Jídelníček 8měsíční miminko

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Petya
Stálice 68 příspěvků 03.01.19 18:42
Jídelníček 8

Ahoj ma­min­ky, chtě­la bych se ze­ptat, jak vy­pa­dá váš jí­del­ní­ček pro 8 mě­síč­ní mi­min­ko?

Reakce:
Uživatel je onlinelucynka25
Echt Kelišová 8318 příspěvků 03.01.19 20:26

@Petya podobna diskuze je tady ,zkus se podivat ;)

Hancue
Ukecaná baba ;) 1257 příspěvků 04.01.19 19:51

@Petya my máme 7mes. A ráno v sedm zhruba se budí a dostane UM 180ml, kolem 10 dostane část bílého jogurtu se strouhanym jablkem a piškotem. Kolem 12 obed- vařím třeba brambora, mrkev a maso. Kolem 15h zase svacinka nějaký ovoce s jogurtem. A kolem 18 po koupání 210ml UM a pak ještě v 1 ráno 180ml. Takže asi tak. :mrgreen:

Petya
Stálice 68 příspěvků 06.01.19 19:38
@Hancue píše:
@Petya my máme 7mes. A ráno v sedm zhruba se budí a dostane UM 180ml, kolem 10 dostane část bílého jogurtu se strouhanym jablkem a piškotem. Kolem 12 obed- vařím třeba brambora, mrkev a maso. Kolem 15h zase svacinka nějaký ovoce s jogurtem. A kolem 18 po koupání 210ml UM a pak ještě v 1 ráno 180ml. Takže asi tak. :mrgreen:

Děkuji!:blush:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Trest za autonehodu? Lucie Gelemová vystřídala v rodině Dádu Patrasovou

Herečce Dagmar Patrasové (62) se celý život bortí přímo pod rukama. Nejenže... číst dále >

Rozhovor s primářkou nemocnice, kde leží Pomeje: Ročně u nás zemře 200 pacientů

Do Nemocnice Na Pleši byl před několika týdny přemístěn herec a producent... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >