Jeřáb ptačí - začít brát od 6DC

Anonymní
21.11.19 09:38

Jeřáb ptačí/ začít brát od 6DC

Ahoj holky.
Chtěla jsme tento cyklus začít brát jeřáb ptaci ale měla jsem toho teď moc á úplně mi to vypadlo z hlavy… dnes jsem 3DC a tak přemýšlím jestli si ho mám objednat nebo to tedy nechat na příští měsíc..jde mi o to kdybych to začala brát 6-7DC jestli by mi to nemohlo rozházet cyklus?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2010
21.11.19 10:24
@Anonymní píše:
Ahoj holky.
Chtěla jsme tento cyklus začít brát jeřáb ptaci ale měla jsem toho teď moc á úplně mi to vypadlo z hlavy… dnes jsem 3DC a tak přemýšlím jestli si ho mám objednat nebo to tedy nechat na příští měsíc..jde mi o to kdybych to začala brát 6-7DC jestli by mi to nemohlo rozházet cyklus?

Ahoj, já brala vždy od prvního dne MS… a měla jsem vždy ukázkovou ovulaci…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.11.19 18:42

@Margit. Tomanova takže ho teda tento cyklus už nemám brát? Já jsme dneska 3 DC nejdříve ho můžu koupit zítra pokud bude jinak až v pondělí :think:
Ale zas nechci aby mi ro nějak rozcházelo cyklus

• Citovat
  • Nahlásit
2010
21.11.19 19:48

To to nedokážu říct, já myslím, že klidně můžeš začít brát jakmile ti přijde, mě teda jedno balení stačilo na jeden měsíc. Cyklus mi to vůbec nerozhazelo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.11.19 20:10

@Margit. Tomanova ještě jednu otázku bereš to až do ms a pak vynechá nebo do ovulace? Já je zkusím zítra koupit ve městě tak uvidíme jestli je budou mít jinak je hned objednám

• Citovat
  • Nahlásit
2010
22.11.19 05:57

Brala jsem to pořád dokola bez vysazení… Jsou to přírodní kapky… určitě ti nemůžou ublížit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.11.19 10:19

@Margit. Tomanova dobře děkuji už je mám objednané tak začnu jak přijdou. Děkuji moc za odpovědi

• Citovat
  • Nahlásit
2010
22.11.19 10:54

Není za co :-) ať pomůžou :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie