hodiny.. Chodíme spát v sedm.. On je pak naštvaný, že je pořád po večerech sám.. Dneska mi vyčetl, ze když musím makat, tak jsem hnusná, makat-udělala jsem jen oběd a vytrela a on hned takhle, když ho požádám, zda by si miminko vzal a neplakal.. Tak ho hned obtěžuji.. Když miminko odložím do postýlky, jdu třeba na wc.. Chci se najíst, tak ho nechá plakat.. I kdybych z trucu šla do ložnice si lehnout a nechala bych ho tam, tak ho nechá a nic neudělá.. A to říká, jak má rád děti.. To nemluvím, když jsme se stěhovali, holka mě nenechala ani v klidu balit, vybalovat.. Tak to bylo řeči kolem.. Že jsem nic neudělala.. Přijde Vám tohle normální? Nebo tohle všechno vidím já špatně? Před holkou je chytrej a jen má blbý řeči.. Když něco řeknu já, tak mě za rohem hned napomina, ať takhle před jeho dcerou nemluvím.. Jsem z toho už opravdu unavená, vyčerpaná.. Přemýšlím v jednu chvíli že odejdu, kdybych měla kam, jdu asi hned.. Celé dny tu jsem stejně sama.. On my Teda pomůže s holkou, že ji umeje atd, a přinese do ložnice, ptz v půl sedmé chodím s miminkem, aby usnul dřív..ale bohužel.. Povede se to hhmodne málo kdy.. Muzu Vám říct, že jsem někdy raday že je týden.. Omlouvám se, za tak dlouhý… Ale potřebovala jsem to ze sebe dostat.. Kdybych od něj odešla.. Jdu s holou.. Ptz jsem prodala auto, on koupil nové.. Přidal nějakou částku, ale všechno je napsané na něj.. Když jsem mu nedávno řekla, že si část z mého auta nechám, tak hned, co vidím, že se chci rozejít atd.. A když jsem mu na to řekla, že nic, ale že chci mít na účtu nějakou korunu, že se blíží vánoce atd.. A že prostě na účtu 0,–mit nechci.. Že nechci být zavysla na jeho penězích.. Tak to bylo špatně.. Že kdyby věděl tak auto nové - ojeté nekupuje.. Peněz má dost, na to, že takové auto koupit mohl.. Poslední dobou, co jsme se přestěhovali se změnil.. Řeší jen peníze a práci kolem baráku.. Když mu řeknu, že by nás mohl vyvézt na nějaký výlet.. Tak jasně a pak že není čas.. Pořád s holkou smrdíme doma.. Teda jezdila jsem s ní, než jsem byla na konci těhotenství, to už opravdu nešlo, byla jsem vyčerpaná..

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2550
7.11.21 15:14

Promin… ale proc s nim mas to druhe dite?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23794
7.11.21 15:17

Co všechno je blbě:
1. chlap ze secondhandu a navíc s dítětem
2. není to manžel
3. proč druhé dítě, když nepomáhal ani s prvním
4. finanční negramotnost
Zakladatelko, je mi tě líto, ale jaké sis to udělala, takové to máš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
581
7.11.21 15:19

Taky jsem to s dcerkou měla náročné. První 3 měsíce jen pláč a skoro žádný spánek. Dopadlo to tak, že dcerka spala na mě a já jen občas zavřela oči, i když jsem byla unavená, tak jsem prostě usnout nemohla, protože co kdyby ze mě nějakým způsobem sklouzla. Bylo to vážně náročné období a proto úplně chápu jak se cítíš. Taky jsem byla nepříjemná, doma nic pořádně neudělala a spánek přes den taky minimální. Ráda bych ti řekla, že se to zlepší, ale vím, že takové řeči ti teď moc nepomohou. Co třeba si s partnerem v klidu sednout, promluvit si o tom. Co třeba rodiče, příbuzní, nebo i kamarádky kdyby jsi občas vzali starší dceru k sobě. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.11.21 15:20

@VitaminC v plánu nebylo ani jedno, chtěla jsem déle.. Když jsem mu říkala, ať používá ochranu.. Tak to měl prý pod kontrolou.. Hold se stalo, děti mi nevadí, jen jsem je chtěla později..

@divine woman ano, jaké jsem si to udělala, takové to mám, to si bohužel říkám taky..
On je fajn, ale když jsem unavená a bez nálady.. Tak je konec.. Přeci každý z nás má nějaký den svoji náladu..

• Citovat
  • Nahlásit
17072
7.11.21 15:21
@Anonymní píše:
Nechci se tu stěžovat, ale potřebuji to asi ze sebe dostat a nemám komu.. Možná za ro můžu já, jaká jsem.. S přítelem jsme cca 4 roky, máme spolu dvě krásné děti, 22 měsíců a měsíční miminko, sice nebylo ani jedno v plánu, ale miluji je nadevše. Nevím, jestli je to moje chyba, či je takový opravdu můj chlap.. Mám celkem dost náročné děti, u prvního od narození to bylo dost náročné, jak ze spánkem, s kojením, hodně ublinkavala, byla jsem dost ve stresu, ptz když jsme někam jeli, tak jsem jen pořád prevlekala a muž mě jen honil, ať dělám, že musíme jet.. Chápu, ale nemůžu nechat v zimě ublinknute miminko a v mokrém.. V noci jsem toho moc nenaspala, přes den to taky nešlo, ptz spala tak půl hodky a byla vzhůru a většinu času plakala i když byla na um.. Byla dost náročná.. Chtěla být v mě blízkosti a tak jsem toho moc doma dělat nemohla, dělala jsem, když spala a stejně toho bylo málo.. Pak jsme se stěhovali, muž makal.. Spíše nahanel firmu, aby stihli termín.. Ptz jsme prodali byt, tak abychom měli potom kde bydlet.. Pořád se jen vymlouval, že maká na baráku (nahanel firmu, ať na tom baráku makaji, takže jen na telefonu či email..) o víkendech jezdil na zahradu (máme tam chaticku) tak makal na zahradě a já zůstávala s malou sama doma.. Pak když se oteplilo, jezdila jsem s malou na zahradu, cesta byla děsná, celou cestu jen plakala, takže já na nervy že pláče a ještě unavená.. Pak jsem vybuchla a řekla jsem mu, že by nějaký víkend mohl být doma a pomoct mi s malou (má ještě 12ri letou holku) tak jsme se pohádali a místo toho, aby mě pomohl a já se mohla vyspat, tak odjeli.. V noci jsem třeba naspala 3-5hodin ne v kuse.. Tohle spaní mám teď u měsíčního miminka.. A je to to samé.. Sotva mi pomáhal s holkou, nehrál si sní a když jsem byla z holky už unavená, ptz spaní šlo do nedávná stejně, tak přej maká kolem baráku, ano maká.. Ale má taky děti.. Teď máme to měsíční miminko, holka je dost náročná, chce si hrát a já na ní bohužel nemám tolik času.. Miminko chce být pořád na prsu, prdiky a po chvilce co usne, tak jako u holky, pláče a chce být v mě blízkosti.. Spaní ani nemluvím.. Když ráno vstanu po náročné noci, spí semnou oba v ložnici když se miminko vzhdui, přebalim a bohužel někdy je vzhůru i holka.. Chlap spí v pokojíčku, co má spát holka, ale aby se vyspal do práce.. Tak v gyndu semnou spí.. I když jsem chtěla, aby už holka spala sama.. Tak zase, yby se on vyspal..ooet je to podle něj.. No, proč to sem všechno píšu, nějak je mi z toho do pláče.. Ptz jak ráno vsatu po té noci.. Asi to má většina z nás.. Tak jste unavené, bez nálady a někdy třeba i protivné.. Nebo se yvam nechce mluvit, on hned ze jsem zase příjemná.. Když mu řeknu že byla náročná noc, tak mi na to nic neřekne.. A jen to, že mužu jít po o si lehnout.. To ráda, ale některé dítě mi to ani nedovolí.. Holka usne ale miminko třeba ne, tak jsem celý den vzhůru a když večer uspavam, usnu s nima, ptz uspavam třeba dvě hodiny.. Chodíme spát v sedm.. On je pak naštvaný, že je pořád po večerech sám.. Dneska mi vyčetl, ze když musím makat, tak jsem hnusná, makat-udělala jsem jen oběd a vytrela a on hned takhle, když ho požádám, zda by si miminko vzal a neplakal.. Tak ho hned obtěžuji.. Když miminko odložím do postýlky, jdu třeba na wc.. Chci se najíst, tak ho nechá plakat.. I kdybych z trucu šla do ložnice si lehnout a nechala bych ho tam, tak ho nechá a nic neudělá.. A to říká, jak má rád děti.. To nemluvím, když jsme se stěhovali, holka mě nenechala ani v klidu balit, vybalovat.. Tak to bylo řeči kolem.. Že jsem nic neudělala.. Přijde Vám tohle normální? Nebo tohle všechno vidím já špatně? Před holkou je chytrej a jen má blbý řeči.. Když něco řeknu já, tak mě za rohem hned napomina, ať takhle před jeho dcerou nemluvím.. Jsem z toho už opravdu unavená, vyčerpaná.. Přemýšlím v jednu chvíli že odejdu, kdybych měla kam, jdu asi hned.. Celé dny tu jsem stejně sama.. On my Teda pomůže s holkou, že ji umeje atd, a přinese do ložnice, ptz v půl sedmé chodím s miminkem, aby usnul dřív..ale bohužel.. Povede se to hhmodne málo kdy.. Muzu Vám říct, že jsem někdy raday že je týden.. Omlouvám se, za tak dlouhý… Ale potřebovala jsem to ze sebe dostat.. Kdybych od něj odešla.. Jdu s holou.. Ptz jsem prodala auto, on koupil nové.. Přidal nějakou částku, ale všechno je napsané na něj.. Když jsem mu nedávno řekla, že si část z mého auta nechám, tak hned, co vidím, že se chci rozejít atd.. A když jsem mu na to řekla, že nic, ale že chci mít na účtu nějakou korunu, že se blíží vánoce atd.. A že prostě na účtu 0,–mit nechci.. Že nechci být zavysla na jeho penězích.. Tak to bylo špatně.. Že kdyby věděl tak auto nové - ojeté nekupuje.. Peněz má dost, na to, že takové auto koupit mohl.. Poslední dobou, co jsme se přestěhovali se změnil.. Řeší jen peníze a práci kolem baráku.. Když mu řeknu, že by nás mohl vyvézt na nějaký výlet.. Tak jasně a pak že není čas.. Pořád s holkou smrdíme doma.. Teda jezdila jsem s ní, než jsem byla na konci těhotenství, to už opravdu nešlo, byla jsem vyčerpaná..

Ne, nepřijde mi normální, jak doma fungujete - nemáte nastavena základní pravidla, nefungujete jako partneři a evidentně tam vzájemný respekt příliš nefiguruje ani z jedné strany. Navíc ses nesmyslně nechala dostat do finančně zcela závislé situace.

Tak hlavně, že máte barák a dvě malinké děti… jo promiň, to bylo určitě omylem, dvakrát selhala spolehlivá antikoncepce, viď? :zed:

Jak sis to zařídila, takové to máš, na to nenadávej :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7.11.21 15:21

Ufff…tak to je ale fičák! Jsi s ním 4 roky a už máte 2 děti - neplánovaně…k tomu nesezdáni…Prostě jsi zapřáhla kočár před koně, jak se říká. Tohle končí rozchodem, statistka je neúprosná…A přijdeš mi jako fňukna, tak nějaký čas nebudou výlety…prostě určitá nepohodlí v životě se přiházejí a zase bude líp, jak děti odrostou. Ohledně peněz - nejste manželé, tak máš stova nějaké páky, abys mohla mít podíl na jeho příjmu. Kdy už to mladé holky pochopí, že tohle plození dětí na psí knížku je na pikaču…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25581
7.11.21 15:22

Tak jsem se tím prolouskala, ale bylo to náročné.
Co chceš slyšet? Nestihli jste se pořádně poznat, protože po necelém roce a půl známosti jste si upíchli dítě. Už s tím ti nepomáhal, tak jste si honem upíchli druhé.
Sedni si s ním v klidu večer, proberte nějaké možnosti, jak by to šlo udělat ku spokojenosti vás obou. Jestli by třeba večer mohl obstarat to starší dítě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
128
7.11.21 15:23
@divine woman píše:
Co všechno je blbě:
2. není to manžel
4. finanční negramotnost
Zakladatelko, je mi tě líto, ale jaké sis to udělala, takové to máš.

Chlap že secondhandu :mrgreen: to mě pobavilo :mrgreen:

Zakladatelko, mrzí mě, co prožíváš a ještě víc mě to mrzí za tvé děti, které se do toho narodili. Ale dělat v životě toto je jako sáhnout na žhavá kamna a pak se divit, že je ruka spálená :think: V dnešní době dvě neplánované děti? Ještě řekni,, otěhotněla jsem přes antinu'' a spadnu pod stůl. Co třeba pomoc tvé rodiny, když chlap je očividně k ničemu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
412
7.11.21 15:23

Ne, to určitě nejsi nejhorší, takhle bych to neřekl, ale:

1. máš dvě děti, a ani jedno nebylo v plánu :) Zajímavé
  1. miminka pláčou, ale naše teda asi byla vadná, protože na tatínka moc nereagovala, dokud tomu mamina nestrčila prso, byl řev… svoje jsem nezkoušel, myslím, že by to fyziologicky nefungovalo - tak jsem také spíš nechal vyplakat, jen maximálně kontroloval, aby se vzteky nepoblinkalo a kdyby jo, zachraňoval bych (ale asi to nestalo nebo si to nepamatuji)
  1. na barák chodí pracovat (a na zahradu), protože si odpočine od tebe a od dětí - já vím, že to nechcete slyšet, ale tak to bohužel je - nejsem sám, znám dost takových. Taky jsem jezdil pracovat pryč (a stále jezdím)

Takže z výše uvedeného konstatuji, že nejsi nejhorší, ale JSI NEDOSPĚLÁ, respektive ve věku, kdy jsi si dítě / děti POŘIZOVAT NEMĚLA. Omlouvám se, ale musel jsem…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23794
7.11.21 15:24

Hele období se dvěma malými dětmi je náročné samo o sobě. Měla by sis s partnerem promluvit a říct mu, co přesně ti vadí. Nestačí žádné naznačování. Já bych nechtěla mít děti bez manželství Přečti si diskusi https://www.emimino.cz/…odem-445361/ a hodně by mi vadila ta finanční závislost. Tvoje peníze jste použili a sama nemáš nic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.11.21 15:25

@Dee10 moji rodiče si nějaký den v týdnu berou holku.. Včera jsem zkusila, zda si ji vezmou na noc, abych se mohla trošku vyspat, oni jsou rádi ale mě je pak hrozně smutno a cítím se, že jsem ji odstrcila 🙈. Přes den jsem si tak nějak zvykla, ale na tu noc a ještě celý den.. To mi si o tom popovídáme, já mu i říkám, že jsem unavená ať se nediví že nemluvím, nebo že s dětmi v ložnici usnu a nepřijdu, že jsem ráda za každou minutu, co můžu spát, ale on to necháme.. Chápu, že on sám po večer nechce být, to jsem mu i říkala, že klidně může uspavat on, ať ví, že prostě je během chvilky neuspim.. Když mu třeba druhý den řeknu, že ještě o půl desáté byli obě děti vzhůru, tak jen podivně kouká..

• Citovat
  • Nahlásit
11997
7.11.21 15:27

No, tak už se hlavně proboha chraň před dalším těhotenstvím a pořádně, žádný dám si pozor. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.11.21 15:28

@BohunkaP anti jsem nebrala.. A ano vím, jaký jsem si to udělala.. Bohužel fungujeme jen nějaký den, jako partneři.. Pak když jsem unavená, nebo on má nějaký narážky, tak je všechno zase špatně..

• Citovat
  • Nahlásit
412
7.11.21 15:28
@divine woman píše:
Co všechno je blbě:
2. není to manžel
4. finanční negramotnost
Zakladatelko, je mi tě líto, ale jaké sis to udělala, takové to máš.

Sakra to jako chlap, který má děti, je automaticky titulován „chlap ze secondhandu“ a bez dětí je proč ze secondhandu? No doprd.ele :)))) To je ale ovšem luxusní název - pobavilo - zařazuji mezi své oblíbené výrazy, díky :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat