Vdovou před porodem

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
5.11.21 21:53

Vdovou před porodem

Ahoj, 6 týdnu před porodem mi nečekaně a náhle umřel partner. Naše malá bude mít 3 měsíce. Chci se zeptat, jestli je tady někdo, kdo si tímhle prošel nebo ovdověl s tak malým miminkem a našel si časem nového partnera a jak jste se s tím vypořádaly. Na jednu stranu chci tatínka pro malou, na druhou si nedokážu představit, že bych měla být s někým jiným. Navíc mám strach co se týče výchovy

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7218
5.11.21 21:56

Známé se manžel zabil (autonehoda), když byla v 6. měsíci. Asi 3 roky poté si našla jiného partnera, teď už je několik let vdaná a má s ním druhé dítě, žijí jako normální rodina.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5920
5.11.21 21:59

Partner nebo manžel?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.11.21 22:00

Známé zemřel partner když měla několika měsíční, našla si jiného mají další dítě

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
5.11.21 22:01

Byl to partner, vím že pojem vdova je když by byl manžel, jen jsem ten nadpis chtěla zkrátit. Ono to výjde na stejno, jen s tím rozdílem, že nemám vdovský důchod, ale žili jsme spolu.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
5.11.21 22:02

Můžu se zeptat za jak dlouhou dobu si někoho našla?

• Citovat
  • Nahlásit
3778
5.11.21 22:03
@truelly píše:
Partner nebo manžel?

není to v tuhle chvíli úplně jedno? Miminko přišlo o tatínka.

Zakladatelko je mi to líto, několik případů znám, většinou si žena nebo muž najdou po nějakém čase nového partnera a ten je pro dítě nebo děti v podstatě náhradní táta…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.11.21 22:05
@Anonymní píše:

velmi brzy hledala cíleně a hodně rychle začala hledat

• Citovat
  • Nahlásit
70400
5.11.21 22:11

Ahoj. Je mi líto, co se ti stalo. Já sám jsem přišel o ženu při autonehodě, moje malá měla dva roky. Žij svůj život, ať ti pomůžou rodiče- jestli máš. Někdy i rok je krátká doba, protože věř mi, vím, jak se cítíš. Najít se časem určitě dá. To, jestli budete spolu žít, ukáže čas. My jsme s Aničkou sami- i když přítelkyni jsem našel. Ale já jsem určitě starší než ty. Drž se, už i kvůli dceři. :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
41
5.11.21 22:24

Kamarádce zemřel partner 14 dní před porodem 🙁 pět let byla s malou sama, teď už je vdaná a má i druhou holčičku 😇. Každý potřebuje svůj čas aby se s tím sžil…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.11.21 22:25

Smím se zeptat kolik ti je a jak zvladáš, že jsi na dítě sám? Já už kolikrát blázním z toho, když vím, že žádný partner nepřijde z práce a nevezme mi tu malou aspoň na hodinku s vím ze je na mne prilepena 24/7

• Citovat
  • Nahlásit
10002
5.11.21 22:29
@Anonymní píše:

Nechci zlehčovat tvou bolest, ale opravdu řešíš čtyři měsíce po úmrtí partnera a s tříměsíčním miminkem, kdy si najdeš partnera?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.11.21 22:34

Ano, řeším i tuhletu věc, zajímají mě příběhy ostatních. Nikdo neřekl, že si ho chci hledat teď, to bych ani nezvládla, ale jestli lidi co si tím prošli, žijí s jiným partnerem, aniž by se topili ve své bolesti a jak dlouho to trvalo.

• Citovat
  • Nahlásit
70400
5.11.21 22:38
@Anonymní píše:
Smím se zeptat kolik ti je a jak zvladáš, že jsi na dítě sám? Já už kolikrát blázním z toho, když vím, že žádný partner nepřijde z práce a nevezme mi tu malou aspoň na hodinku s vím ze je na mne prilepena 24/7

Ahoj. Ani se neptej, 49. Ze začátku, první rok, pomáhali rodiče, tak asi padesát na padesát. Teď už je školka, Anička je předškolačka a je to zase trošku o něčem jiném- i když zase potřebují pomoc prázdniny, Vánoce, když je školka zavřená. Neboj se i obrátit na charitu- ti taky určitě rádi pomůžou. Holky dochází tak dvakrát týdně. Hlavně pozor na vyhoření- malá má jen tebe a je na tobě v prvních měsících závislá. Jestli budeš chtít, můžeme si napsat SZ. Nevím, jak dlouho tu jsi, je to ta obálka vlevo nahoře. 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2891
5.11.21 22:46

Sestřenici zemřel manžel, měli syna, tehdy měl snad 3 roky a čekali druhé, bylo to nečekané, ten její manžel měl tehdy 33 let. Sestřenice šla na potrat, nového partnera měla za chvilku, brzy svatba, dítě, chtěla jít dál..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat